KILIÇDAROĞLU ESKİŞEHİRLİLERLE BULUŞTU

26 Şubat 2020 13:28
KILIÇDAROĞLU ESKİŞEHİRLİLERLE BULUŞTU

Tepebaşı Belediyesi Kültür Turları kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret eden Eskişehirli kadınlar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü’nün eşlik ettiği Avlulu Çarşı Belde Evi ve Muammer Uludemir Deneyimli Kafe kursiyerleri Cumhuriyet Halk Partisi’nin haftalık grup toplantısını izledikten sonra Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Eskişehirli kadınlarla ülke gündemindeki konuları konuşan Kılıçdaroğlu “Ülkeye baharı getirmek mümkün. Ülkenin huzur içinde yaşamasını sağlamak mümkün. Türkiye’ye adaletin gelmesi için hep birlikte mücadele vereceğiz” dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hemen rezervasyon yaptırın

26 Şubat 2020 14:00
bizim belediyeler tur şirketi gibi , her hafta ank . günübirlik , , özel programlar , otobüslerde kahvaltı , yiyecek içecekler hemde beleş , ( tek yapmanız gerek , konu komşuyu toplamak - hiç konuşmadan geleni gideni çılgınca alkışlamak ) o kadar .

-- götür

26 Şubat 2020 14:55
mersinli vekil kılıçtaroğluna rakip çıkmış , helal olsun kılıçtaroğluna adam pıs pıs durup, baya uyanık çıktı , 14 sefer seçim kaybetsede koltuğu gene kaptırmadı , chp ye de bu yakışırdı . ha ha ha ,,, BRAWWO GANDİ KEMAL .

serap öz

26 Şubat 2020 20:14
tepebaşı belediyesi borç içinde.......ama insanları chp kongresine götürmeyi iyi biliyorlar....milletin vergisiyle chp lilere kültür turu altında para harcıyorlar ....yiyip içip eğleniyorlar

Mehmet

26 Şubat 2020 16:57
Nisan gelince bahar gelir. Eskişehirden Ankaraya para harcamaya gerek yok. Kılıçtaroğlu belli ki ümidini Eskişehirli kadınlara bağlamış ama Eskişehirde bir icraat yok. Varsa yoksa karşılıklı turlar, övgüler ,resimler. Halkın parası nerelere çarcur ediliyor, neden bir iş yapılmıyor anlaşılıyor. N e diyelim ülke gündemindeki konulara Kılıçtaroğlu Eskişehirli kadınlarla bir çözüm bulmuştur, haydi hayırlısı.

hee

27 Şubat 2020 09:42
tepebaşı belediyesi çok çalışıyor umre gibi ankaraya gidişler devam ediyor hee valla senede bir babalarının mezarını ziyaret etseler gam yemem

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma