KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

23 Ocak 2020 16:49
KAPIMIZ SONUNA KADAR AÇIK

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Ertuğrulgazi Mahalle Muhtarı Çetin Aydın’ı ziyaret etti. Başkan Ataç, “Tepebaşı Belediyesi’nin başarısında, vatandaşlarımızın yüksek memnuniyetinde muhtarlarımız ile diyaloğumuzun önemli bir payı var” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, mahalle muhtarları ile temaslarını aralıksız sürdürüyor. Belediye başkanlarının, muhtarlar ile iletişim içinde olmasının önemine vurgu yapan Başkan Ataç “Muhtarlarımız ile sürekli olarak diyalog halindeyiz. Tepebaşı Belediyesi’nin başarısında, vatandaşlarımızın yüksek memnuniyetinde muhtarlarımız ile diyaloğumuzun önemli bir payı var. Tüm muhtarlarımıza kapımız sonuna kadar açık, her ortamda bir arada olmaya ve Tepebaşı’nın daha iyi noktalara gelmesi için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sosyalist

23 Ocak 2020 22:16
Muhtarların halka yardım etmek için hangi yetkisi var. Muhtarlıgın derhal lav edilmesi lazım. BELEDİYE BAŞKANI AHMET ATAÇ GEZİLERE BAŞLADI. TAM BİR BELEDİYECİLİK ÖRNEGİ VERİYOR MUHTAR ZİYARETLETİYLE. 16 senelik başkan Ahmet ataç FEVZİÇAKMAK MAH. MUHTARINI DA ZİYARET EDERSENİZ belediye başkanı hizmetiniz bir safha daha ileri gider.

Makamda dur başkan

23 Ocak 2020 17:17
Eğer makamda bulurlarsa elbette. kapınız açık olacaktır ama makamda yokken. Her gün gezme böyle başkan. Malûm mevsim kış üşüteceksin.

Hulisi

24 Ocak 2020 06:08
Tabii beli belediye hizmetleri çok kaliteli Fevziçakmak mah. Güllük gülistanlık. Tam bir komedi belediyecilik hizmetleri

Basri dobrucalı

24 Ocak 2020 23:49
ATAÇ bey kapınız herkese açıkta göstermelik açık . Seçim geçince eski defterleri karıştırdığınız bir konuda geldik , yine her zamanki gibi plaket verme alma faaliyetine katılmak için belediyeyi nasıl terkettiğinizi gördük . Karıştırın eski defterleri müflis esnaf misali son atımlık barutuda harcayın bakalım . Keser döner sap döner , gün gelir hesap döner . Gün ola harman ola !

Kapı açık elbette.

26 Ocak 2020 01:37
Bakın başka bir habere. Kapıyı açık gören kent konseyi hemen gelmiş. Ortak projeler yapacaklarmış birlikte ortak akıl ile. Siz proje ile mi gittiniz de kapı kapalı size! . İnsan bir proje ile gider öyle boş boş gidilir mi hiç çok ayıp. Mesela bir dernek kurun platform oluşturun. Proje bulursunuz sorun değil...