KİMYASAL HADIMI DEVREYE SOKACAĞIZ

01 Temmuz 2018 12:45
KİMYASAL HADIMI DEVREYE SOKACAĞIZ

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, minik Eylül'ün öldürülmesine ilişkin, "Cinsel kastrasyon dediğimiz tedbiri de bütün yönleriyle yeni dönemde devreye sokacağız." dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ankara'nın Polatlı ilçesinde 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesine ilişkin, "Cinsel kastrasyon dediğimiz tedbiri de bütün yönleriyle yeni dönemde devreye sokacağız" ifadelerini kullandı.

Küçük Eylül'ün öldürülmesini "vahşice bir cinayet" olarak nitelendiren Bozdağ, şunları kaydetti:

"Türkiye olarak bu tür cinayetleri önleme konusunda ciddi tedbirler aldık bugüne kadar hükümet olarak. Önümüzdeki dönemde bu tedbirleri tekrar gözden geçirip cezaları daha da artıracak adımlar atacağımızı daha önce açıklamıştık ancak seçimin araya girmesiyle bu düzenlemeler yapılamamıştı. Yeni dönemde bu konularda cezaları daha da artıran adımları atacağımızı buradan bir kez daha ifade etmek isterim."

BOZDAĞ'DAN KILIÇDAROĞLU'NA RONALDO'LU MESSİ'Lİ GÖNDERME

24 Haziran seçimlerinin sonuçlarını da değerlendirerek Bozdağ, "Ronaldo kaybetti Portekiz, Messi kaybetti Arjantin elendi. Kılıçdaroğlu 9 defadır maçı kaybediyor takımı bırakmıyor." diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

fatih

01 Temmuz 2018 22:25
fetöye ye övgü düzenlerede uyguklansın

Zeki Taş

02 Temmuz 2018 09:39
Adalet bakanıyken tecavüz edilen küçük bir kız çocuğu için dediklerine bakın, kızın rızası vardı diye. Şimdi bunları konuşmanın anlamı yok boşuna.

HAMDI

02 Temmuz 2018 01:20
SAYIN BOZDAG/ BEBEK KATILINI BESLIYORUZ/ SIZ DEGIL BIZ HALK OLARAK/ BIZDEN ALDIGINIZ VERGILERLE BESLIYORSUNUZ.COCUK TECAVUZCULERINI BESLIYORSUNUZ. YAZIKLAR OLSUN SIZE. ASIN BU SEREFSIZ ADAMLARI. ASMA TORENINI DE CANLI YAYINLAYIN. HEMDE MUNASIP YERLERINDEN ASIN KI DERS OLSUN/ DIGERLERINE

hamdi

02 Temmuz 2018 01:01
sayin bozdag: birakin sacma sapan sozleri. o dediginiz sizin saraylarinizda gecerli; Cocuk katilleri icin IDAM YASASI GETIRIN. COCUK TECAVUZLERI ICIN IDAM YASASI GETIRIN. KI SIZE INANALIM. SENIN DEDIGIN/ HAREM AGALARI ICIN.