KARACAN TALEBİNİ GERİ ÇEKTİ

17 Kasım 2017 16:57
KARACAN TALEBİNİ GERİ ÇEKTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, akaryakıt istasyonu yapmak için, Çamlıca Mahallesi'ndeki arsası için yaptığı plan değişikliği talebini geri çekti. Konu Büyükşehir Belediye Meclisi'nde gündeme geldi. Karacan'ın talebi oy birliği ile kabul edildi.

Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısı Yılmaz Büyükerşen başkanlığında gerçekleştirildi. Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyelerinin bütçelerinin oy birliği ile geçtiği mecliste daha önce tartışmalara yol açan Çamlıca Mahallesi'ndeki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan'ın sahibi olduğu akaryakıt şirketine ait arsa yine gündeme geldi.

İnceleme aşamasındaydı

Çamlıca mahallesinde konut alanı niteliğindeki arsanın akaryakıt ve servis istasyonu alanı olması talebiyle İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na gönderilen konu talep sahibi AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’a ait Karacan Şirketler Grubu tarafından geri çekildi. Geri çekme talebi mecliste oy birliğiyle kabul edildi.

Bütçeler oy birliğiyle


Bu arada Odunpazarı ve Tepebaşı Belediye meclislerinin 2018 yılı bütçeleri de kabul edildi.Buna göre Odunpazarı Belediyesi’nin gelir tarifesi 251 milyon, gider tarifesi 280 milyon olarak belirlendi. Tepebaşı Belediyesi’nin ise gelir tarifesi 232 milyon, gider tarifesi 250 milyon olarak gerçekleşti.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nihat Taşdelen

17 Kasım 2017 18:36
Çamlıca'da petrol istasyonuna ihtiyaç olabilir yapılsın ama yapılan bu istasyon birilerine lütfen rant sağlamasın. Biz Harun Karacana Eskişehir'e hizmetler sunsun diye güvendik ve seçtik, diğer siyasetçiler gibi kendine çalışsın, kendine rant sağlasın diye değil kızmasın kimse ama 3.5 senedir bakıyorum yapılanlara da Harun Karacan Eskişehir'e ne yaptı?

Es Es li

17 Kasım 2017 22:17
Harun bey Milletvekili olmasa herhalde hallolurdu medyatik olmanın etkisimi acaba

Muammer

17 Kasım 2017 19:04
çekti mi? çektirildi mi?

veli

18 Kasım 2017 10:45
Harun Karacan'ı Eskişehir'e hizmet etsin diye seçtik.Kendine 5-10 petrol istasyonu açsın diye değil.

Aras

17 Kasım 2017 20:07
Aslında o bölgede istasyona gerek var olması gereken bir şey

Mustafa YIldız

17 Kasım 2017 17:33
Helal olsun. Mecliste AKP grubunun üstünlüğünden faydalanmamış oldu. Niyet bundan faydalanmak olmasa bile insanların bunu düşünmesinin önüne geçmek için bunu yapmak gerekirdi.

Nusret

17 Kasım 2017 17:12
Kardesim yapilsin niye geri cekiyosunuz camlicada benzin almak icin 5 km yol gidiyosun ihtiyaç var ilgililer duysun.

DJ

18 Kasım 2017 08:28
" harun karacan - ADAM GİBİ ADAM ,,

Nusret

18 Kasım 2017 09:24
Çamlıca da bu ihtiyaç vardı,sırf m,vekili üstelik ak partili diye karacanin yıpratılması için uğraşanlar sütten cikmis ak kaşık mi,

Cihad

17 Kasım 2017 22:52
Sayın genel Başkan yardımcısı kendisine yakışan şekilde davranmış.muhalefetinde açık çenesi kapatıldı.
SERİNLEMEK İSTERKEN CANINDAN OLDU
SERİNLEMEK İSTERKEN CANINDAN OLDU
Eskişehir'de serinlemek için sulama kanalına girdiği iddia edilen çobanın cansız bedenine ulaşıldı.
ZİFTE SAPLANAN KÖPEKLER KURTARILDI
ZİFTE SAPLANAN KÖPEKLER KURTARILDI
Eskişehir'de saplandıkları ziftten çıkamayan iki yavru köpek, ölmek üzereyken itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI
Kent merkezinde bir adrese yaılan operasyonda uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
BAĞIMSIZ EKONOMİ  POLİTİKAMIZI  OLUŞTURMALIYIZ
BAĞIMSIZ EKONOMİ POLİTİKAMIZI OLUŞTURMALIYIZ
Saadet Partisi haftalık toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ekonomi gündemini konu alan Ekonomik İşler Başkanı Turgay Koçyiğit, bağımsız ekonomi politikasının oluşturulması gerektiğini vurguladı.
ÜRETİCİYE DESTEK VERİLMELİ
ÜRETİCİYE DESTEK VERİLMELİ
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı DP Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci başkanlığında gerçekleşti. Ketenci, ülke ekonomisini değerlendirip, üretim ve ihracat yapılması gerektiğini söyledi.
ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
Eskişehir Yunus Emre Ülkü Ocağı üyeleri, lunaparka götürdükleri 50 Türkmen çocuğuna bayram öncesi güzel bir gün yaşattılar.
KARACAN DEVRETTİ
BAKAN SOYLU'DAN ESKİŞEHİR'DE TRAFİK DENETİMİ
BAKAN SOYLU'DAN ESKİŞEHİR'DE TRAFİK DENETİMİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde, "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" projesi kapsamında yol uygulamasına katılarak çocuklara düdük, tişört ve broşür dağıttı.
BU ÇOCUKLARI  GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte trafikte görmeye alıştığımız manzaralar da tekrar etmeye başladı. Düğün arabalarının önünü kesen çocuklar, akan trafikte hayatlarını tehlikeye atarak harçlık almaya çalışıyor.