KILIÇDAROĞLU GELİYOR

23 Mayıs 2018 16:38
KILIÇDAROĞLU GELİYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 27 Mayıs Pazar günü Eskişehir’e geliyor.

Kılıçdaroğlu, Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası'nı ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu, akşam saat 20.00’de ise iftarda muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

en büyük bizim enişte

24 Mayıs 2018 08:54
CHP nin genel başkanı kılıçtaroğlu bir taraftan bu millet için bir şans , eğer başka bir dişli biri çıksaydı . türkiyeye ve erdoğan a kök söktürürdü , 15 sene yapılanları chp mutlak engellerdi . kılıçtaroğlunun bir süre daha 10sene gibi chp başında durmalı ..

KILIÇ DAR OĞLU

24 Mayıs 2018 09:12
bizim kemal enişte baya akıllı çıktı . 8 - 9 yenilgiden sonra işi öğrendi . mühim olan seçimi kazanmak değil , koltuğu başkasına kaptırmamak . GAPI GAPTIRMAM ha ha ha hıyyyy.

Mete han

23 Mayıs 2018 19:59
Gelsen ne olur gelmesen ne olur içi boş politika hep manevra düşmanla iş birliģi dedin mi en ön safta Sahte ATATŰRKÇÜLER

ŞİKAYET VAR

24 Mayıs 2018 11:02
kılıçtaroğlu , küçük sanayi ye bir uğrasada asfaltların çökük çukur yollarını bir göstersek , kazım kurt tun 5 senede yapamadığı .....yapmadığı artık umudumuzu kestik .--------- UMUDUMUZ AKPARTİ ODUNPAZARI BELEDİYESİNDE ..

yasin

23 Mayıs 2018 23:36
3. Etap Tramvay temeli atılır belkide

111

24 Mayıs 2018 09:54
NEDEN Kİ.......
SERİNLEMEK İSTERKEN CANINDAN OLDU
SERİNLEMEK İSTERKEN CANINDAN OLDU
Eskişehir'de serinlemek için sulama kanalına girdiği iddia edilen çobanın cansız bedenine ulaşıldı.
ZİFTE SAPLANAN KÖPEKLER KURTARILDI
ZİFTE SAPLANAN KÖPEKLER KURTARILDI
Eskişehir'de saplandıkları ziftten çıkamayan iki yavru köpek, ölmek üzereyken itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI
Kent merkezinde bir adrese yaılan operasyonda uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
BAĞIMSIZ EKONOMİ  POLİTİKAMIZI  OLUŞTURMALIYIZ
BAĞIMSIZ EKONOMİ POLİTİKAMIZI OLUŞTURMALIYIZ
Saadet Partisi haftalık toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ekonomi gündemini konu alan Ekonomik İşler Başkanı Turgay Koçyiğit, bağımsız ekonomi politikasının oluşturulması gerektiğini vurguladı.
ÜRETİCİYE DESTEK VERİLMELİ
ÜRETİCİYE DESTEK VERİLMELİ
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı DP Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci başkanlığında gerçekleşti. Ketenci, ülke ekonomisini değerlendirip, üretim ve ihracat yapılması gerektiğini söyledi.
ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
Eskişehir Yunus Emre Ülkü Ocağı üyeleri, lunaparka götürdükleri 50 Türkmen çocuğuna bayram öncesi güzel bir gün yaşattılar.
KARACAN DEVRETTİ
BAKAN SOYLU'DAN ESKİŞEHİR'DE TRAFİK DENETİMİ
BAKAN SOYLU'DAN ESKİŞEHİR'DE TRAFİK DENETİMİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde, "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" projesi kapsamında yol uygulamasına katılarak çocuklara düdük, tişört ve broşür dağıttı.
BU ÇOCUKLARI  GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte trafikte görmeye alıştığımız manzaralar da tekrar etmeye başladı. Düğün arabalarının önünü kesen çocuklar, akan trafikte hayatlarını tehlikeye atarak harçlık almaya çalışıyor.