KAPIMIZ KAPALI DEĞİL

18 Ekim 2018 09:11
KAPIMIZ KAPALI DEĞİL

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, yönetime talip olanları beklediklerini, kaos yaşanmaması adına genel kurul yapma fikrini devre arasına bıraktıklarını ifade etti. Ünal, “ Talipli varsa bugünden karar alırız ve gelenlere kapımızı açarız.” diye konuştu.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, kritik haftalar geçirdikleri için olağan üstü seçimli genel kurul kararını devre arasına bıraktıklarını tekrarladı. Yönetimin ısrarcı olmadığını, talipli olunulması durumunda bugünden itibaren görevi devredebileceklerini vurgulayan Başkan Halil Ünal, “ Takımın durumu ve konumu ortada. Sahipsiz kalmasına asla gönlüm razı gelmiyor. Kritik maçlar oynuyoruz. Gündeme seçimi oturdursak sahada da kayıplar devam eder. Bunun için bu genç kadroya ve teknik kadromuza desteğimiz sürecektir.” dedi.

KAPIMIZ KAPALI DEĞİL

Başkan Ünal, “ Hep söyledik. Genel kurullarda konuştuk. Gelin sahip çıkın. Ancak talipli olmuyor. Bu yükü hep söylüyorum. Yönetimlerin taşıması mümkün değil. Sadece tribün desteğiyle yol alamıyoruz. Bir fırsat daha var. elimizde zirveye oynayacak bir kadroya sahibiz. Eğer bu kadroyu ikinci yarıda sahaya atabilirsek kazançlı çıkarız. Bunun için destek gerekiyor. Siyasiler, atanmışlar ve seçilmişler gelin kararı siz verin bizde yardımcı olalım. Es Es'in geleceği için şehir ve ileri gelenleri taşın altına ellerini koymalı. ” diye konuştu.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Akın Türk

18 Ekim 2018 11:19
Hep aynı laf cambazlığı alavere, dalavere, Halil Başkan göreve bir halt olacağı yok .Düşün artık şu kulübün yakasından.

Eskişehir li

18 Ekim 2018 11:29
hep aynı terane artık millet yemiyor bu dolmayı yutmuyor bu masalı kaynak bulmak yönetimin işi gece gündüz çalışın açin transfer tahtasını

Transfer tahtasını açın

18 Ekim 2018 09:43
Sayın başkan.bırakıp gitmek en kolayı.Şimdiden transfer tahtasını açmak için gece gündüz çalışın.Rezil olduk zaten olacağımız kadar.

Umut

18 Ekim 2018 23:46
Transfer tahtasını açın.Puan silinme tehlikesi atlatıldı.Çalışınca oluyormuş.Yeter artık para da demeyin.

Fatih

18 Ekim 2018 20:01
Herkes 300 versin diyen arkadaş,bu sehir istese 30 milyonu toplar neden isteksiz biliyor musun,tilki kumese bekçi olunca ,,,güvenmiyor anlamiyormusun hala,

alkış

18 Ekim 2018 11:49
hergün aynı haber aynı demeçler aynı laflar..... bi bırakıp düşseniz kulübün yakasından artık ve kulüp tümüyle geçmişe dönük bir araştırmaya alınsa da farklı haberlerle gündeme gelseniz artık eskişehirsporu bu hale getirenler!

Asyalı

18 Ekim 2018 11:49
"AVRUPALI"ya.kardeşim boş, boş, manasız ve mantıksız konuşma.eskişehir'in nüfusu 800 bin.bunun içinde çalışmayanı,bebesi,nenesi,ebesi,öğrencisi var.var oğlu var.sen o çok büyük zekanla herkes 300₺ verecek mi zannediyorsun.

hamdi

18 Ekim 2018 15:52
sayin halil unal in : cok umrunda ESES . adam belediye baskanligina oynuyor: paralari secimlere sakliyor: sanki secilecekmis gibi.

Vahit

18 Ekim 2018 19:59
Oyalama taktiği,,çok kurnazca

avrupalı

18 Ekim 2018 14:43
''asyalıya''haklısın kardeşim, benimki yerme dalga geçmeydi niye halk para versin kaç tane fabrika sahibi var niye sahip çıkmıyorlar anlamındaydı,teşekkürler

Zübükzade

18 Ekim 2018 23:09
Alil bey Es Es sevdan bizi duygulandiriyor zaten ben duygusal biriyim hemen koyveriyom tutamiyom.

avrupalı

18 Ekim 2018 11:18
adambaşı üçyüz tl bağış yapsak takım avrupaya bile gider
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
FETÖ SANIKLARINA CEZA YAĞDI
Eskişehir'de gerçekleşen Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) operasyonu sonrasında haklarında dava açılan ve çoğu asker olan 67 sanıktan 56'sına 2 yıl ile 10 yıl arasında değişen hapis cezaları verildi. 
DRİFT PAHALIYA PATLADI
DRİFT PAHALIYA PATLADI
Eskişehir'de, alkollü olarak direksiyon başına geçen ve drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 8 bin 735 lira ceza kesildi. 
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Eskişehir'de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.
MUTFAKTA YANGIN VAR
MUTFAKTA YANGIN VAR
CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis olma hayali ile yaşayan engelli öğrencilerin okuluna giderek 'Polislik' mesleğini anlattı.
KADRİYE KARACA  TOPRAĞA VERİLDİ
KADRİYE KARACA TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca'nın, annesi Kadriye Karaca, son yolculuğuna uğurlandı.
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer, Eskişehir’de katıldığı bir etkinlikte ‘Kahkaha Kulübü’ için adımlar attığını söyledi. 
KURT VE ATAÇ RESMEN AÇIKLANDI
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
Türkiye Kamu-Sen üyeleri Yediler Parkı'nda bir araya gelerek ek zam talebinde bulundu.