KARACAN'DAN YATIRIM İNCELEMESİ

03 Eylül 2018 16:28
KARACAN'DAN YATIRIM İNCELEMESİ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, 1500 kişilik Öğrenci Yurdu ve Eskişehir Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası'nı inceledi.

İhtiyaç karşılanacak

Muttalip Mahallesi’nde 116 dönüm arsa üzerine yapılmakta olan öğrenci yurdu yapım işi hakkında brifing alan Karacan, “Hükümetimiz tarafından şehrimize kazandırılan bir projenin daha çalışmalarını inceliyoruz. Söz konusu yurt tamamlandığında ilimizde duyulan yurt ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamış olacağız.” dedi.

Birimler bir arada olacak

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü ve Tapu Kadastro Bölge Müdüründen bilgiler alan Karacan, “Bütün tapu birimlerinin bir arada olacağı, vatandaşlarımızın tapu işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayacağı modern bir hizmet binası hükümetimiz tarafından şehrimize kazandırılacaktır. Her zaman dediğimiz gibi bizim işimiz hizmet, vatandaşımızın memnuniyeti.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hilal CcC

04 Eylül 2018 00:16
Sayın Karacan herşey iyi güzel ama acık da esnafa kulak verin ne olacak böyle Türkiye'de yaşayıp dolar ile alış veriş yapıyor esnaf

Yatırımi Görsek

03 Eylül 2018 23:01
Yabancı sanayi yatırımı istiyoruz. Kamu binaları şehri geliştirmez!!!!
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.