KARACAN:YEREL SEÇİMDE İDDİALIYIZ

11 Eylül 2018 15:03
KARACAN:YEREL SEÇİMDE İDDİALIYIZ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Mahmudiye ve Çifteler İlçesi’nde gerçekleştirilen danışma toplantısına katıldı.

Vatandaşı dinleyeceğiz

Danışma toplantısında konuşan Karacan, “Vatandaşımızı dinleyeceğiz, onların sesine kulak vereceğiz, dertleriyle hemhal olacağız, çözüm bulacağız ve Allah’ın izniyle tüm ilçelerimizle beraber Eskişehir’i AK belediyeciliğe kavuşturup, halka hizmet nasıl yapılıyormuş göstereceğiz” dedi.

Sahip çıkacağız

Yerel seçim süreci ile ilgili konuşan Karacan, “İlimize sahip çıkacağız, ilçemize sahip çıkacağız, mahallemize de vakti gelince sandıklarımıza da sahip çıkacağız. Bu ilçenin tozunu yutan, havasını soluyan, ilçenin dilinden ve derdinden anlayan adaylarla zafere ulaşacağız inşallah” diye konuştu.

Yorumlar (16) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bayram k

11 Eylül 2018 16:15
memleketin içini boşaltıp, borçlandırıp batırdınız. sıra ESKİŞEHİR de mi? Eskişehir için şimdiye kadar ne yaptın, yemeyiz başka kapıya...

hamdi

11 Eylül 2018 16:02
sayin karacan. evet HAVAYI soluyacagiz ama KOMUR DUMANI. agzindan TERMIK SANTRAL icin bir kelam cikmiyor. SIZ ESKISEHIR e boylemi sahip cikacaksiniz? ESKISEHIR HALKINA ZEHIR solutarakmi???? VERIMLI TARLALARIMIZ/ AKP sayesinde yok olacak.

cemal

11 Eylül 2018 15:36
İddia oynadım kaybettim...!

İsmet

12 Eylül 2018 00:19
Afyonkarahisar, Eskişehir il sınırına kadar duble yolunu bitirmiş. İl sınırına kadar keyifli bir sürüş yaptım. Bizim yol unutuldu sanırım.

yirmialtı

12 Eylül 2018 10:22
eğitimi,ekonomiyi,herşeyi mahvettiniz.türkiyeyi ve eskişehiri alamıyacaksınız.çocuklarımız geleceklerinden endişeli.herkes burnundan soluyor.

Nasrettin Hoca

12 Eylül 2018 09:41
Harun Bey, öncelikle hızlı tren imalatını Tülomsaş'a verin. Düşünürüz

Hakan

12 Eylül 2018 08:36
16 Yıldır sahip çıktığınız gibi dimi Ülke ve Eskişehir ekonomisini bitirdiniz yandaşlarınızı zengin bizleri perişan ettiniz şimdide kalkmış ahkam kesiyorsunuz yazıklar olsun hepinize

Seçmen

11 Eylül 2018 19:02
Yenilen pehlivan doymazmış

NECMİ

12 Eylül 2018 08:46
Termik santrale HAYIR demedikçe...hiiiiçç şansınız yok..Önce insan ve çevre

süleyman

11 Eylül 2018 22:50
işiniz çok zor ekonomi ortada birde termik santral var

Hülya

12 Eylül 2018 10:59
YHT gelen, giden yolcu için park yeri yok. Lojmanlar yıkılsın halkın hizmetine sunulsun Gar şehrimize yakışır hale gelsin

mustafa ceylan

12 Eylül 2018 13:49
eskişehir sarıcakaya yolu ne oldu sayın harun bey 31.12.2017 sonu bitiyor idi daha muttalıp bozdağ dibine kadar gelemediniz hepsi hikaye

Seçmen

12 Eylül 2018 14:49
Sn Karacan Odunpazarına aday olursa kazanma ihtimali olabilir

Gamze

12 Eylül 2018 13:02
Fevziçakmaga 20 senedir ne hizmet yaptın hangi yüzle şimdiki belediyeler oy istemeye gelecekler 20 senedir şehir merkezinden çıkamadınız Bir yörenin kalkınması için belediye öncü rol oynar Sazla sözle olmaz bu işler AİNEDİ İŞDİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ

İpek

12 Eylül 2018 10:51
Fevziçakmak mah belediyecilik hizmetlerinde yok mah sayıldı Kenar mah proje üretemeyen Kazanamaz 2 seçim dönemi propagandalarında Fevziçakmak mah TRANWAY gelecekti yalan dolan içraat yok

mustafa

11 Eylül 2018 16:57
Odunpazarını kurtarın sayın vekilim.
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.
VATANDAŞ DÜŞÜK  MODELLİ ARAÇ ALIYOR
VATANDAŞ DÜŞÜK MODELLİ ARAÇ ALIYOR
Son aylarda yaşanan kur artışlarının ekonomik dalgalanmalara neden olmasından dolayı vatandaşlar sıfır kilometre araç almak yerine düşük modelli araçlara göz dikti.
ODUNPAZARI  AŞURE DAĞITTI
ODUNPAZARI AŞURE DAĞITTI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Reşadiye Cami, Çarşı Cami ve Tarihi Bölge’de yer alan Kurşunlu Külliyesi önünde Cuma Namazı Çıkışı’nda aşure dağıttı.
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Beylikovalılar Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer hükümetin önceki gün açıkladığı Yeni Ekonomi Programı’nı eleştirerek, “Krizin yükünü yoksulun sırtına yüklediler. Bu programda daha fazla işsizlik, daha fazla yoksulluk, daha fazla zam var” dedi.
KAÇAK SİGARA  OPERASYONU
KAÇAK SİGARA OPERASYONU
Eskişehir'de pilos ekipleri tarafından bir iş yerine düzenlenen operasyonda 233 paket kaçak sigara ve 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi.
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Başarı Eğitim Vakfı, geleceğin girişimcilerini yetiştirmek için protokol imzaladı.
DOĞANÇAYIR YOLU  ASFALTLANDI
DOĞANÇAYIR YOLU ASFALTLANDI
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler sorumluluklarında bulunan mahalle yollarında asfalt kaplama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
Tepebaşı Belediyesi tarafından 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla alzheimer hastaları için eğlence programı düzenlendi.
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Başkan Büyükerşen'e yerel seçimler konusunda iddia edildiği gibi bir rapor hazırlatmadığını söyledi.