paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

KARDEŞ DESTEĞİ

18 Temmuz 2018 15:39
KARDEŞ DESTEĞİ

Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.

Mihalgazi Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçeyi ikiye bölen her iki caddenin kilit taşı, bordür ve refüj yenilemesini Ümraniye Belediyesi üstlendi. Açıklamada görüşlerine yer verilen Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, "İlçeme yapılan bu değerli çalışmalarından dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Sayın Hasan Can'a vatandaşlarım adına teşekkürlerimi sunarım. Ümraniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri, İstanbul ve Atatürk caddeleri üzerinde yıllar önce döşenmiş kilit taşı, bordür ve refüjü yenilemek için çalışmalara başladı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Akın Türk

19 Temmuz 2018 08:25
Bu Mihalgazi Belediyesinin merkezi bütçeden hakkı yok mu da elin taaaaaaaa Ümraniye belediyesi yardıma geliyor, Ümraniye de yaşayan vatandaşların hizmet alma hakkı ne olacak. Evet bazıları Devede kulak diyebilir ama Ümraniye de yaşayan bir vatandaş sayın Başkana hakkımı helal etmiyorum dedi ne olacak?

Eses

18 Temmuz 2018 23:57
Soru1- Ümraniye Belediyesinin bu çalışmalar için ayırdığı bütçenin kaynağı nedir? Soru2- Eğer kaynak Ümraniye halkının verdiği vergiler ise bu para Mihalgaziye nasıl harcanır? Soru3- Ümraniyede vergi veren bir kişi bile hakkını helal etmezse bu kul hakkına girmez mi? Soru4- Çok iyi müslüman olduğunu iddia eden yöneticiler bunun vebalini nasıl öderler?

Onur

18 Temmuz 2018 17:00
Müslüman kardesler!!!

Ali

19 Temmuz 2018 16:46
Ha bu yorum yaban lar çok akıllı daha önce eski otobüsleri izmirden eskisehir verecek olan izmir Belediyesi ozaman bu yorumcuları sesi niye çıkmıyor bu belediye ilçe Belediyesi Ümraniye senin eskisehir Belediyesinden daha iyi durumda tabiki yardım edecek chp liler de güney doğuya daha önce hdp nin olduğu belediyelere is makinası gönderiyor lari ozaman susarsiniz söyle Büyükşehir belediye yapsın adam şehir metkezindeki uzak yerdeki mahalleleri bile hizmet götürmeye belediye ta ilçeyi hizmet götürecek helal olsun Ümraniye Belediyesine sizlerde söyleyin izmir den size yardım gelsin

vatandaş

19 Temmuz 2018 09:04
Eskişehir büyük şehir dururken ümraniye belediyesi ayıp etmiş
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir'de düzenlenen drone destekli uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 5 kişi adliyeye sevk edildi. 
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden çilek, kış aylarında kilosu 16 liraya da olsa tezgahlarda satılmaya devam ediliyor. 
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
Eskişehir Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Eskişehir'de siyaseti gençleştireceğiz” dedi. Rahibi Yılmaz Büyükerşen için ise, “Onun adaylığı da yeni kesinleşti. Bende memnun oldum. Hayırlı uğurlu olsun. Henüz yeni başlıyoruz yola. Eskişehir ne yapacak göreceğiz bakalım”
DAĞ BAŞI DEĞİL  71 EVLER!
DAĞ BAŞI DEĞİL 71 EVLER!
Eskişehir'in merkeze yakın mahallelerinden 71 Evler'de büyük mağduriyet yaşanıyor. Yaklaşık 23 bin kişinin yaşadığı mahallenin bazı sokaklarında ne internet çekiyor ne de telefon.
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe ziyaretlerine İnönü’de devam etti. Jale Nur Süllü yerel seçimlere vurgu yaparak “İnanıyoruz ki Mart'ın sonunda bahar gelecek” dedi.