paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

KIRGINLIKLARI YOK EDECEĞİZ

05 Aralık 2018 15:35
KIRGINLIKLARI YOK EDECEĞİZ

CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yönetim kurulu ile basın mensuplarıyla bir araya geldi. Adar "Kırgınlıkları ve küskünlükleri yok ederek var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Basın mensuplarıyla buluşan Adar almış olduğu görevin kendisi için onur olduğunu belirtti. Adar “Parti içinde kırgınlıkları, küskünlükleri yok ederek bir bütün içinde partimizi 31 Mart seçimlerine taşımayı hedefliyoruz” dedi. Bugün ilçe belediye başkanlığı için adayların açıklanacağını ifade eden Adar, Yılmaz Büyükerşen'in adaylığı konusunda sıkıntı yaşanmadığını vurguladı. Adar "Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’in adaylığında hiçbir sıkıntı yok. Büyükerşen'in ismi diğper büyükşehirler ile birlikte açıklanacak" dedi. Tüm siyasi partilerle iyi ilişkiler içinde olacaklarını aktaran Adar, “Eskişehir’de eşit koşullar içerisinde birbirimize hakaret etmeden, bir seçim dönemi geçirmeyi düşünüyorum” dedi. İttifak konusundu da değerlendiren Adar "Genel merkezimizden henüz bu konuda bilgi gelmedi. İttifak söz konusu mu bilemiyorum. Eskişehir belki bu kapsamında dışında kalabilir. İYİ Parti arkadaşlar biz kendi adayımızı çıkaracağız diyorlar" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cello

06 Aralık 2018 08:15
kırgınlıkları yok edeceklermiş.seçim geliyor demi.size oy veren sosyal demokratları çantada keklik sandınız.işe aldığınız sağcılar versin oyu.size oy yok.

Vatandaş

05 Aralık 2018 23:18
Bu yönetimle sandığa gitmiyoruz gitmeyeceğiz.

Mrt

06 Aralık 2018 07:45
Siz bu zamana kadar kime hizmet ettiniz sizden olmayan ya da yandasınız olmayan insanlara ne yaptınız kendi içinizde bile onun tarafı bunun taraf-ı diyerek belediyeden 350 kişiyi kış günü işsiz bıraktınız millet uyandı artık rahat olun

necmettin yanbakan

06 Aralık 2018 08:49
bunlar torpillen geldiler,rabiya hanımın hakkı yendi yazıklar olsun.

Tepeden İnme

06 Aralık 2018 07:22
Tepeden inme bir yönetim nasıl çözecek sıkıntıları bir açıklarsa seviniriz??

vatandaş

05 Aralık 2018 18:26
Atamayla gelen atamayla gider şahsi görüşüm yerel seçimlere kadar atandınız sayın adar

Üye

06 Aralık 2018 14:37
Sayın ADAR yıllardır YILMAZ beyin emrindesiniz demokrasiden bahsederek atama ile il başkanı oluyorsunuz,kırarak geliyorsunuz kırgınlıkları nasıl düzelteceksiniz?83yaşındaki insanın ihtirasına kurban oluyorsunuz size yakışmıyor

Yakup

06 Aralık 2018 09:24
Ağam bu yaşa kadar geldin Kırkınlıkları yok ettinmi Rahmetli Turan Güneş İzmit'te bir köyü ziyaretinde Kahvecinin ıkına sıkına getirdiği Kulpu kırık kahve fincanı için kahvecinin kulağına bu fincanı CHP genel merkezine götür ona bir kulp takarlar demiş Yıllardır değişen bir şey yok değişen tek şey var Ülkemiz; Cemaatlere-Ümme'te teslim edildi neymiş kırgınlıklar sona erecekmiş Bu kafayla mı

vatandaş

06 Aralık 2018 10:29
şimdi seçim zamanı. seçim geçsin yine aynı tutumu sergilersiniz.

kara çocuk

07 Aralık 2018 07:23
Eski Türk filmlerinden birinde Ayşecik vazoyu alıp basının önünde kırıyodu.babasına hadi düzelt bakalım diyodu. sayın Adarda kırgınlık yok demiş..hahahaaa bundan sonra size oy falan yokk
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
FETÖ SANIKLARINA HAPİS CEZASI
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan 8 sanıktan 7'si 2 yıl 1 ay ile 6 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezasına çarptırıldı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
BÜYÜKŞEHİR'DEN HALK SÜT
Büyükşehir Belediyesi sütün, toplumun her kesimi tarafından tüketilebilmesi için planlanan Halk Süt Projesi 17 Aralık Pazartesi günü başlıyor.
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
ESKİŞEHİR'DE FUAR HEYECANI
Eskişehir Ticaret Odası TÜYAP Fuar Merkezi ve Vehbi Koç Kongre Merkezi, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, protokol, şehrimizdeki ve çevre illerdeki kurum ile kuruluşların temsilcilerinin katıldığı muhteşem törenle hizmete sunuldu.
FETÖ OPERASYONU
FETÖ OPERASYONU
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik Eskişehir'de düzenlenen operasyon 1'i kadın 6 şüpheli gözaltına alındı. 
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
SİLAHLI KAVGADA ŞOK DETAY
Önceki gün canlı kanatlı hayvan pazarında çıkan silahlı kavganın şok detayları ortaya çıktı. İki taraf arasında husumet olduğu öğrenilen silahlı kavgada 13 yaşındaki bir çocuğun başından vurularak ağır yaralandığı ortaya çıktı.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.