KILIÇDAROĞLU'NDAN İSTİKLAL MARŞI AÇIKLAMASI

16 Mart 2018 08:03
KILIÇDAROĞLU'NDAN İSTİKLAL MARŞI AÇIKLAMASI

İstiklal Marşı tartışmasının gereksiz ve yapay olduğunu belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz istiklal marşından rahatsız değiliz" dedi.

Hürriyet gazetesine konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstiklal Marşı tartışmasını değerlendirdi. Türkiye’nin birçok sorunu olduğunu dile getiren Kılıçdaroğlu, "Sanki sorun yokmuş gibi İstiklal Marşı sorunu yaratılıyor. yapay sorunlarla ülkeyi meşgul ediyor" diye konuştu. İstiklal Marşı’ndan rahatsız olmadıklarını da vurgulayan Kılıçdaroğlu, “Bu topluma Allah yeniden İstiklal Marşı yazdırmasın" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir konuşmada İstiklal Marşı'nın bestesinin değiştirilebileceğini belirtmiş, "En büyük üzüntüm bu emsalsiz marşın hakiki manasını yüreklere nakşedecek bir bestenin bulunamamamış olmasıdır" demişti.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali

16 Mart 2018 08:53
Tabiki rahatsız değilsiniz genel başkan Yrd çini HDP nin olağan kongresine gönderdim orada ne İstiklal Marşı okundu nede orada Türk bayrağı vardı orada rahatsız olmadığınız belli sizler ağzına Atatürk ve İstiklal Marşının almayın neden orada demediniz burada İstiklal Marşı okunur Türk bayrağı asılır sayın editor bu yorumda. Yayinlamayacaksin herhalde sizlerde dokunuyor

afrine sakın girmeyin

16 Mart 2018 09:05
chp nin kılıçoğlunun afrin sıkıntısı devam ediyor - afrine girilmesinden o kadar rahatsızlar ki - altından acaba ne çıkacak .

w . w

16 Mart 2018 10:51
bundan kelli partide kimse konuşmasın , ben konuşacağım diyen kılıçtaroğlu diktatörlükle suçladığı erdoğan ı aratacak .
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.