KİTAP FUARI ŞENLENECEK

12 Ekim 2017 12:59
KİTAP FUARI ŞENLENECEK

6 Ekim günü Özdilek AVM yanında kurulan dev çadırda başlayan Eskişehir Kitap Fuarı, yarın ve cumartesi günü birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yapacak.

Yarın ünlü tarih profesörü İlber Ortaylı, saat 17.00'de fuara gelen ziyaretçilerle hem imza dağıtacak hem de söyleşi gerçekleştirecek. Cumartesi günü ise bir dönemin fenomen dizisi Leyla ile Mecnun başta olmak üzere pekçok başarılı dizi ve filmin senaryosuna imza atan Burak Aksak ile İşler Güçler, Kardeş Payı dizilerinin senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir Eskişehirli hayranlarıyla saat 14.00'te söyleşi düzenleyecek. Yine aynı gün usta yazarlar Canan Tan, İlhami Algör, İhsan Eliaçık, Enver Aysever, Hasan Ali Toptaş, Üstün Dökmen ve Otisabi karakteriyle tanınan usta karikatürist Yılmaz Aslantürk, Eskişehir'de sevenleriyle buluşacak.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

camaloqqo

13 Ekim 2017 07:13
yılmaz hocaya kızıyoruz falan ama onun şehrine bakın nasıl kültür seviyesi yüksek kişiler geliyor. akp li belediye olsak cübbeli Ahmet hoca gelir jetski de nasıl kız bakılır dersi verir. trilyonları götüren ilahiyatçılar gelir fakirliğe şükredin der.

Ziya

12 Ekim 2017 14:17
Şu trt 1 de yayınlanan yalaza dizisi tam bir alçaklık ve fitne ve de rezalet kokuyor.. Din ve inançla alay etmeler seviyesiz ve çapsız espriler. Meymenetsiz tipler. Kusura bakmasın ama yapımcısının yüzüne tükürmek isterdim. Dağda pkk lılar böyle namazla alay ederken bir kısa filmleri vardı. Bu alçaklar ile o alçaklar arasında ne fark var?
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Son olarak Afrin Harekatı'na katılan ve Eskişehir'e dönen Uzman Çavuş Murat Kızıldağ, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde, Yavuz Sultan Selim döneminde Bali Bey'in oğlu Kasım Bey tarafından Anadolu'da yaşayan Türkmen şeyhlerinden Şeyh Sücaeddin Veli için 16. yüzyılın başında yaptırılan, 2015'te Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından restore ettirilen türbe, yılda ortalama 70 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
Eskişehir’de sokağa bırakılan “Şanslı” isimli kedi, yaşadığı kaza sonucu ön patilerini kaybetti.
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
Eskişehir'de alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada binin üzerinde araç sürücüsünü denetledi.
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.

EN SON HABERLER