KARACAN TALEBİNİ GERİ ÇEKTİ

17 Kasım 2017 16:57
KARACAN TALEBİNİ GERİ ÇEKTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, akaryakıt istasyonu yapmak için, Çamlıca Mahallesi'ndeki arsası için yaptığı plan değişikliği talebini geri çekti. Konu Büyükşehir Belediye Meclisi'nde gündeme geldi. Karacan'ın talebi oy birliği ile kabul edildi.

Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısı Yılmaz Büyükerşen başkanlığında gerçekleştirildi. Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyelerinin bütçelerinin oy birliği ile geçtiği mecliste daha önce tartışmalara yol açan Çamlıca Mahallesi'ndeki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan'ın sahibi olduğu akaryakıt şirketine ait arsa yine gündeme geldi.

İnceleme aşamasındaydı

Çamlıca mahallesinde konut alanı niteliğindeki arsanın akaryakıt ve servis istasyonu alanı olması talebiyle İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na gönderilen konu talep sahibi AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’a ait Karacan Şirketler Grubu tarafından geri çekildi. Geri çekme talebi mecliste oy birliğiyle kabul edildi.

Bütçeler oy birliğiyle


Bu arada Odunpazarı ve Tepebaşı Belediye meclislerinin 2018 yılı bütçeleri de kabul edildi.Buna göre Odunpazarı Belediyesi’nin gelir tarifesi 251 milyon, gider tarifesi 280 milyon olarak belirlendi. Tepebaşı Belediyesi’nin ise gelir tarifesi 232 milyon, gider tarifesi 250 milyon olarak gerçekleşti.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nihat Taşdelen

17 Kasım 2017 18:36
Çamlıca'da petrol istasyonuna ihtiyaç olabilir yapılsın ama yapılan bu istasyon birilerine lütfen rant sağlamasın. Biz Harun Karacana Eskişehir'e hizmetler sunsun diye güvendik ve seçtik, diğer siyasetçiler gibi kendine çalışsın, kendine rant sağlasın diye değil kızmasın kimse ama 3.5 senedir bakıyorum yapılanlara da Harun Karacan Eskişehir'e ne yaptı?

Es Es li

17 Kasım 2017 22:17
Harun bey Milletvekili olmasa herhalde hallolurdu medyatik olmanın etkisimi acaba

Muammer

17 Kasım 2017 19:04
çekti mi? çektirildi mi?

veli

18 Kasım 2017 10:45
Harun Karacan'ı Eskişehir'e hizmet etsin diye seçtik.Kendine 5-10 petrol istasyonu açsın diye değil.

Aras

17 Kasım 2017 20:07
Aslında o bölgede istasyona gerek var olması gereken bir şey

Mustafa YIldız

17 Kasım 2017 17:33
Helal olsun. Mecliste AKP grubunun üstünlüğünden faydalanmamış oldu. Niyet bundan faydalanmak olmasa bile insanların bunu düşünmesinin önüne geçmek için bunu yapmak gerekirdi.

Nusret

17 Kasım 2017 17:12
Kardesim yapilsin niye geri cekiyosunuz camlicada benzin almak icin 5 km yol gidiyosun ihtiyaç var ilgililer duysun.

DJ

18 Kasım 2017 08:28
" harun karacan - ADAM GİBİ ADAM ,,

Nusret

18 Kasım 2017 09:24
Çamlıca da bu ihtiyaç vardı,sırf m,vekili üstelik ak partili diye karacanin yıpratılması için uğraşanlar sütten cikmis ak kaşık mi,

Cihad

17 Kasım 2017 22:52
Sayın genel Başkan yardımcısı kendisine yakışan şekilde davranmış.muhalefetinde açık çenesi kapatıldı.
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
Odunpazarı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kapsamında “Birleşeceğiz Şiddete Son Vereceğiz” adlı bir panel düzenleyecek.