Kaos için son 8 gün!

19 Aralık 2017 13:24
Kaos için son 8 gün!

Odunpazarı Belediyesi Çağdaş Sanatlar Galerisi, Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun “Benim Kedilerim” adlı resim sergisini ardından sanat yolculuğuna Uğur Çalışkan’ın Post Apocalyptic “Kaos ve Metamorfoz” adlı resim-heykel sergisi ile devam ediyor.


Post Apocalyptic “Kaos ve Metamorfoz” Resim ve Heykel Sergisi’nde, Uğur Çalışkan’ın mekanik parçalardan yaptığı heykellerin yanı sıra resimleri de yer alıyor. Çağdaş Sanatlar Galerisi’nin 7’inci, 2017’nin ise son sergisi olan Post Apocalyptic “Kaos ve Metamorfoz” Resim ve Heykel Sergisi’nin küratörlüğünü Mustafa Güneş yapıyor.
Şimdiye kadar 17 kişisel sergi açan Uğur Çalışkan, Post Apocalyptic “Kaos ve Metamorfoz” adlı resim-heykel sergisi ile Eskişehir’deki ilk sergisini açtı. 2 Aralık 2017 Cumartesi günü açılışı yapılan ve 18 gün boyunca Eskişehirli sanatseverler ile buluşan Post Apocalyptic “Kaos ve Metamorfoz” Resim-Heykel Sergisini gezmek için son 8 gün.
Uğur Çalışkan’ın Post Apocalyptic “Kaos ve Metamorfoz” adlı Resim ve Heykel Sergisi’ni gezmek isteyen sanatseverler, sergiyi 27 Aralık 2017 Çarşamba Gününe kadar her gün 10.00-20.00 saatleri arasında gezilebilir.
Post Apocalyptic “Kaos ve Metamorfoz”un Eskişehir’den sonraki durağı ise Dubai olacak

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle