KARARLI ADIMLAR ATIYORUZ

Son Güncelleme : 30 Aralık 2017 08:12
KARARLI ADIMLAR ATIYORUZ

Eskişehirspor Kulübü Sportif Direktörü İzzet Erdoğan, Zorlukların aşılması için ekip çalışmasına ağırlık verdiklerini söyledi.

 Gerek yabancı futbolculardan kaynaklanan gerekse kulübü TFF'ye alacakları için şikayet edenlere ödemelerin günleri geldikçe yapıldığını ifade eden Erdoğan," Bugüne kadar yaklaşık 8 Milyon TL gibi ciddi bir ödeme takvimi düzenlendi ve düzenlemeye devam ediyor. Sayın Başkan Halil Ünal'ın tecrübesi ve ekip çalışmasıyla birlikte olumsuzların önüne geçmek için gecemizi gündümüze katıyoruz." dedi.

KURUMSAL OLMALIYIZ

Kurumsallık yönünde kararlı adımlar attıklarını vurgulayan Erdoğan, " Kamuoyu, taraftarlarımız kulaktan dolma bilgilere inanmasınlar. Yapılanları birinci ağızdan duyuruyoruz. Bu kulübün birliği için daha fazla dayanışmaya ihtiyacı var. Bunu tam anlamıyla sağladığımız anda Es Es daha iyi yerlerde olacaktır." diye konuştu.Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

30 Aralık 2017 14:14
Peşinden de vakit geçirmeden şirketleşme çalışmaları başlar ve tamamlanır inşallah.

AYKIRI YAZAR

05 Ocak 2018 20:38
Ne şirketleşmesi yegenin bu gelişi manidar takımı düşünen yok ak parti Eskişehir i almak istiyor Halil milletvekilliği kapmak istiyor kediler ciğer peşinde ak parti Eskişehirspor taraftarının oyunun peşinde bu sene süper lige çıkarsak kimse şaşırmasın hemde play of oynamadan
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.