KARACAN DEVRETTİ

19 Ağustos 2018 10:37
KARACAN DEVRETTİ

AK Parti'nin yeni Merkez Yürütme Kurulu'nda (MYK) Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini getirilen Jülide Sarıeroğlu, görevi Eskişehir Milletvekili Harun Karacan'dan devraldı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sa

19 Ağustos 2018 12:39
Ne yaptı ki

Ö. E.

19 Ağustos 2018 23:04
Eskişehir Afyon karayolunu Afyon milletvekilleri bastırarak bölünmüş yol yaptırdı. Tabi o yol da Eskişehir İl sınırına kadar yapıldı. Hem cumhurbaşkanı hem de başbakan hızlı tren Eskişehir Tülomsaş ta yapılacak derken ihale iptal oldu. Tülomsaş ta yapılma ihtimali kalmadı Sakarya da yeni fabrika kurulup Bmc ye verilecek. 129 yıllık Türkiye de bu konuda tek, uzman ve en tecrübeli bir kamu kurumu var iken hiçbir tecrübesi olmayan süper teşvikler verilerek özel sektöre yaptırılacak. Bu şehrimiz ve Türkiye nin sanayi lokomotifi olan Tülomsaş ın altına bomba koymaktır. Yazık hızlı tren Eskişehir de yapılacak olsa idi o binlerce kişiye iş imkanı sağlanacaktı. Alınan görevler ya da verilen görevler önemli değil o yetkiler ile neler yapabildin. Hangi imkanlar sağlayabildin. Eskişehir den bir Sakarya ya da Afyon milletvekilleri gibi milletvekili çıkmadı. Üstelik her milletvekili arka arkaya en az 2 defa seçildi.

Hakan

19 Ağustos 2018 22:50
Ne o çizdiler galiba arkadaşı.

Seçmen

19 Ağustos 2018 11:57
Her görev bir gün biter önemli olan iz bırakmak

Erhan Nail Karakaya

20 Ağustos 2018 23:22
Ne yaptı her zamanki hiç bir şey. Hızlı yükselen hızlı düşermiş. Bari es es için bişey yapaydı iyiydi ama yapmadı. Eskişehir i böldü partiye oy kaybettirdi . Ne yaptı dinledi , sonuç hiç bişey yapmadı ama dinledi , açılış yaptı , nikah şahidi oldu.

veli

20 Ağustos 2018 10:18
Bu karacan ne kadar çok seviyor poz vermeyi,Çiçek al çiçek ver vekili.

Levent

19 Ağustos 2018 14:10
Ah ES ES imm ah ki ne ah
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.