KARACAN'DAN YATIRIM İNCELEMESİ

03 Eylül 2018 16:28
KARACAN'DAN YATIRIM İNCELEMESİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, 1500 kişilik Öğrenci Yurdu ve Eskişehir Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası'nı inceledi.

İhtiyaç karşılanacak

Muttalip Mahallesi’nde 116 dönüm arsa üzerine yapılmakta olan öğrenci yurdu yapım işi hakkında brifing alan Karacan, “Hükümetimiz tarafından şehrimize kazandırılan bir projenin daha çalışmalarını inceliyoruz. Söz konusu yurt tamamlandığında ilimizde duyulan yurt ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamış olacağız.” dedi.

Birimler bir arada olacak

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü ve Tapu Kadastro Bölge Müdüründen bilgiler alan Karacan, “Bütün tapu birimlerinin bir arada olacağı, vatandaşlarımızın tapu işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayacağı modern bir hizmet binası hükümetimiz tarafından şehrimize kazandırılacaktır. Her zaman dediğimiz gibi bizim işimiz hizmet, vatandaşımızın memnuniyeti.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hilal CcC

04 Eylül 2018 00:16
Sayın Karacan herşey iyi güzel ama acık da esnafa kulak verin ne olacak böyle Türkiye'de yaşayıp dolar ile alış veriş yapıyor esnaf

Yatırımi Görsek

03 Eylül 2018 23:01
Yabancı sanayi yatırımı istiyoruz. Kamu binaları şehri geliştirmez!!!!
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.