KILIÇDAROĞLU GELİYOR

23 Mayıs 2018 16:38
KILIÇDAROĞLU GELİYOR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 27 Mayıs Pazar günü Eskişehir’e geliyor.

Kılıçdaroğlu, Sanayi Odası, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası'nı ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu, akşam saat 20.00’de ise iftarda muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelecek.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

en büyük bizim enişte

24 Mayıs 2018 08:54
CHP nin genel başkanı kılıçtaroğlu bir taraftan bu millet için bir şans , eğer başka bir dişli biri çıksaydı . türkiyeye ve erdoğan a kök söktürürdü , 15 sene yapılanları chp mutlak engellerdi . kılıçtaroğlunun bir süre daha 10sene gibi chp başında durmalı ..

KILIÇ DAR OĞLU

24 Mayıs 2018 09:12
bizim kemal enişte baya akıllı çıktı . 8 - 9 yenilgiden sonra işi öğrendi . mühim olan seçimi kazanmak değil , koltuğu başkasına kaptırmamak . GAPI GAPTIRMAM ha ha ha hıyyyy.

Mete han

23 Mayıs 2018 19:59
Gelsen ne olur gelmesen ne olur içi boş politika hep manevra düşmanla iş birliģi dedin mi en ön safta Sahte ATATŰRKÇÜLER

ŞİKAYET VAR

24 Mayıs 2018 11:02
kılıçtaroğlu , küçük sanayi ye bir uğrasada asfaltların çökük çukur yollarını bir göstersek , kazım kurt tun 5 senede yapamadığı .....yapmadığı artık umudumuzu kestik .--------- UMUDUMUZ AKPARTİ ODUNPAZARI BELEDİYESİNDE ..

yasin

23 Mayıs 2018 23:36
3. Etap Tramvay temeli atılır belkide

111

24 Mayıs 2018 09:54
NEDEN Kİ.......
HÜCRE EVİ  OPERASYONU
HÜCRE EVİ OPERASYONU
Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hava kuvvetleri yapılanmasında "üniversite mezunları sorumlusu" olduğu değerlendirilen zanlı gözaltına alındı.
TEDAVİ EDİLDİLER DOĞAYA SALINDILAR
TEDAVİ EDİLDİLER DOĞAYA SALINDILAR
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Hayvanat Bahçesi'ne getirilen delice doğan, kulaklı orman baykuşu ve kerkenez tedavilerinin ardından doğaya salındı.
SAĞANAK YAĞIŞ HAYATI FELÇ ETTİ
SAĞANAK YAĞIŞ HAYATI FELÇ ETTİ
 Eskişehir'de aniden bastıran şiddetli yağmur ve dolu, kısa sürede hayatı felç etti. 
GASP ZANLILARI YARGI ÖNÜNDE
GASP ZANLILARI YARGI ÖNÜNDE
Atatürk Bulvarı'nda bir akaryakıt istasyonuna ait aracı durdurarak, araçtaki 300 bin TL'yi gasp ettikten sonra, çalışanların ellerini kelepçeleyerek kaçtığı iddia edilen polis ve diğer iki zanlı adliyeye sevk edildi.
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
CHP Eskişehir Milletvekili Adayları 24 Haziran öncesi çalışmalarını ilçelerde ve kırsal alanda yoğunlaştırarak Eskişehir’in tüm noktalarında vatandaşlarla bir araya geliyor. CHP'li adaylar vatandaşların sorunlarını dinledi.
TÜRKİYE KALKINACAK
TÜRKİYE KALKINACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Es Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni (ESAĞDER) ziyaret etti. Avcı, önümüzdeki dönemde istikrar içinde kalkınan bir Türkiye olacak" dedi.
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İç Mimarlar Odası Eskişehir Temsilcisi Esen Ünverdi, içmimarların temel mesleki ve insan haklarının ihlal edildiğini savunarak mevcut yönetmeliğe tepki gösterdi.
YENİDEN GÖZALTINDA
YENİDEN GÖZALTINDA
Eskişehir'de, dijital para sistemine yatırım yapma vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alınan ancak mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şüpheli, yeniden gözaltına alındı.
 ÜLKENİN KADERİNİ  BELİRLEYECEĞİZ
ÜLKENİN KADERİNİ BELİRLEYECEĞİZ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, vatandaşların sandığa gidip oylarını kullanmaları çağrısında bulundu.