KAZIM KURT'TAN TOKİ'YE TEPKİ

26 Eylül 2018 12:40
KAZIM KURT'TAN TOKİ'YE TEPKİ

Karapınar Mahallesi'nde vatandaşlarla biraraya gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, mahallenin sorunlarını dinledi. Başkan Kurt, “Burada nsanlara gösterdikleri projeleri yapmadılar” diyerek TOKİ'yi eleştirdi.

Odunpazarı Kent Konseyi, yeni mahalle meclisleri kuruyor. Son olarak gerçekleştirilen genel kurul ile Karapınar Mahallesi’nde mahalle meclisi oluşturuldu. Karapınar Halk Merkezi’nde yapılan genel kurula katılan Başkan Kurt, vatandaşların dilek ve şikayetlerini de dinleyen Başkan Kurt, Odunpazarı’nı mahallelilerle birlikte yönetmek istediklerini söyledi. Karapınar’da yaşanan aksamalara değinen Başkan Kurt, “ 4 senedir buradayız. Bu arazi bizim değil, bu arazi TOKİ’nin. Kendi imkanlarımızla büfe yaptık. Biz buraya bunu yaptık ki, insanlar daha fazla mağdur olmasın. Bütün mesele burasının TOKİ tarafından kötü yapılmasındandır. İnsanları kandırarak bu işler olmaz” diye konuştu.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

adalet

27 Eylül 2018 10:38
sevgili ak partilier, hoşunuza gitmeyecek ama kazım bey doğru söylüyor. karapınar tokide halka gösterilen maketle sonradan yapılan proje benzer olsa da aynı değil. projede eksiklikler var. cami yapılacaktı yapılmadı, avm yapılacaktı yapılmadı, spor tesisi yapılacaktı yapılmadı.

yetkin

26 Eylül 2018 21:26
insanlar söyledigine değil yaptıgı işine bakılır

Seçmen

26 Eylül 2018 21:23
Kazım bey Seçim yaklaştı başladınız trübünlere oynamaya bırakın bu bayat işleri

zz.

26 Eylül 2018 14:22
tokiyi bırak , sen vatandaşın yolunu yap , çöpünü al yeter , bunları bile yapabileceğinden kuşkuluyuz .

Vural

27 Eylül 2018 09:10
Kazım Kurt Belediye Başkanı olurken Burhan Sakallıyı yani AKP yi eleştirerek seçimleri aldı Karapınar Halkı ona güven 4 yıldır ne yaptı bir hiç .seçimler geliyor ya yine aynı tiyatroyu oynamak istiyor. Kötü filim bir kere izlenir. Eğer filim güzel ise iki üç defa da keyifle izlersin. CHP odunpazarında işi çok zor. Hele hele Kazım Kurtla daha zor.

rex

26 Eylül 2018 15:26
kuş kümesi projesi ve büfe hizmeti gerçekten muazzam bir eser , buradan da garanti bir ödül alır .

Yalcin

26 Eylül 2018 13:42
Helal olsun başkanım Çok büyük bi hizmet yapmışsınız yaptığınız büfe projesiyle dünya da ilk ve teksiniz basarilarinizin devamını dilerim

eses

26 Eylül 2018 13:41
cilala parlat