KIRGINLIKLAR UNUTULMALI

Son Güncelleme : 25 Ağustos 2018 09:08
KIRGINLIKLAR UNUTULMALI

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Örgütü’nün Bayramlaşma töreni parti binasında gerçekleşti. İl Başkanı Rabia Akman yerel seçimleri işaret ederek "Kırgınlıklar unutulmalı" dedi.

CHP İl Başkanı Rabia Akman, yerel seçimlerde canla başla çalışılması gerektiğini vurguladı. Akman, Kırgınlıkların geride bırakarak, dayanışma içinde yerel seçimlere çalışmalara başlanılmasını istedi. CHP PM üyesi Gaye Usluer, bayramların dayanışmanın, hoşgörünün, kardeşliğin sembolü olduğunu belirterek "Daha fazla hoşgörü daha fazla dayanışma birliktelik ve küsler barışsın" dedi. Milletvekili Utku Çakırözer ise "Devalüasyon nedeniyle milyarlarca lira uçup gidiyor. Bu para hepimizin alın terinin karşılığıdır. Ekonominin daha iyi yönetilmemsi lazım. Bunu faturasını dar ücretliler ödememeli" diye konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

USTA

25 Ağustos 2018 11:10
SİZDEN BU MEMLEKETE BİR FAYDA GELMEZ KENDİ ARANIZDA DİDİNİR DURURSUNUZ ADAN 9 SEÇİM KAYBETTİ HALA LİDERİM DİYOR YENİ ECEVİT BULMAK ŞART OLDU MUHARREM FOS ÇIKTI

yunus hızlı

25 Ağustos 2018 17:01
bu yılmaz büyükerşen aday olduğunda oy vermeyeceğim değişim burda da olsunnn..kılıçdaroğlu koltukta kaldığı sürece eskişehirde oy kullanmayacağız...
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.