KELEBEĞİN DÜŞLERİ

09 Ekim 2017 13:22
KELEBEĞİN DÜŞLERİ

Eskişehirli Rölyef Sanatçısı Neşe Kalınbacak’ın 6’ncı kişisel "Kelebeğin Düşleri Rölyef Sergisi'' yoğun ilgi gördü.

Atilla Özer Karikatürlü Ev’dekmi serinin açılışına; Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Ayhan Sezer ve sanatseverler katıldı. Serginin açılış konuşmasını yapan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yaptığı konuşmasında, ''Sergi çok güzel olmuş. Birbirinden güzel eserler sergilenmiş. Eskişehir’in kültür ve sanatına katkıda bulunan Rölyef Sanatçısı Neşe Kalınbacak’ı tebrik ediyorum‘‘ şeklinde konuştu. Rölyef Sanatçısı Neşe Kalınbacak ise sergide yaptığı konuşmasında şunları söyledi: 6’ncı kişisel "Kelebeğin Düşleri Rölyef Sergisi’nde 43 eserim sergilendi. Eskişehir sanatına hitap eden eserlere ağırlık verdim. Sanatı seviyorum ve Eskişehir kültür ve sanatına katkıda bulunuyorum.‘‘
Sergilenen eserler sanatseverler tarafından gezilerek beğeni topladı. Eskişehirli koro şefi Muharrem Atabay, birbirinden güzel türküler seslendirdi. Sergi, 14 ekim tarihine kadar açık kalacak.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

NURCAN ÖZKAN'A SON GÖREV
NURCAN ÖZKAN'A SON GÖREV
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay'ın annesi Nurcan Özkan son yolculuğuna uğurlandı.
HOŞ GELDİN ELİF BEBEK
HOŞ GELDİN ELİF BEBEK
Doğan Haber Ajansı muhabiri Kemal Atlan baba oldu. Özel bir hastanede gerçekleşen doğum sonrası Kemal ve Meral çiftinin kız bebekleri dünyaya geldi. Bebeğe Elif ismi verildi.
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN YÜRÜDÜLER
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN YÜRÜDÜLER
Eskişehir Ticaret Odası (ETO) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AB Bilgi Merkezi, Avrupa Birliği İklim Eylem Haftası münasebetiyle küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek adına 22 Ekim Pazar günü doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.
ERTUĞRULGAZİ'DE SORUNLARI DİNLEDİ
ERTUĞRULGAZİ'DE SORUNLARI DİNLEDİ
Vali Özdemir Çakacak, Ertuğrulgazi Mahalle Muhtarı Nurettin Köroğlu’nu ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ
Sinop Kültür Sanat Turizm Geliştirme Derneği Başkanı Emre Yıldız, Sinop Üniversitesi öğrencileri ile Başkan Büyükerşen’i ziyaret ederek, Başkan’a ünlü filozof Diyojen’in heykelini hediye ettiler.
PTT'DE HEDİYE SÜRPRİZİ
PTT'DE HEDİYE SÜRPRİZİ
Eskişehir'de, PTT'nin 177. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Eskişehir İki Eylül Merkez PTT binasında gerçekleşen törende, 177'nci müşteriye çeşitli hediyeler verildi.
KIRSALDA ASFALT ÇALIŞMASI
KIRSALDA ASFALT ÇALIŞMASI
Büyükşehir Belediyesi, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Asfalt Emülsiyon Plentinde ürettiği emülsiyon asfalt (su bazlı asfalt) ile ilçe kırsalı mahalle yollarında asfalt sathi kaplama yapımına devam ediyor.
HAMİLE EŞİNİ BIÇAKLADI!
HAMİLE EŞİNİ BIÇAKLADI!
Eskişehir'de boşanmak istediği eşi tarafından bıçaklanan 6 haftalık hamile kadın ağır yaralandı.
SOMALİ İÇİN DUA ETTİLER
SOMALİ İÇİN DUA ETTİLER
Somali'nin başkenti Mogadişu'da 14 Ekim’de bomba yüklü kamyon ile düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybedenler için Eskişehir'de okuyan misafir öğrenciler tarafından hatim duası okundu.