KAYNAK YARATAMADILAR

31 Mart 2020 13:12
KAYNAK YARATAMADILAR

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı'Milli Dayanışma Kampanyası' ile ilgili konuştu.

İl Başkanı Ektaş, “Yaptıkları açıklamalardan bir kez daha anlaşılmıştır ki, iktidar bütçede kaynak yaratamadığı için hatta var olan kaynakları kuruttuğu için zorunlu ve tam izolasyondan kaçınmaktadır” dedi.

Ektaş, “Ne yazık ki iktidarın açıkladığı ekonomik tedbir paketlerinden, dar gelirli, geliri olmayan ya da geliri kesilmiş olan vatandaşlarımızın en ihtiyacı olduğu dönemde, lehlerine dişe dokunur hiçbir destek çıkmamıştır” dedi.

İktidara kızıp küserek ihtiyacı olan vatandaşlarımıza sırtımızı dönemeyiz' diyen Ektaş, şu görüşleri dile getirdi; “İktidarın yapamadığını biz birlikte yapabiliriz. Eskişehir’de yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım eli uzatmak bizim insanlık, dini ve ahlaki görevimizdir. Ekonomik gücü olan hemşerilerimizi, açılan yardım kampanyalarına destek olmaya davet ediyoruz” dedi.
Yorumlar (9) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Metehan

31 Mart 2020 15:31
Ne acayipsiniz nasıl bir varlıksınız Allah sizin gibi antipatiklere fırsat vermesin ıyı partiliymiş önerin ne neyi çözdün şimdiye kadar

ipide aynı

31 Mart 2020 14:11
sende zil takıp oyna .

bırak palavrayı

31 Mart 2020 14:09
hükümet hangi işle uğraşsın , virüs hain düşman bir olmuş , bırak kuru gürültüyü esmeyi , başkan sen kaç maaşını bağışlıyorsun onu açıklasana .

ufukaltintas@hotmail.de

31 Mart 2020 17:55
Ebu Cehilin Torunu

mustafa

01 Nisan 2020 08:50
gölge etmeyin başka ihsan istemez. sizin bakaniyeniz imamoğlu ve sol partilere yardım etti. Gördü herkes ne kadar milliyetci olduğunuzu. Hadi başka yerde anlat bu palavraları

Ali Haydar

31 Mart 2020 22:24
Şu kampanyayı bir CHP li başka bir partili başlatsaydı eğer ayakta alkışlardın, yere göğe sığdırmazdın başkaannnnn! Devlet düşünmedi bunu diye yine hükümeti eleştirirsin! Öyle de böyle de ağzınızdan çıkacak laf aynı! Müzmin muhalefet söylemleri! Nasıl ve kim memnun edecek sizi?

Ali Haydar

01 Nisan 2020 00:23
Bir de şu lafı edenler var! Nereye gideceğini bilmiyorum o yüzden kampanyaya kuruş vermem! Madem şüphen var madem yardım etme niyetindesin; git etrafına komşuna akrabana yardim et! Ama hiç samimi değil bu kişiler!!!!

Ali Haydar

31 Mart 2020 16:01
Hangi bütçe başkan! Çalışan maaşlı kesim haricinde kim ne vergi veriyor? 2020 bütçesine bak örnek olarak görürsün! Ana gelir kaynağı ücretli kesimden alınan vergiler. Patronlar ne kadar veriyor patronlar kulübü ne vergi veriyor? Onlar istihdam sağlıyor falan filan diye de savunmayın patronları. O yapmazsa başka biri patron olur. Bak ayrım yapmadan tüm patronlara diyorum! Trilyonlarca $ var da dağıtılmıyor değilmi! Hangi kaynak? Bu ülkede zekat kapasitesi 55 miktar $. Madem hepimiz müslümanız diyoruz görelim kardeşliği eşitliği. Sosyalistim diyende aynı şeyleri söylüyor! Haydi görelim müslüman, sosyalist her ne düşünüyorsak sonuçta insan odaklı paydamız var.

Zekai

05 Nisan 2020 04:25
Sen konuşacağına kendi cevren için sahip olduğun kaynakları paylaş mesela! Ne var malın mülkün bilmiyorum ama fazlasını paylaş bir görelim seni! Belki seni örnek alır bazıları! Öyle ahkâm kesmekle olmuyor bu işler! Seni de bunları söyledin diye vekil yapmazlar partinde!

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama