KIRSAL YOLLARI ONARILIYOR

07 Kasım 2018 15:49
KIRSAL YOLLARI ONARILIYOR

Büyükşehir Belediyesi kırsaldaki yol çalışmalarını hızla sürdürüyor. Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Avdan ve Karamustafa Mahalleleri arasındaki yolda altyapı ve üstyapı çalışmalarına başladı.

Odunpazarı ilçesi Avdan Mahallesi ile Karamustafa Mahallesi arasında 2 kilometrelik alanda ağır tonajlı araçların yıprattığı yolda Büyükşehir Belediyesi yol yapımına başladı. Altyapı ve zemin iyileştirmesi yapılan yolun taşıma kapasitesi yükseltildi. Yolun üstyapısına yönelik olarak ise mekanik malzeme serilip sıkıştırılarak çift kat asfalt sathi kaplama çalışması gerçekleştirildi. Ayrıca ekipler tarafından yolun genişliği de 5 metreden 6 metreye çıkarılarak sürücüler için emniyetli hale getirildi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Rahim

07 Kasım 2018 16:38
Sakın yenikoy yazidere arasini yapmayin buyukdere dogancayir arasindaki tarla yolunu asfalt yaptiniz bizim yolu yapmiyorsunuz yazik bali cukurlari doldurunda onlar kapansin

Eses

13 Kasım 2018 12:20
Yeşilköy Batıkent arasına yol istiyoruz. İvedilikle yapılma imkanı yok ise Yunusköy kavşağına acilen sinyalizasyon gerekiyor. U dönüşü yapan araçlar ile Bursa tarafından gelen araçların yavaşlamaması nedeni ile kaza olma riski çok yüksek. Zaten TCK nin bu kavşağı Aşağısöğütönü yolu girişi dururken bu sitenin kapısına yapması da ayrıca sorgulanması gereken bir durum. Aynı sitede evi olan AKP kurucularından Cahit Atışkanın talebi üzerine yapıldı diye bir şayia da var.

ümitsiz vakaa

07 Kasım 2018 21:43
sehitgazi - alpu şehir çıkış yollarını gören duyan yokmu , bu kadar mı kötü ve pis bir şehir giriş çıkışı olan bir yer yoktur . büyükşehir ve büyükerşen den artık ümidi kestik ..

Yucel

08 Kasım 2018 09:41
Yahnikapan Gulluce koyleri arasindaki koy yolu cogu yerde patlamalar yani tumsekler olusmus giderken otomobiller slalom yapmak zorunda kaliyor son 5 aydir bakilmadigi icin bu tumsekler meydana geldi

Halil

07 Kasım 2018 23:21
O köy zaten 5 hane karapazar,avdan,Ayvacık,Kayacık yoluna yeni asfalt atsanız çok iyi olur ama atmasanizda olur zaten seçimde budahaki gelemiyeceksuniz kucukersen ve kazım zurt

Tayyar

07 Kasım 2018 17:09
SEÇİM YATIRIMI :) onarın onarın yumurta gelince aklınız başınıza geliyor.
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
Eskişehir'de gerçekleşen Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) operasyonu sonrasında haklarında dava açılan ve çoğu asker olan 67 sanıktan 56'sına 2 yıl ile 10 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi. 
DRİFT PAHALIYA PATLADI
DRİFT PAHALIYA PATLADI
Eskişehir'de, alkollü olarak direksiyon başına geçen ve drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 8 bin 735 lira ceza kesildi. 
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Eskişehir'de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.
MUTFAKTA YANGIN VAR
MUTFAKTA YANGIN VAR
CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis olma hayali ile yaşayan engelli öğrencilerin okuluna giderek 'Polislik' mesleğini anlattı.
KADRİYE KARACA  TOPRAĞA VERİLDİ
KADRİYE KARACA TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca'nın, annesi Kadriye Karaca, son yolculuğuna uğurlandı.
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer, Eskişehir’de katıldığı bir etkinlikte ‘Kahkaha Kulübü’ için adımlar attığını söyledi. 
KURT VE ATAÇ RESMEN AÇIKLANDI
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
Türkiye Kamu-Sen üyeleri Yediler Parkı'nda bir araya gelerek ek zam talebinde bulundu.