KARAR HAFTASI

07 Mayıs 2018 09:44
KARAR HAFTASI

Sıkıntılı haftalar geçiren Eskişehirspor futbol takımı ligde kalırken yönetim kurulu ise olası bir genel kurul için hazırlıklara başladı. Yönetimin hafta içinde olağan üstü seçimli genel kurul yönünde karar alması bekleniyor.

Sıkıntılı bir sezon geçirmesine karşın özellikle ikinci yarıyla birlikte taraftarın desteği, yönetimin özverisi, takımın mücadeleyi elden bırakmamasıyla birlikte ligde kalmayı son maçına bırakmayan Eskişehirspor'da gözler yönetim kurulunun atacağı adımlara çevrildi. Yönetim kurulu hafta içinde Halil Ünal başkanlığında toplanıp yeni sezonla ilgili yol haritasını çizecek.

TAKVİYE ŞART

Aralık ayında yapılan olağan üstü genel kurulda kulübü kayyuma gitmekten kurtarıp son anda yaptığı listeyle yönetimi tekrar alan Halil Ünal, özellikle ilk etapta ihtiyaç olan 30 Milyon TL'yi bulmayı hedefliyor. Yönetimden gereken kaynak ve proje çıkmadığı taktirde Ünal'ın seçimli bir genel kurul kararı alınması yönünde görüş bildireceği ileri sürüldü.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

111

07 Mayıs 2018 10:11
Para yok ruh lazim ee o zaman altinordu gibi yetenekli hirsli gelecegi dusunen hemen degil zamanla zenginligi arzu eden bir kadro yapilmali az butceyle iyi futbolcu gerisi boş ve zaman kaybi kendimizi kandirmaca
TEHLİKE ÇOK BÜYÜK
TEHLİKE ÇOK BÜYÜK
Gündüzler Mahallesindeki çiftçiler ve CHP'li vekiller, Porsuk Barajı'nın kapaklarının açılmasına tepki gösterdi. Eskişehir Sulama Birliği eski başkanı Selami Ayaz Porsuk Barajındaki suyun azaldığını belirterek "Kuraklık yaşanabilir. Tehlike çok büyük" dedi.
CAYIR CAYIR YANDI!
CAYIR CAYIR YANDI!
Eskişehir’de bir binada, çatı onarımında kullanılan zift kağıtlarının tutuşması sonucu yangın çıktı. 
GENÇLERİMİZ  ZEHİRLENMESİN
GENÇLERİMİZ ZEHİRLENMESİN
Ülkü Ocakları Eskişehir Yunusemre Şube Başkanlığı 'Uyuşturcuya Hayır' kampanyası kapsamında, vatandaşları bilinçlendirmek için Hamamyolu'nda bildiri dağıtıp açıklama yaptı.
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE  TOPYEKÜN YAPILMALI
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE TOPYEKÜN YAPILMALI
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında yapıldı.
ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ ESKİŞEHİR'E GELİYOR
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Son olarak Afrin Harekatı'na katılan ve Eskişehir'e dönen Uzman Çavuş Murat Kızıldağ, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde, Yavuz Sultan Selim döneminde Bali Bey'in oğlu Kasım Bey tarafından Anadolu'da yaşayan Türkmen şeyhlerinden Şeyh Sücaeddin Veli için 16. yüzyılın başında yaptırılan, 2015'te Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından restore ettirilen türbe, yılda ortalama 70 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
Eskişehir’de sokağa bırakılan “Şanslı” isimli kedi, yaşadığı kaza sonucu ön patilerini kaybetti.
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
Eskişehir'de alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada binin üzerinde araç sürücüsünü denetledi.

EN SON HABERLER