KAZANMAMIZ GEREKİYORDU

08 Mart 2020 11:06
KAZANMAMIZ GEREKİYORDU

 Giresunspor’a 2-0 mağlup olan Eskişehirspor’da Teknik Direktör Mustafa Özer, “Kazanmamız gereken maçlardan birisiydi” dedi.

Yeni Eskişehir Stadyumu’nda oynanan maçta Eskişehirspor, Ahmet Kesim ve Del Valle’nin attığı gollerle Giresunspor’a mağlup oldu. Bu skorla kırmızı-siyahlılar 16 puanla ligin sonuna demir atarken, Giresunspor ise puanını 34’e çıkartarak derin bir nefes aldı.
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Eskişehirspor Teknik Direktör Mustafa Özer, “Mağlup olduğumuz için üzgünüz. İlk yarıya baktığımız zaman sadece duran toptan pozisyonları var. İkinci yarıya oyuncu değişiklikleriyle başladık. 4-4-2’ye döndük. Hafta içi sakat ve hasta olan oyuncularımız vardı. Maç içinde de bazı oyuncularımız da oyundan çıkmak istedi. Kazanmamız gereken maçlardan birisiydi. Oyuncularım elinden geleni yaptı. Söylenecek bir şey yok. Mağlup olduk üzgünüz” dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hektor

08 Mart 2020 12:27
Sadece mağlup olmadık sayın Özer, bu mağlubiyetle bir alt kümeye düşmüş olduk.

karam

08 Mart 2020 16:24
tarih 14 mart 2020 çok çabaladık uğraştık ama nafile düştük artık çıkmak bize uzak

Akın

08 Mart 2020 16:35
Kazanmamız gerekiyordu diyorsun ,takımda mücadele ruhu diye bir şey yoktu. Mücadele etmezsen hiçbir şey olmaz.Sözde çok genç takımla mücadele ediyoruz ama en az koşan takimlardan biriyiz. Elle tutulur hiçbir şey yok.Ne taktik ne savaş.Atılan şutlar kaleci bile çalıştırmıyor.Birkaç tecrübeli futbolcuyu elde tutsaydık şu an 30 puanda olurduk. Ne çabuk havaya girdiler mücadeleyi bıraktılar sonra ne oldu gerçek ortaya çıktı. Bu takımdan en fazla 3 futbolcu 2.ligde mücadele eder kalanı ise Bal Liginde zor oynar.Gol yiyorlar hiç umurlarında olmuyor taraftarın hırsının yarısı bunlarda olsa her şey olur ama artık çok geç.Hoca sende boş yorumları bırak artık. Bu takım senin deneme tahtan değil.

ak

08 Mart 2020 12:14
ben söyledim size bu teknik ekip ile bu takım küme düşer. Büyük Eskişehirspor camiasının artık kimse nasıl gelmiş ise oraya sportif koordinatörü oturmuş kulübede sakız çiğniyor bütün Türkiye izliyor bu kötü görüntüyü...bizim başkan yönetim kurulu ses çıkarmıyor.. Basketbolcu, yüzücü dansçı çok çok zayıf teknik direktör gelmiş futbol takımı çalıştırıyor.kimsede ses çıkarmıyor. Eskişehirsporun düştüğü duruma bakın. Teknik ekibin çıkardığı takım seyirci ile dalga geçer gibi. neyin analizini yaptınızda bu 11 çıkarttınız..Düşmeyecek takımı zorla düşürdüler..

Cifteler li

09 Mart 2020 14:43
Tatar yanina teknik direktorude al ve gidin , esez imizi dusurdunuz

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama