KAZAK GAZETECİLER SAKARYA GAZETESİ'NDE

11 Ağustos 2017 16:13
KAZAK GAZETECİLER SAKARYA GAZETESİ'NDE

Bir dizi ziyarette bulunmak için Eskişehir’e gelen Kazak gazeteci ve televizyoncular Sakarya Gazetesi Matbaa Tesisleri'ni ziyaret etti.

Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ünügür ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Üstüner Ünügür ile görüşen konuk gazeteciler, Sakarya Gazetesi hakkında bilgi aldı. Ziyarete katılan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, iki ülke arasında gazetecilik mesleği konusunda çeşitli işbirliği ve projeler yapılacağını söyledi. Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı Başkanı Naziya Bissenova ise ‘‘ Vakıf olarak güzel projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Bissenova, Sakarya Gazetesi yöneticilerinin konukseverliği için teşekkür etti.

Kazak Gazeteciler, Sakarya Gazetesi'nin tesislerinden etkilendiklerini dile getirdiler.

Konuk gazeteciler Sakarya tesislerinde keyifli dakikalar geçirdi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
Eskişehir'de stadyumdan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
Haftalardır süren Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve talih kuşu, Nasreddin Hoca'nın 'Dünyanın merkezi' olarak gösterdiği Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine kondu.
JANDARMA'DAN  YÜK KONTROLÜ
JANDARMA'DAN YÜK KONTROLÜ
Yaz döneminde saman taşımacılığının arttığı günlerde, hacimli yüklerini taşıma konusunda taşıma kapasitesi üzerinde yük bindiren taşımacılara, yol ve sürücülerin güvenliği için jandarma müsaade etmiyor.
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
Eskişehir’de 1836 yılında inşa edilen ve günümüzde halen aktif olarak kullanılan Osmanlı eseri tarihi ahşap caminin son hali, bakımsız olmasından dolayı görenlerinin içini burkuyor.
27 MİLYON TL SİVRİHİSAR'A ÇIKTI