KARAR HAFTASI

07 Mayıs 2018 09:44
KARAR HAFTASI

Sıkıntılı haftalar geçiren Eskişehirspor futbol takımı ligde kalırken yönetim kurulu ise olası bir genel kurul için hazırlıklara başladı. Yönetimin hafta içinde olağan üstü seçimli genel kurul yönünde karar alması bekleniyor.

Sıkıntılı bir sezon geçirmesine karşın özellikle ikinci yarıyla birlikte taraftarın desteği, yönetimin özverisi, takımın mücadeleyi elden bırakmamasıyla birlikte ligde kalmayı son maçına bırakmayan Eskişehirspor'da gözler yönetim kurulunun atacağı adımlara çevrildi. Yönetim kurulu hafta içinde Halil Ünal başkanlığında toplanıp yeni sezonla ilgili yol haritasını çizecek.

TAKVİYE ŞART

Aralık ayında yapılan olağan üstü genel kurulda kulübü kayyuma gitmekten kurtarıp son anda yaptığı listeyle yönetimi tekrar alan Halil Ünal, özellikle ilk etapta ihtiyaç olan 30 Milyon TL'yi bulmayı hedefliyor. Yönetimden gereken kaynak ve proje çıkmadığı taktirde Ünal'ın seçimli bir genel kurul kararı alınması yönünde görüş bildireceği ileri sürüldü.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

111

07 Mayıs 2018 10:11
Para yok ruh lazim ee o zaman altinordu gibi yetenekli hirsli gelecegi dusunen hemen degil zamanla zenginligi arzu eden bir kadro yapilmali az butceyle iyi futbolcu gerisi boş ve zaman kaybi kendimizi kandirmaca
İŞTE CHP’NİN ESKİŞEHİR ADAYLARI
İŞTE CHP’NİN ESKİŞEHİR ADAYLARI
CHP’nin Eskişehir milletvekili adayları belirlendi.
RÜŞVET OLARAK  VAAD VERİYORLAR
RÜŞVET OLARAK VAAD VERİYORLAR
Demokrat Parti haftalık toplantısı Nazım Dölekçekiç başkanlığında bugün gerçekleştirildi. Dölekçekiç erken seçimi değerlendirerek, “Yapamadıklarını, rüşvet olarak seçim vaadi haline getirdiler” dedi.
SOMUT ADIMLAR  ATILMALIDIR
SOMUT ADIMLAR ATILMALIDIR
Saadet Partisi haftalık toplantısı bugün gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Saadet Partisi Milletvekili aday adayı Muhammed Ali Köse Filistin konusunda somut adımlar atılması gerektiğini söyledi.
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Eskişehir Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda tasarımını yaptıkları İnsansız Hava Aracı (İHA) ile Uluslararası Robot Yarışmasında dünya ikincisi olarak büyük bir başarı örneği gösterdiler.
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Nadir Küpeli'yi ziyaret etti.
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
Eskişehir Ülkü Ocakları, Eskişehirli şehitlerin hatıralarını 'Cennet Taburu' sergisinde yaşattı. Taşbaşında gerçekleştirdikleri fotoğraf sergisine çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitlerin fotoğraflarını sergide gören vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
Odunpazarı Belediyesi, Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren her akşam iftar yemeği düzenliyor.
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
Odunpazarı Belediyesi sorunsuz bir üst yapı parolasıyla çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında Çankaya Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.
19 MAYIS COŞKUSU
19 MAYIS COŞKUSU
Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği Gençlik Festivali kapsamında 15 bin kişilik dev bir kadro ile geçit töreni düzenledi.