KILIÇDAROĞLU'NDAN İTTİFAK MESAJI

28 Şubat 2018 09:01
KILIÇDAROĞLU'NDAN İTTİFAK MESAJI

CHP'nin seçim ittifakı yapıp yapmayacağı sorusuna yanıt veren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, ilkeler üzerinden sağlanacak bir ittifaka olumlu baktığını söyledi.

Meclis'te dün bir grup gazeteci CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, İYİ Parti ve Saadet Partisi genel başkanlarının ilkeler ittifakı önerisini sordu.  Konuya olumlu baktığını belirten Kılıçdaroğlu, "İlkeler belirlenir, o ilkeler doğrultusunda bir birliktelik sağlanacaksa, o ilkelerden yola çıkılarak yapılır'' dedi.  CHP Lideri, AK Parti ile MHP'nin hazırladığı ittifak teklifini aynen Meclis'ten geçmesi halinde konuyu Anayasa Mahkemesi'ne taşıyacaklarını da söyledi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

birsen

28 Şubat 2018 09:23
chp hdp ile ittifak yapmalı . böylece cumhur ittifakını , beraber güzel sallaya bilirler .

CHP VAKFI

28 Şubat 2018 11:40
* CHP HERHALDE BU SEFER DÜKKAN I KAPATACAK * CHP VAKIF OLARAK DEVAM EDECEK GİBİ .

es es

28 Şubat 2018 10:32
daha şimdiden kıvırma pozisyonlarına girdiler , aym olmazsa , kedileri santırala sokmak , oda olmazsa , mühürsüz oylar .

şimdi ne olacak

28 Şubat 2018 09:58
akp kılıçtaroğlundan çok memnun , bir de hdp chp ittifakı oldumu , ohh ballı börek .

yirmi altı

28 Şubat 2018 09:11
İttifak teklifi meclisten geçecek siz yine her zaman yaptığınız gibi ANANIZA (aym) başvurarak 'ANA BUNLAR BENİ DÖVDÜ sen de onları döv diye şikayet edeceksiniz. Yazıklar olsun hepinize.chp bu halkı SEVMİYOR HALK ta bu chp yi SEVMİYOR: Aynen bir kısır döngü gibi Çok yakında 2023 te marjinal OLACAKSINIZ.....................................

heykelciiiiii.....

01 Mart 2018 01:22
Samanlık devrimcileri ve ce-ha-pe çok güzel yakışır.Eskişehirdede gezide vandallara üç öğün kumanya dağıtan belediyeler , porsuğun böğründe şükür pilavı dağıtsınlar Yakışır aslan (sözde) sosyal demokrat tosunlarıma ....!

eyi günler

28 Şubat 2018 09:37
İyi parti chp den en az % 8 alır diyorlar . yeni ana mualefet partisi iyi parti olacak , meral hanım iyi gidiyor işi biliyor .
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.