KESİKBAŞ 'DEVAM' DEDİ

07 Mart 2018 12:46
KESİKBAŞ 'DEVAM' DEDİ

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi başkanlığı seçimini kaybeden Celalettin Kesikbaş, Sanayi Odası başkanlığı için adaylığının devam ettiğini söyledi. Kesikbaş; "Yılmak yok yola devam edeceğiz' dedi.

Celalettin Kesikbaş düzenlediği basın toplantısında Eskişehir Sanayi Odası seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu söyledi. kesikbaş, "Biz siyaseten değil, ülke için Eskişehir için buradayız. Tecrübelerimizi Eskişehir Sanayisi ile paylaşmak istiyoruz. Fikirlerimizi Eskişehir sanayisi üzerine temellendirdik. Eskişehir'in DNA'sında sanayi var. Eksik olan tek şey vizyon" dedi. 

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İş Bilenin..

07 Mart 2018 13:29
Eskişehir yerinde sayıyor!!! Fikir ve vizyon sahibine desteğinizi verin!!! Herkes kazansın..

ömer akman

08 Mart 2018 08:06
Eskişehire temiz kan getireceğinizi eskişehiri canlandaracağınızı düşünüyorum.Umarım başarılı olursunuz

kerim

08 Mart 2018 19:54
hadi güzelim şeker ezelim,bu seneeede bekar gezelim, haadi güzeeelim
YENİKENT'E YENİ TESİS
YENİKENT'E YENİ TESİS
Yenikent Yapı Kooperatifinin yeni tesisleri, Eskişehir Diş Hastanesi’nin karşısında yapılan bir törenle hizmete açıldı. 1975 yılında kurulan kooperatifin yeni tesislerinde 150 çocuğun eğitim göreceği, modern Gündüz Bakımevi ve Kreş de bulunuyor.
ESNAF SARAYI'NDA YANGIN
ESNAF SARAYI'NDA YANGIN
Esnaf Sarayı'nın 4 .katında dün akşam saatlerinde yangın çıktı.
20 BİN KİŞİYE  ÇANAKKALE KUMANYASI
20 BİN KİŞİYE ÇANAKKALE KUMANYASI
Tüm Sanayici İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Eskişehir Şubesi, Beşir Derneği Eskişehir Şubesi ve Semerkand Vakfı iş birliğiyle 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yıl dönümü dolayısıyla 20 bin kişiye hoşaf ve ekmekten oluşan "Çanakkale kumanyası" dağıtıldı.
EŞİM RAHAT UYUYACAK
EŞİM RAHAT UYUYACAK
Afrin'deki Mehmetçik'in kent merkezini ele geçirmesinin ardından gönderdikleri mesajı izleyen şehit Piyade Binbaşı Mithat Dunca'nın eşi Lütfiye Dunca duygulu anlar yaşadı.
ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda 15 Mart'ta yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede dün şehit düşen Piyade Binbaşı Mithat Dunca (43), Eskişehir'de son yolculuğuna uğurlandı.
ÇARŞIDA PANİK
ÇARŞIDA PANİK
Reşadiye Camii karşısında özel bir dershanede çıkan yangın paniğe neden oldu.
BÜYÜK ZAFERİ ÇANAKKALE'DE KUTLADILAR
BÜYÜK ZAFERİ ÇANAKKALE'DE KUTLADILAR
Tepebaşı Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünü, bin 500 kadınla birlikte Çanakkale’de kutladı. Çanakkale Zaferi’nin kazanıldığı topraklar, her yıl olduğu gibi bu yıl da 18 Mart’ta ziyaret edildi.
AÖF 3 MİLYON HAYATA DOKUNDU
AÖF 3 MİLYON HAYATA DOKUNDU
Anadolu Üniversitesi (AÜ) bünyesinde 1982 yılında kurulan ve 3 milyon öğrenci sayısıyla dünyanın 11 mega üniversitesi arasında yer alan Açıköğretim sistemi, bugüne kadar 2 milyon 824 bin 363 mezun verdi.
ÇOCUK SENFONİ  3. YAŞINDA
ÇOCUK SENFONİ 3. YAŞINDA
Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, 3. yaşını verdiği özel konser ile taçlandırdı.