KAVGASIZ SİYASET YAPACAĞIZ

23 Eylül 2019 17:00
KAVGASIZ SİYASET YAPACAĞIZ

CHP Beylikova İlçe Başkanlığı, 31 Mart seçimlerinde görev yapan partililer ve Beylikovalılara teşekkür yemeği verdi. Yemeğe CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar da katıldı.

Toplumu kucaklamalıyız

Beylikova’da gerçekleşen teşekkür ve dayanışma yemeğinde Beylikovalı CHP’lilerin yanı sıra çok sayıda ilçe sakini bir araya geldi. İl Başkanı Abdülkadir Adar toplumun kucaklaşmasına büyük ihtiyaç duyulduğunu, kavgasız siyasetin önünün açılması için herkesle bir araya geleceklerini söyledi. Adar: “CHP, iktidara doğru yürürken bizlere düşen görev tüm toplumu kucaklamak ve kavgasız siyaset yapmaktır.”

Sorumluluk düşüyor

CHP’nin iktidara giden yol her sokakta, her mahallede ve her ilçede kendimizi doğru şekilde anlatmaktan geçiyor. 31 Mart ve 23 Haziran ruhunu sergilemeye devam ederek, içimizdeki tartışmaları dışarıya yansıtmadan, hesap kitap işine girmeden, birlik ve beraberlik içinde CHP iktidarına giden yolu inşa etmemiz için hepimize büyük görev düşüyor” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Kongre

23 Eylül 2019 21:58
Siyaset yapmak için önce il kongresini yapmak gerekir

nazmi

24 Eylül 2019 21:09
siyasetin içine ettiler,bence siyasetsiz kavga en muteberi.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama