KAMPÜSTE PANAYIR

19 Nisan 2018 10:31
KAMPÜSTE PANAYIR

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin (GSF) geleneksel hale getirdiği "Bahar Panayırı” kuruldu.

Yılda iki defa düzenlenen panayıra öğretim elemanları ve öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. GSF Dekanı Prof. Emel Şölenay, panayırla ilgili "Öğrencilerimiz günler öncesinden hazırlıklarını yapmaya başladı. Tabiki okul imkânlarından faydalanıyorlar. Örneğin; seramik bölümü öğrencileri kendi bölümlerinde çalışmalarını hazırlıyorlar, fırınlarımızda pişiriyoruz, onların bütçelerine de bir katkıda bulunulmuş oluyor" dedi. Öğrencilerin kendi yaptıkları çalışmaları satışa sunduğu panayır 20 Nisan tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

koray

19 Nisan 2018 11:14
Eskişehir öğrenci kenti oldu iyice istihdam ve işsizlik fazla.. öğrenciye yönelik birçok imkan yanlış.. panayırdan ne fayda var bana bu vatandaşa anca sosyal hobi öğrenci olcan Eskişehir izmir gibi kentlerde yada memur olcan
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
Kütahya ve Eskişehir sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü balık ve kerevitin kıyıya vurması vatandaşları endişelendirdi. 
BOKSÖR DOKTORLAR
BOKSÖR DOKTORLAR
Eskişehir'de çeşitli hastanelerde görevli profesörden pratisyene birçok doktor, günün stresini ve yorgunluğunu boksla atıyor.
ES-ES AŞKI
ES-ES AŞKI
Eskişehirspor’un Gazişehir Gaziantep FK’yı konuk ettiği TFF 1. Lig 6. hafta maçında tribünde gelinlik ve damatlıkla maç izlemeye gelen çift ilgi odağı oldu. 
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile okul önlerinde öğrencilerin karşıya daha güvenli geçmeleri sağlanıyor. 
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
Eskişehir'de bir evcil hayvan dükkanının önünde bulunan tavşanı çalan hırsızlar, saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
 Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde bir araya gelen 4 nine, ilerleyen yaşlarına rağmen balkonu sınıfa çevirerek okuma öğreniyor. 
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
Ülke genelinde 65 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu" Eskişehir’de de renkli görüntülere sahne oldu. 
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.