KAMPANYA TURLARI BAŞLADI

05 Ağustos 2018 16:48
KAMPANYA TURLARI BAŞLADI

"Hayata Bir ES ver, Eskişehirspor’a nefes ver, 26 da 26." Projesi için kurulan komite çalışmalarını sürdürüyor. Komite üyeleri, MHP ve CHP İl başkanları ve yöneticileriyle bir araya geldi.

SİYASİLERE ZİYARET

"Hayata Bir ES ver, Eskişehirspor’a nefes ver, 26 da 26." Projesi için kurulan komite çalışmalarını sürdürüyor. Komite üyeleri, MHP ve CHP İl başkanları ve yöneticileriyle bir araya gelerek kampanyaya katkı istediler. MHP İl Başkanı İsmail Candemir, " Teşkilatlar olarak her zaman siyaset yapmadan ve Eskişehirlilik bilinciyle Es Es'in yanında olduk. Gerek kombine gerekse kampanyalarla ilgili olarak üyelerimize bilgiler verdik. Umarız bu zor günler geride kalır." dedi. CHP İl Başkanı Rabia Akman ise, Eskişehirspor'un şehir için önemli bir marka olduğunu ifade etti.

KOLAYLIK SAĞLANIYOR

Kampanya için aylık 26, senelik ise 312 TL bedel belirlenirken kampanyaya katılmak isteyen sporseverlerin Kredi kartı taksit sistemi ya da banka hesabından ödeme yapabilecekleri açıklandı. Ayrıca PassoLİG satış noktası (Dublin Cafe yanı), Espark AVM, Kanatlı AVM, TCDD Tren Garı'nda satış temsilcilikleri oluştu. Buralara başvuru yapılabilecek. Yine 15 Ağustos tarihinden itibaren ise kulüp sitesinden de bağışlar kabul edilecek.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eşref

05 Ağustos 2018 20:06
Bravo yönetime..Oturup para verin demekle kimse para vermez.Kapı kapı dolaşmakla olur.

Vatandaş

06 Ağustos 2018 01:54
Başkanlar batirsin paraları sonra ha bire taraftara yuklenin bilet al kombine al bağış yap forma al sonra takım cikamasin seneye yine aynı taraftar para ver klup batıyor

Hacı

05 Ağustos 2018 21:04
Acaba kulüp başkanları kendi işlerinde hoyratça yönetiyorlar mı?

es es

06 Ağustos 2018 11:56
es es imizi siyasilerin ellerine bırakanlara yazıklar olsun. 1 adam çıkaramadık es es imizi kurtaracak . siyasetcide çıkaramıyoz. kulüp başkanı da çıkaramıyoz. ne oldu bu eskişehir e.
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.