KARAR HAFTASI

07 Mayıs 2018 09:44
KARAR HAFTASI

Sıkıntılı haftalar geçiren Eskişehirspor futbol takımı ligde kalırken yönetim kurulu ise olası bir genel kurul için hazırlıklara başladı. Yönetimin hafta içinde olağan üstü seçimli genel kurul yönünde karar alması bekleniyor.

Sıkıntılı bir sezon geçirmesine karşın özellikle ikinci yarıyla birlikte taraftarın desteği, yönetimin özverisi, takımın mücadeleyi elden bırakmamasıyla birlikte ligde kalmayı son maçına bırakmayan Eskişehirspor'da gözler yönetim kurulunun atacağı adımlara çevrildi. Yönetim kurulu hafta içinde Halil Ünal başkanlığında toplanıp yeni sezonla ilgili yol haritasını çizecek.

TAKVİYE ŞART

Aralık ayında yapılan olağan üstü genel kurulda kulübü kayyuma gitmekten kurtarıp son anda yaptığı listeyle yönetimi tekrar alan Halil Ünal, özellikle ilk etapta ihtiyaç olan 30 Milyon TL'yi bulmayı hedefliyor. Yönetimden gereken kaynak ve proje çıkmadığı taktirde Ünal'ın seçimli bir genel kurul kararı alınması yönünde görüş bildireceği ileri sürüldü.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

111

07 Mayıs 2018 10:11
Para yok ruh lazim ee o zaman altinordu gibi yetenekli hirsli gelecegi dusunen hemen degil zamanla zenginligi arzu eden bir kadro yapilmali az butceyle iyi futbolcu gerisi boş ve zaman kaybi kendimizi kandirmaca
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.