KAZIM KURT'TAN TOKİ'YE TEPKİ

26 Eylül 2018 12:40
KAZIM KURT'TAN TOKİ'YE TEPKİ

Karapınar Mahallesi'nde vatandaşlarla biraraya gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, mahallenin sorunlarını dinledi. Başkan Kurt, “Burada nsanlara gösterdikleri projeleri yapmadılar” diyerek TOKİ'yi eleştirdi.

Odunpazarı Kent Konseyi, yeni mahalle meclisleri kuruyor. Son olarak gerçekleştirilen genel kurul ile Karapınar Mahallesi’nde mahalle meclisi oluşturuldu. Karapınar Halk Merkezi’nde yapılan genel kurula katılan Başkan Kurt, vatandaşların dilek ve şikayetlerini de dinleyen Başkan Kurt, Odunpazarı’nı mahallelilerle birlikte yönetmek istediklerini söyledi. Karapınar’da yaşanan aksamalara değinen Başkan Kurt, “ 4 senedir buradayız. Bu arazi bizim değil, bu arazi TOKİ’nin. Kendi imkanlarımızla büfe yaptık. Biz buraya bunu yaptık ki, insanlar daha fazla mağdur olmasın. Bütün mesele burasının TOKİ tarafından kötü yapılmasındandır. İnsanları kandırarak bu işler olmaz” diye konuştu.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

adalet

27 Eylül 2018 10:38
sevgili ak partilier, hoşunuza gitmeyecek ama kazım bey doğru söylüyor. karapınar tokide halka gösterilen maketle sonradan yapılan proje benzer olsa da aynı değil. projede eksiklikler var. cami yapılacaktı yapılmadı, avm yapılacaktı yapılmadı, spor tesisi yapılacaktı yapılmadı.

Vural

27 Eylül 2018 09:10
Kazım Kurt Belediye Başkanı olurken Burhan Sakallıyı yani AKP yi eleştirerek seçimleri aldı Karapınar Halkı ona güven 4 yıldır ne yaptı bir hiç .seçimler geliyor ya yine aynı tiyatroyu oynamak istiyor. Kötü filim bir kere izlenir. Eğer filim güzel ise iki üç defa da keyifle izlersin. CHP odunpazarında işi çok zor. Hele hele Kazım Kurtla daha zor.

yetkin

26 Eylül 2018 21:26
insanlar söyledigine değil yaptıgı işine bakılır

Seçmen

26 Eylül 2018 21:23
Kazım bey Seçim yaklaştı başladınız trübünlere oynamaya bırakın bu bayat işleri

rex

26 Eylül 2018 15:26
kuş kümesi projesi ve büfe hizmeti gerçekten muazzam bir eser , buradan da garanti bir ödül alır .

zz.

26 Eylül 2018 14:22
tokiyi bırak , sen vatandaşın yolunu yap , çöpünü al yeter , bunları bile yapabileceğinden kuşkuluyuz .

eses

26 Eylül 2018 13:41
cilala parlat

Yalcin

26 Eylül 2018 13:42
Helal olsun başkanım Çok büyük bi hizmet yapmışsınız yaptığınız büfe projesiyle dünya da ilk ve teksiniz basarilarinizin devamını dilerim
HALK MERKEZİNE  SALDIRANLAR  YAKALANDI
HALK MERKEZİNE SALDIRANLAR YAKALANDI
Odunpazarı Belediyesi Aydın Arat Halk Merkezinin çeşitli yerlerine zarar verip kaçan 3 şüpheli yakalandı.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, 5 polis gözaltına alındı.
MİHALIÇÇIK'TA YOLLAR YENİLENDİ
MİHALIÇÇIK'TA YOLLAR YENİLENDİ
Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi.
TÜLOMSAŞ GURUR KAYNAĞIMIZ
TÜLOMSAŞ GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkanı ve yönetim kurulu üyeleri TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı'ya ziyarette bulundu.
ESKİŞEHİR’DE SOKAKLAR ARAÇ İŞGALİNDE
ESKİŞEHİR’DE SOKAKLAR ARAÇ İŞGALİNDE
Kent genelinde bulunan birçok sokağı araçlar adeta işgal etmiş durumda. Çevredeki vatandaşları ve diğer şoförleri çileden çıkaran işgal sorunu gün geçtikçe farklı boyut kazanıyor. Artık neredeyse ara sokaklarda yürünemez hale geldi.
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI  SUÇÜSTÜ YAKALANDI
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALANDI
Eskişehir'de bir ahıra küçükbaş hayvanları çalmak için giren İ.G. isimli şahıs, jandarma ekiplerince suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer muhtarların bulundukları mahalle ve köylerde devletin tüm kurumların en önemli temsilcisi olduklarını belirtti.
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
ESKİ’ye bağlı ekipler son olarak Gündüzler Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalar ile mahallenin su sorununu ortadan kaldırdı.
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
Eskişehir Barosu'nda stajlarını tamamlayan 36 avukat için yemin töreni düzenlendi. Yeminlerini eden genç avukatlar, cübbelerini giyip ruhsatlarını aldı.