KAZAK GAZETECİLER SAKARYA GAZETESİ'NDE

11 Ağustos 2017 16:13
KAZAK GAZETECİLER SAKARYA GAZETESİ'NDE

Bir dizi ziyarette bulunmak için Eskişehir’e gelen Kazak gazeteci ve televizyoncular Sakarya Gazetesi Matbaa Tesisleri'ni ziyaret etti.

Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Üstün Ünügür ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Üstüner Ünügür ile görüşen konuk gazeteciler, Sakarya Gazetesi hakkında bilgi aldı. Ziyarete katılan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, iki ülke arasında gazetecilik mesleği konusunda çeşitli işbirliği ve projeler yapılacağını söyledi. Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı Başkanı Naziya Bissenova ise ‘‘ Vakıf olarak güzel projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Bissenova, Sakarya Gazetesi yöneticilerinin konukseverliği için teşekkür etti.

Kazak Gazeteciler, Sakarya Gazetesi'nin tesislerinden etkilendiklerini dile getirdiler.

Konuk gazeteciler Sakarya tesislerinde keyifli dakikalar geçirdi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK
KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK
ESGİAD Başkanı Ulaş Entok ile yönetim kurulu üyeleri, ziyaret ettikleri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’e hem geçmiş olsun dileğinde bulundu, hem de yeni dönem hedeflerini anlattı.
AİHM KARARI HİÇE SAYILIYOR
AİHM KARARI HİÇE SAYILIYOR
Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı İsmail Kılıç "AİHM kararına rağmen Cevmevleri ibadethane sayılmıyor" dedi.
PARTİMİZ HERKESİN ÜZERİNDEDİR
PARTİMİZ HERKESİN ÜZERİNDEDİR
CHP Parti Meclisi Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer, Tepebaşı ve Odunpazarı ilçe örgütleri ile bir araya geldi.
TEBEV'DEN YARDIM ELİ
İŞBİRLİĞİ VURGUSU
İŞBİRLİĞİ VURGUSU
Görevine yeni atanan Türk Telekom İl Müdürü İlhan Aytekin, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan'ı ziyaret etti.
VERGİ TEPKİSİ
CHP'DEN EĞİTİM KURULTAYI
CHP'DEN EĞİTİM KURULTAYI
CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, CHP olarak 7 Eylül'de Ankara'da Eğitim Kurultay'ı düzenleyeceklerini söyleyerek, bütün herkesi kurultaya davet etti.
ZAM TALEBİ  1 NİSAN ŞAKASI GİBİ
ZAM TALEBİ 1 NİSAN ŞAKASI GİBİ
Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, memurlara yönelik yüzde 3+3'lük zam teklifinin 1 Nisan şakası gibi olduğunu söyledi. Köksal, "Bu konuda hükümeti ayıplıyoruz" dedi.
ESKİŞEHİR ALTAY TANKINA TALİP
ESKİŞEHİR ALTAY TANKINA TALİP
Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay TÜLOMSAŞ’ı ziyaret etti.