KILIÇDAROĞLU'NDAN İTTİFAK MESAJI

28 Şubat 2018 09:01
KILIÇDAROĞLU'NDAN İTTİFAK MESAJI

CHP'nin seçim ittifakı yapıp yapmayacağı sorusuna yanıt veren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, ilkeler üzerinden sağlanacak bir ittifaka olumlu baktığını söyledi.

Meclis'te dün bir grup gazeteci CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, İYİ Parti ve Saadet Partisi genel başkanlarının ilkeler ittifakı önerisini sordu.  Konuya olumlu baktığını belirten Kılıçdaroğlu, "İlkeler belirlenir, o ilkeler doğrultusunda bir birliktelik sağlanacaksa, o ilkelerden yola çıkılarak yapılır'' dedi.  CHP Lideri, AK Parti ile MHP'nin hazırladığı ittifak teklifini aynen Meclis'ten geçmesi halinde konuyu Anayasa Mahkemesi'ne taşıyacaklarını da söyledi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

birsen

28 Şubat 2018 09:23
chp hdp ile ittifak yapmalı . böylece cumhur ittifakını , beraber güzel sallaya bilirler .

CHP VAKFI

28 Şubat 2018 11:40
* CHP HERHALDE BU SEFER DÜKKAN I KAPATACAK * CHP VAKIF OLARAK DEVAM EDECEK GİBİ .

es es

28 Şubat 2018 10:32
daha şimdiden kıvırma pozisyonlarına girdiler , aym olmazsa , kedileri santırala sokmak , oda olmazsa , mühürsüz oylar .

şimdi ne olacak

28 Şubat 2018 09:58
akp kılıçtaroğlundan çok memnun , bir de hdp chp ittifakı oldumu , ohh ballı börek .

yirmi altı

28 Şubat 2018 09:11
İttifak teklifi meclisten geçecek siz yine her zaman yaptığınız gibi ANANIZA (aym) başvurarak 'ANA BUNLAR BENİ DÖVDÜ sen de onları döv diye şikayet edeceksiniz. Yazıklar olsun hepinize.chp bu halkı SEVMİYOR HALK ta bu chp yi SEVMİYOR: Aynen bir kısır döngü gibi Çok yakında 2023 te marjinal OLACAKSINIZ.....................................

heykelciiiiii.....

01 Mart 2018 01:22
Samanlık devrimcileri ve ce-ha-pe çok güzel yakışır.Eskişehirdede gezide vandallara üç öğün kumanya dağıtan belediyeler , porsuğun böğründe şükür pilavı dağıtsınlar Yakışır aslan (sözde) sosyal demokrat tosunlarıma ....!

eyi günler

28 Şubat 2018 09:37
İyi parti chp den en az % 8 alır diyorlar . yeni ana mualefet partisi iyi parti olacak , meral hanım iyi gidiyor işi biliyor .
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.