KELEBEĞİN DÜŞLERİ

09 Ekim 2017 13:22
KELEBEĞİN DÜŞLERİ

Eskişehirli Rölyef Sanatçısı Neşe Kalınbacak’ın 6’ncı kişisel "Kelebeğin Düşleri Rölyef Sergisi'' yoğun ilgi gördü.

Atilla Özer Karikatürlü Ev’dekmi serinin açılışına; Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer ve sanatseverler katıldı. Serginin açılış konuşmasını yapan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yaptığı konuşmasında, ''Sergi çok güzel olmuş. Birbirinden güzel eserler sergilenmiş. Eskişehir’in kültür ve sanatına katkıda bulunan Rölyef Sanatçısı Neşe Kalınbacak’ı tebrik ediyorum‘‘ şeklinde konuştu. Rölyef Sanatçısı Neşe Kalınbacak ise sergide yaptığı konuşmasında şunları söyledi: 6’ncı kişisel "Kelebeğin Düşleri Rölyef Sergisi’nde 43 eserim sergilendi. Eskişehir sanatına hitap eden eserlere ağırlık verdim. Sanatı seviyorum ve Eskişehir kültür ve sanatına katkıda bulunuyorum.‘‘
Sergilenen eserler sanatseverler tarafından gezilerek beğeni topladı. Eskişehirli koro şefi Muharrem Atabay, birbirinden güzel türküler seslendirdi. Sergi, 14 ekim tarihine kadar açık kalacak.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ÖNCE TARTIŞTI SONRA BIÇAKLADI
ÖNCE TARTIŞTI SONRA BIÇAKLADI
 Eskişehir’de bir şahıs, tartıştığı kişiyi göğsünden bıçaklayarak yaraladı. 
YILMAZ HOCA'NIN  KIYMETİNİ BİLİN
YILMAZ HOCA'NIN KIYMETİNİ BİLİN
Gazeteci Özlem Gürses, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin düzenlediği etkinlikte Eskişehirli gençlerle bir araya geldi.
  OĞLUM GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜ
OĞLUM GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜ
Eskişehir'den Antalya'nın Manavgat ilçesine geçen yıl ailesiyle tatile gittiği beş yıldızlı otelin havuzunda boğulan 6 yaşındaki Atakan Yiğit Arı’nın ölümüyle ilgili dava görülmeye başladı. Duruşmada olay gününü gözyaşlarıyla anlatan baba Ersin Arı, havuzda bir kızın "Ayağıma bir şey takıldı" diye çığlık atmaya başlaması sonrası oğlunun cankurtaran tarafından sudan çıkarıldığını söyledi. Anne Hatice Arı da "Oğlum göz göre göre otelin ihmali yüzünden hayatını kaybetti" dedi.
ESKİ MUHTARA 25 YIL HAPİS
ESKİ MUHTARA 25 YIL HAPİS
Eskişehir'de trafik kazasının ardından tartıştığı kişiyi tabancayla öldüren sanığa 25 yıl hapis cezası verildi. 
ÇEVRE YOLUNDA AĞAÇ KATLİAMI
ÇEVRE YOLUNDA AĞAÇ KATLİAMI
Ankara yolu 8. kilometre üzerinde yapımı devam eden Şehir Hastanesi’nin bağlantı yolu yapımı bahanesiyle Karayolları tarafından onlarca ağaç kesildi.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında düzenlenen operasyonda 5 şahıs gözaltına alındı. 
KARANLIĞA IŞIK YAKTILAR
KARANLIĞA IŞIK YAKTILAR
Adalar'da toplanan kalabalık Alpu'ya yapılması planlanan termik santrali protesto etti.
SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ
SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ
Bir dizi ziyarette bulunmak ve çeşitli programlara katılmak üzere Mihalıççık ilçesine giden Vali Özdemir Çakacak, 'Vatandaşlarla Buluşma ve Muhtarlar Toplantısı'na başkanlık etti.
OLAY YERİ EĞİTİMİ ALDILAR
OLAY YERİ EĞİTİMİ ALDILAR
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda eğitim gören 65 öğrenci, 'Acil yardım kurtarma çalışmaları' eğitimi aldı.