KILIÇDAROĞLU GELİYOR

23 Mayıs 2018 16:38
KILIÇDAROĞLU GELİYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 27 Mayıs Pazar günü Eskişehir’e geliyor.

Kılıçdaroğlu, Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası'nı ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu, akşam saat 20.00’de ise iftarda muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

en büyük bizim enişte

24 Mayıs 2018 08:54
CHP nin genel başkanı kılıçtaroğlu bir taraftan bu millet için bir şans , eğer başka bir dişli biri çıksaydı . türkiyeye ve erdoğan a kök söktürürdü , 15 sene yapılanları chp mutlak engellerdi . kılıçtaroğlunun bir süre daha 10sene gibi chp başında durmalı ..

KILIÇ DAR OĞLU

24 Mayıs 2018 09:12
bizim kemal enişte baya akıllı çıktı . 8 - 9 yenilgiden sonra işi öğrendi . mühim olan seçimi kazanmak değil , koltuğu başkasına kaptırmamak . GAPI GAPTIRMAM ha ha ha hıyyyy.

Mete han

23 Mayıs 2018 19:59
Gelsen ne olur gelmesen ne olur içi boş politika hep manevra düşmanla iş birliģi dedin mi en ön safta Sahte ATATŰRKÇÜLER

ŞİKAYET VAR

24 Mayıs 2018 11:02
kılıçtaroğlu , küçük sanayi ye bir uğrasada asfaltların çökük çukur yollarını bir göstersek , kazım kurt tun 5 senede yapamadığı .....yapmadığı artık umudumuzu kestik .--------- UMUDUMUZ AKPARTİ ODUNPAZARI BELEDİYESİNDE ..

yasin

23 Mayıs 2018 23:36
3. Etap Tramvay temeli atılır belkide

111

24 Mayıs 2018 09:54
NEDEN Kİ.......
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
İngiltere'nin başkenti Londra'da binlerce kişi, kentte ilk şubesini açan Asya merkezli fast-food firmasının önünde hamburger ve tavukburger alabilmek için saatlerce bekledi.
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, aday belirleme süreci ile ilgili olarak Genel Merkez tarafından görevlendirildiği Samsun’da sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve odalar ile bir araya geldi.
ÇALIŞKAN'DAN  SEYİTGAZİ ZİYARETİ
ÇALIŞKAN'DAN SEYİTGAZİ ZİYARETİ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
ÖĞRENCİLERE  HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
ÖĞRENCİLERE HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
Makina Mühendisleri Odası tarafından Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencilerine yönelik “Bölüme Hoşgeldin Buluşması” etkinliği gerçekleştirildi.
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
Türkiye Gençlik Birliği Temsilcisi Yunus Emre Özgün, yarın ekonomik prangalardan kurtulmanın yollarını tartışacakları panel gerçekleştireceklerini söyledi.
ETO ÜYELERİ  FUARA KATILDI
ETO ÜYELERİ FUARA KATILDI
Eskişehir Ticaret Odası’nın gelinlik, mefruşat ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren üyeleri İzmir’de düzenlenen Fashion Prime fuarını ziyaret etti.
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN  HİKAYESİ ANLATILDI
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN HİKAYESİ ANLATILDI
Eskişehir Ticaret Odasında bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AB Bilgi Merkezi, 2018 Avrupa Kültürel Miras yılı kapsamında, Sorkun Çömleği kitabı yayınladı.
MİHALIÇÇIK'IN  ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
MİHALIÇÇIK'IN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi.
  HAMAMYOLU'NA  'KEDİ EVLERİ' KONULDU
HAMAMYOLU'NA 'KEDİ EVLERİ' KONULDU
Odunpazarı Belediyesi, Haluk Levent tarafından kurulan ve Türkiye çapında bir örgütlenmeye sahip olan ‘Ahbap’ ile çalışmalarına devam ediyor.