KARAR HAFTASI

07 Mayıs 2018 09:44
KARAR HAFTASI

Sıkıntılı haftalar geçiren Eskişehirspor futbol takımı ligde kalırken yönetim kurulu ise olası bir genel kurul için hazırlıklara başladı. Yönetimin hafta içinde olağan üstü seçimli genel kurul yönünde karar alması bekleniyor.

Sıkıntılı bir sezon geçirmesine karşın özellikle ikinci yarıyla birlikte taraftarın desteği, yönetimin özverisi, takımın mücadeleyi elden bırakmamasıyla birlikte ligde kalmayı son maçına bırakmayan Eskişehirspor'da gözler yönetim kurulunun atacağı adımlara çevrildi. Yönetim kurulu hafta içinde Halil Ünal başkanlığında toplanıp yeni sezonla ilgili yol haritasını çizecek.

TAKVİYE ŞART

Aralık ayında yapılan olağan üstü genel kurulda kulübü kayyuma gitmekten kurtarıp son anda yaptığı listeyle yönetimi tekrar alan Halil Ünal, özellikle ilk etapta ihtiyaç olan 30 Milyon TL'yi bulmayı hedefliyor. Yönetimden gereken kaynak ve proje çıkmadığı taktirde Ünal'ın seçimli bir genel kurul kararı alınması yönünde görüş bildireceği ileri sürüldü.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

111

07 Mayıs 2018 10:11
Para yok ruh lazim ee o zaman altinordu gibi yetenekli hirsli gelecegi dusunen hemen degil zamanla zenginligi arzu eden bir kadro yapilmali az butceyle iyi futbolcu gerisi boş ve zaman kaybi kendimizi kandirmaca
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi. 
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
Kütahya ve Eskişehir sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü balık ve kerevitin kıyıya vurması vatandaşları endişelendirdi. 
BOKSÖR DOKTORLAR
BOKSÖR DOKTORLAR
Eskişehir'de çeşitli hastanelerde görevli profesörden pratisyene birçok doktor, günün stresini ve yorgunluğunu boksla atıyor.