KAR YAĞIŞI DEVAM EDECEK

02 Ocak 2019 12:03
KAR YAĞIŞI DEVAM EDECEK

Eskişehir'de önümüzdeki günlerde de kar yağışının devam etmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre Eskişehir'de perşembe, cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri kar yağışı bekleniyor. Yağışın zaman zaman karla karışık yağmur şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde hava sıcaklıkları ise -1 derece ile 4 derece arasında değişimler gösterecek. 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hasret Kaldım

02 Ocak 2019 12:17
Şehrimizin her hali güzel be.. Yazı ayrı, kışı ayrı güzel. Özledim seni Eskişehir

eses

02 Ocak 2019 15:35
Çağdaş Modern her mevsimi ayrı güzel şehir eskişehir.

cemal

02 Ocak 2019 15:15
Yaya gezilebilecek kentler içinde en gözdesidir. Yaşam kalitesi, hava kalitesi ve yönetimin kalitesiyle Türkiyemizin en gözdesisin sen Eskişehir.

DENİZ

03 Ocak 2019 09:50
Eskişehiri beğenmedim diye yorumları işaretleyenler...Beğenmiyorsan geldiğiniz mağaraya gidin...

yaya gezmek

03 Ocak 2019 07:12
zaten yayadan başka gezemezsin. trafik felç ve tramvaylar doludur.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.