KİMSE ŞOV YAPMASIN

03 Aralık 2017 09:27
KİMSE ŞOV YAPMASIN

Eskişehirspor Başkanı Sinan Özeçoğlu, maçın ardından kongre salonunda söz verip ancak maça gelmeyenlere sitem etti.

Özeçoğlu şunları söyledi:

Taraftarımızın bana verdiği destekden dolayı taşekkür ediyorum. Kongre salonunda söz verenler, ellerini kaldıranlar kongre salonunda bizi bekliyorlar heralde... Söz veren herkesin bugün burda olması gerekiyordu.Kongre salonlarında şov yapılmaz. Buraya gelirsiniz verdiğiniz sözleri yerine getirirsiniz sonra haftaya kongrede bir daha konuşursunuz. Kongrede konuşucağımız çok şey var. ama şuan burası yeri değil.. Eskişehirspor büyüktür. Ama yok uçağı kaldırız indiririz bırakın bunları.. Biz zaten götürüp getiriyoruz takımı..Kimse Eskişehirspor üzerinden şov yapmasın, yardım yapacak olan gelir adam gibi yapar bitti.

Eskişehirspor kültürü budur. Eskişehirspor terbiyesi budur. Kongre salonunda söz verip, şov yapanlar bugün neredeler... Ben varsam da yoksam da sözlerini tutacaklar. Kimse beni sevmesin sevmek zorunda da değil ama Eskişehirspor'u seven herkesin bu takıma destek olması lazım.. Kimse laf ebeliği yapmasın..Çarşamba günü heşeyi konuşacağız anlatacağız.. Herhalde geçen kongrede elleri havada kaldılar veya uçağı kaçırdılar. Buraya gelmeyenler..

Benim işim şov yapmak değil.. Kulüp başkanlığı yapmak. Taraftarlıktan geldim, taraftarlığa döneceğim gerçek taraftar burada. Biz burdayız herkes burda ama söz verenler nerde. Uçak kaldırıyoruz dediler. Ama uçak nerde. Kardeşim kimse şov yapmasın..Bu maçın primini de Çarşamba günü yatıracağız. Diğer başkanlar gibi şov yapmıyorum.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es Es

03 Aralık 2017 10:10
Sinan Başkanının ağzı halil ünal gibi laf canbazlığı yapmıyor dürüst insan içi dışı bir insan sinan başkan kalbi temiz insan inşallah arkasında durup destek olurlarsa takımın başında devam etmesini cani gönülden isteriz eskişehir halkı olarak şimdi show zamanı değil icraat zamanı ayın altısında göreceğiz bakalım el kaldıran büyüklerimiz ne kadar büyükmüş eskişehir spor için allah yolunu açık etsin sinan başkan allah kalbine göre versin inşallah...

Gundyzalp

03 Aralık 2017 10:50
Uzun yıllar böyle dürüst ve güven verenine rastlamamistik,Devam başkanım devam,

Yaşar hanlı

03 Aralık 2017 10:19
Helal olsun sana başkan helal olsun Biz taraftarlar kimin ne olduğunu biliyoruz kimlerin bu kulube sahip çıktığını kimlerin bu kulubu soyanları hep biliyoruz. Sayın Ünal sayın hoşcan bu kulubeden içeriye girmeyin biz kayyuma gidicez kimin ne yaptığını görünce acaba bu şehirde durmaya yüzünüz kalacakmı? Biz amatördede destekleriz hatta asfaltta oynasın kaldırımda destekleriz daha önce bunu yaptık yine yaparız hiç olmassa bundan sonra kulubeden içeri giren başkan adayları daha temkinli girer.

Dürüst adam

03 Aralık 2017 10:39
Sayın sinan başkan eski başkanlar gibi değilsin.Senin kıymetin bu eski başkan müsvetteleri gelirse şayet borç 300 milyon dolarlara çıkınca daha çook anlaşılır.Adamlarda yüz yok ki gelip statta maç izliyor kongrelerde konuşma yapıyor..Ee doğru yüzsüz olmasalar o kadar parayı nasıl yerler nasıl kulubü batırırlar sonra da hiç bir şey yokmuş gibi KULUBÜ KAYYUMA BIRACAK DEĞİLİZ YA DERLER.....

Uğur ALBAYRAK

03 Aralık 2017 12:47
Sinan başkan çok medeni, profesyonel ve iyi niyetli bir başkan.. Eğer kendinden önce ESES'i batıranlar olmasa yani bu kadar borçlu devralmasaydı emin olun çok mükemmel bir takım izlerdik. Sonuçta Eskişehir Basket'in ne kadar başarılı olduğu meydanda..Aslında kulubün kurtuluşu şahıslardan kurtulup kurumsal bir kimlik kazanmasıyla olacak. Tesis, altyapı ve talep var Neden bizde Altınordu vb.. gibi altyapıyı geliştirip oyuncu satan bir klüp olmayalım.. Yeter ki ESES'in iliğini kurutan üçkağıtçılardan kurtuluş olabilsin..

Tarzan

04 Aralık 2017 23:55
Sinan Başkan adam

Suat Avni

04 Aralık 2017 08:13
Taşı gediğine koymuş.....

ESESEKO

06 Aralık 2017 13:33
HALİL ÜNAL gibi shovmen biri yok...kongredekı taraftarları cok kızdım herkesın .bildiklerini tekrar dinletti SİNAN başkana çocugu gıbı akıl verdı TARAFTAR buyulenmıs gıbı kaldı...HALİL ÜNAL da konustukça konustu....TARAFTAR su hesabı sormalıydı BÜTÜN BORÇLAR SENİN HESAPSIZ plansız futbulcu borclarından geldı üzerine MESUTHOŞCAN nın eklendi diye KİMSE KONUSMADI...
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor. 
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi.