KARDEŞ DESTEĞİ

18 Temmuz 2018 15:39
KARDEŞ DESTEĞİ

Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.

Mihalgazi Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçeyi ikiye bölen her iki caddenin kilit taşı, bordür ve refüj yenilemesini Ümraniye Belediyesi üstlendi. Açıklamada görüşlerine yer verilen Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, "İlçeme yapılan bu değerli çalışmalarından dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan Can'a vatandaşlarım adına teşekkürlerimi sunarım. Ümraniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri, İstanbul ve Atatürk caddeleri üzerinde yıllar önce döşenmiş kilit taşı, bordür ve refüjü yenilemek için çalışmalara başladı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Akın Türk

19 Temmuz 2018 08:25
Bu Mihalgazi Belediyesinin merkezi bütçeden hakkı yok mu da elin taaaaaaaa Ümraniye belediyesi yardıma geliyor, Ümraniye de yaşayan vatandaşların hizmet alma hakkı ne olacak. Evet bazıları Devede kulak diyebilir ama Ümraniye de yaşayan bir vatandaş sayın Başkana hakkımı helal etmiyorum dedi ne olacak?

Eses

18 Temmuz 2018 23:57
Soru1- Ümraniye Belediyesinin bu çalışmalar için ayırdığı bütçenin kaynağı nedir? Soru2- Eğer kaynak Ümraniye halkının verdiği vergiler ise bu para Mihalgaziye nasıl harcanır? Soru3- Ümraniyede vergi veren bir kişi bile hakkını helal etmezse bu kul hakkına girmez mi? Soru4- Çok iyi müslüman olduğunu iddia eden yöneticiler bunun vebalini nasıl öderler?

Onur

18 Temmuz 2018 17:00
Müslüman kardesler!!!

Ali

19 Temmuz 2018 16:46
Ha bu yorum yaban lar çok akıllı daha önce eski otobüsleri izmirden eskisehir verecek olan izmir Belediyesi ozaman bu yorumcuları sesi niye çıkmıyor bu belediye ilçe Belediyesi Ümraniye senin eskisehir Belediyesinden daha iyi durumda tabiki yardım edecek chp liler de güney doğuya daha önce hdp nin olduğu belediyelere is makinası gönderiyor lari ozaman susarsiniz söyle Büyükşehir belediye yapsın adam şehir metkezindeki uzak yerdeki mahalleleri bile hizmet götürmeye belediye ta ilçeyi hizmet götürecek helal olsun Ümraniye Belediyesine sizlerde söyleyin izmir den size yardım gelsin

vatandaş

19 Temmuz 2018 09:04
Eskişehir büyük şehir dururken ümraniye belediyesi ayıp etmiş