KILIÇDAROĞLU'NDAN BİRLİK MESAJI

22 Mart 2018 09:04
KILIÇDAROĞLU'NDAN BİRLİK MESAJI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini ziyaret eden Eskişehirli partililere '2019 seçimleri için birlik olun ve çok çalışın' mesajı verdi.

CHP Tepebaşı İlçe Örgütü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ziyarette 2019 seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

Çok çalışmalıyız

Ziyarete CHP Eskişehir Milletvekilleri Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Tepebaşı İlçe Yönetimi, İlçe Kadın Kolları üyeleri ve Tepabşı belediyesi meclis üyeleri katıldı. Ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu 2019 seçimleri için çok çalışılması gerektiğini söyledi.

Birlik olun

2019 seçimlerinin çok önemli olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Bu seçim tek adam ya da demokrasi seçimi. Bu yüzden çok çalışmalıyız. Özellikle kadınlarımız ev ev dolaşmalı. Sağ sol, başı açık kapalı ayrımı yapmayın. Birlik olun. Bu seçimi kadınlarımız kazanacak” dedi. 

Termik santral konusu

Eskişehir'e kurulması planlanan termik santralin hatırlatılması üzerine de konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu konuda mücadeleyi bırakmayın. Biz de burada sık sık dillendiriyoruz. Ancak birlikte mücadele ederseniz kazanırsınız” diye konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eeeeees

22 Mart 2018 10:15
tutmayın küçük enişteyi % 70 oy alacakmış - 1940 , 50 de tek partili dönemde açık oy gizli tasnifte bile % 60 alamamış bu chp .

cemil

22 Mart 2018 10:29
diğerleri komboçya ya kaçtı , sizde en azından küba ya gidin . hizmet böyle olur .