KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARET ETTİLER

21 Kasım 2019 12:17
KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARET ETTİLER

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü’nün eşlik ettiği Mihalgazililer, CHP grup toplantısını izledikten sonra Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na konuk oldu.

CHP Mihalgazi İlçe Başkanı Hasan Ünal ve beraberindeki heyeti ağırlayan Kılıçdaroğlu “Mihalgazi ülkemizin tarım üretimi anlamında değerli noktalarında biri. Özellikle seracılık alanında üretim yapılan ilçemizde üreticinin yaşadığı sorunları biliyoruz. Artan girdi maliyetleri, ödenmeyen tarım destekleri başta olmak üzere çiftçimiz büyük sorunlar ile baş etmeye çalışıyor” dedi. Kılıçdaroğlu, “Planlı bir kırsal kalkınma modeli ile çiftçimizin ürünü değerlenirken güven içinde üretim devam etmeli. Bu kırsal kalkınma modelini, yerel yönetimlerimizin projeleri ile oluşturuyoruz. Yerelde oluşturduğumuz üretici ve belediye işbirliğini genişleterek dışa bağımlı tarım ve hayvancılık anlayışından hep birlikte kurtulacağız” diye konuştu.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gazi yardımcı

21 Kasım 2019 12:41
Bizim paramızla kullanışlı toplulukları ankaraya hemde ülkemizi dış mihraklara şikayet eden ve türkiyeye yatırım yapmayın , burası güvenli değil diye jurnalleyen kılıçtaroğlu'na götürenlere hakkımızı helal etmiyoruz

karakaya

21 Kasım 2019 12:49
ahh ablalarım ahh maşaları olmayın bunların

bay kemal e ziyaret mi

21 Kasım 2019 15:13
- bana kalırsa bu malıçlı bayanları " türbe ziyaretine diyerek , bay kemal kılıçtaroğlu ziyaretine götürmüşler . öyle bir hava var .

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama