KILIÇDAROĞLU'NDAN SERT TEPKİ

03 Nisan 2018 15:14
KILIÇDAROĞLU'NDAN SERT TEPKİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Zeytin Dalı harekâtına katılan Mehmetçik'e moral ziyaretinde bulunmak için Hatay'a giden ünlü isimlere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert tepki göstererek

Kılıçdaroğlu, "Ülkenin sanatçıları zalimden değil mazlumdan yana tavır alır. Bir ülkenin sanatçıları diktatörün karşısında asla ve asla boyun eğmez. Bir ülkenin sanatçıları asla ve asla inancı, kimliği ne olursa olsun kimseyi ötekileştirmez. Bir ülkenin sanatçıları savaşı değil dünyanın her ortamında barışı savunur. Bir ülkenin sanatçıları bir ülkenin değer ve inançlarına saygı gösterir. Eğer bir ülkede cumhurbaşkanı koltuğunu işgal eden zat, ettiği yemine sahip çıkmıyorsa ona sanatçı sahip çıkamaz. Afrin'de 52 şehidimiz var. Yüzlerce yaralımız var. 52 şehidimizin daha kanı kurumadı. Toplanmışlar bir güruh, davul- zurna-klarnet... Bir ülkenin değerleri vardır. Bulunduğunuz apartmanda bir kimse hayatını kaybetmişse televizyonu bile açmazsınız, gürültü yapmazsınız, yemek yapar götürürsünüz. Sen eğer yüreğin yetiyorsa bir Afrin şehidinin evinin bulunduğu sokaktan geç, bir de Yaylalar şiirini söyle" dedi. 

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (7)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

beyköylü

03 Nisan 2018 16:24
Hakkari'nin Irak sınırındaki Şemdinli ilçesinin Derecik beldesine bağlı Balkaya Dağları eteklerinde bulunan Koçyiğit köyü ve Silo yaylası, 24 yıl aradan sonra yeniden şenleniyor. Bölgenin teröristlerden temizlenmesinden sonra köylüler, eski topraklarına dönmeye karar verdi. Köylüler, belde merkezinden yürüyerek evlerin, yapıların tamamen yıkıldığı köylerine geldi. Dev Türk bayrağı açıp, terör örgütüne tepki gösteren köylüler, bölgeye yeniden yerleşeceklerini söyledi.iŞTE SİNDİRİLEMEYEN SINIR ÖTESİ OPERASYONLARIN SONUCU.

AFRİN KORKUSU

04 Nisan 2018 09:07
TERÖR SEVİCİ SANATCILARI EL ÜSTÜNDE TUTARSINIZ , MEHMETCİĞE DESTEK VEREN SANATCILARA TEPKİ GÖSTERİRSİNİZ ARTIK SİZİN İŞİNİZ BİTTİ - İLK SEÇİMDE İYİCE YOK OLACAKSINIZ .

AHMET

04 Nisan 2018 10:21
BU ADAM CHP DE KALDIKÇA BENDEN ARTIK OY BEKLEMEYİN . AHMET İNANÇ .

Ziya

03 Nisan 2018 17:24
Hala bunun ne olduğunu anlamayan varsa çok yazık!

beyköylü

03 Nisan 2018 16:07
sizde gidin beyfendi,nasıl gidilir gösterin,ittifak hazırlığı yaptıgınız malumlarla beraber.CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı tutuklu bulunduğu Edirne Cezaevi'nde ziyaret etti. (HT 02.04.2018)

EZ OĞLUM

04 Nisan 2018 10:43
asker vurdukça ses chp den çıkıyor - VATANINA GÖZ DİKENİ EZ OĞLUM .

Vatandaş

03 Nisan 2018 22:01
Kılıç dar oğlundan başka bir şey beklenmezdiki zaten

b.b

04 Nisan 2018 09:25
ASKER in afrine girmesini hazmedemiyor bu çarkcıııııııııııııııııı .

neco

03 Nisan 2018 17:26
Sen tepkiyi görürsün çok yakında! Tepkinin ne olduğunu o zaman anlarsın! Milletin tepkisi hiç bir şeye benzemez K.oğlu 15 temmuz da sen çok iyi anladın!

goll

03 Nisan 2018 17:37
kendisinde olan bütün olumsuz karakterler i reis e yamamaya çalışıyor kendisi ak kaşık sanki bizde yedik

sert

07 Nisan 2018 13:57
vatanına göz dikeni ez oğlum ez oğlum
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
Eskişehir'de çevre yolunda ters yönde süratli bir şekilde ilerleyen sürücü, hem kendisini hem de diğer sürücüleri ölümle burun buruna getirdi.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.