KARACAN DEVRETTİ

19 Ağustos 2018 10:37
KARACAN DEVRETTİ

AK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini getirilen Jülide Sarıeroğlu, görevi Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'dan devraldı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sa

19 Ağustos 2018 12:39
Ne yaptı ki

Ö. E.

19 Ağustos 2018 23:04
Eskişehir Afyon karayolunu Afyon milletvekilleri bastırarak bölünmüş yol yaptırdı. Tabi o yol da Eskişehir İl sınırına kadar yapıldı. Hem cumhurbaşkanı hem de başbakan hızlı tren Eskişehir Tülomsaş ta yapılacak derken ihale iptal oldu. Tülomsaş ta yapılma ihtimali kalmadı Sakarya da yeni fabrika kurulup Bmc ye verilecek. 129 yıllık Türkiye de bu konuda tek, uzman ve en tecrübeli bir kamu kurumu var iken hiçbir tecrübesi olmayan süper teşvikler verilerek özel sektöre yaptırılacak. Bu şehrimiz ve Türkiye nin sanayi lokomotifi olan Tülomsaş ın altına bomba koymaktır. Yazık hızlı tren Eskişehir de yapılacak olsa idi o binlerce kişiye iş imkanı sağlanacaktı. Alınan görevler ya da verilen görevler önemli değil o yetkiler ile neler yapabildin. Hangi imkanlar sağlayabildin. Eskişehir den bir Sakarya ya da Afyon milletvekilleri gibi milletvekili çıkmadı. Üstelik her milletvekili arka arkaya en az 2 defa seçildi.

Hakan

19 Ağustos 2018 22:50
Ne o çizdiler galiba arkadaşı.

Seçmen

19 Ağustos 2018 11:57
Her görev bir gün biter önemli olan iz bırakmak

Erhan Nail Karakaya

20 Ağustos 2018 23:22
Ne yaptı her zamanki hiç bir şey. Hızlı yükselen hızlı düşermiş. Bari es es için bişey yapaydı iyiydi ama yapmadı. Eskişehir i böldü partiye oy kaybettirdi . Ne yaptı dinledi , sonuç hiç bişey yapmadı ama dinledi , açılış yaptı , nikah şahidi oldu.

veli

20 Ağustos 2018 10:18
Bu karacan ne kadar çok seviyor poz vermeyi,Çiçek al çiçek ver vekili.

Levent

19 Ağustos 2018 14:10
Ah ES ES imm ah ki ne ah
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yumruklu saldırıda bulunulduğu ve silah çekildiği iddiasıyla açılan davada karar açıklandı. 
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
Eskişehir'de, bir kadına tecavüz edildiği gerekçesiyle işlenen cinayet davasında 4 sanığın yargılanmasına başlandı. 
 CUMHURBAŞKANINA  HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
Eskişehir'de, sosyal paylaşım hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
KAÇAK İÇKİ BASKINI
KAÇAK İÇKİ BASKINI
Eskişehir'de, 122 litre kaçak içki ele geçirildi.  
PALMİYELER KALDIRILIYOR
PALMİYELER KALDIRILIYOR
Eskişehir'de, yaz mevsiminde kentin caddelerini ve parklarını süsleyen palmiye ağaçları ile zakkumlar, havaların soğumasıyla toplanarak bakım için seralara götürüldü.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
Eskişehir'de, alkollü kullandığı aracıyla drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 9 bin 521 lira ceza uygulandı.