KARDEŞ DESTEĞİ

18 Temmuz 2018 15:39
KARDEŞ DESTEĞİ

Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.

Mihalgazi Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçeyi ikiye bölen her iki caddenin kilit taşı, bordür ve refüj yenilemesini Ümraniye Belediyesi üstlendi. Açıklamada görüşlerine yer verilen Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, "İlçeme yapılan bu değerli çalışmalarından dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan Can'a vatandaşlarım adına teşekkürlerimi sunarım. Ümraniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri, İstanbul ve Atatürk caddeleri üzerinde yıllar önce döşenmiş kilit taşı, bordür ve refüjü yenilemek için çalışmalara başladı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Akın Türk

19 Temmuz 2018 08:25
Bu Mihalgazi Belediyesinin merkezi bütçeden hakkı yok mu da elin taaaaaaaa Ümraniye belediyesi yardıma geliyor, Ümraniye de yaşayan vatandaşların hizmet alma hakkı ne olacak. Evet bazıları Devede kulak diyebilir ama Ümraniye de yaşayan bir vatandaş sayın Başkana hakkımı helal etmiyorum dedi ne olacak?

Eses

18 Temmuz 2018 23:57
Soru1- Ümraniye Belediyesinin bu çalışmalar için ayırdığı bütçenin kaynağı nedir? Soru2- Eğer kaynak Ümraniye halkının verdiği vergiler ise bu para Mihalgaziye nasıl harcanır? Soru3- Ümraniyede vergi veren bir kişi bile hakkını helal etmezse bu kul hakkına girmez mi? Soru4- Çok iyi müslüman olduğunu iddia eden yöneticiler bunun vebalini nasıl öderler?

Onur

18 Temmuz 2018 17:00
Müslüman kardesler!!!

Ali

19 Temmuz 2018 16:46
Ha bu yorum yaban lar çok akıllı daha önce eski otobüsleri izmirden eskisehir verecek olan izmir Belediyesi ozaman bu yorumcuları sesi niye çıkmıyor bu belediye ilçe Belediyesi Ümraniye senin eskisehir Belediyesinden daha iyi durumda tabiki yardım edecek chp liler de güney doğuya daha önce hdp nin olduğu belediyelere is makinası gönderiyor lari ozaman susarsiniz söyle Büyükşehir belediye yapsın adam şehir metkezindeki uzak yerdeki mahalleleri bile hizmet götürmeye belediye ta ilçeyi hizmet götürecek helal olsun Ümraniye Belediyesine sizlerde söyleyin izmir den size yardım gelsin

vatandaş

19 Temmuz 2018 09:04
Eskişehir büyük şehir dururken ümraniye belediyesi ayıp etmiş
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.