KAMP VERİMLİ GEÇİYOR

11 Temmuz 2019 17:23
KAMP VERİMLİ GEÇİYOR

Eskişehirspor'un Polonya kampında son idmanlar yapılıyor. Siyah kırmızılılar yarında Polonya 2. lig takımlarından Wisla Pulawy ile saat 14.00'de ilk özel maçını oynayacak. Kafile Pazar günü yurda dönerek üç günlük izine çıkacak.

ÇAPA'DAN YOĞUN MESAİ

Polonya kampında 23 kişilik futbolcu kadrosuyla lige hazırlanan Eskişehirspor'da işler yolunda. Teknik kadro tarafından belirlenen idman programına göre çalışmalar genelde iki idman üzerinden oluyor. Sabah ve akşam saatlerinde tektik ve taktik çalışmalarıyla lige bilenen siyah kırmızılı takım yörede son idmanlarını yapıyor. Takım Pazar günü yurt dışı kampını tamamlayıp Tünkiye'ye dönecek. Takım Polonya dönüşü muhtemelen üç günde izin yapacak.

MAÇ SAATİ DEĞİŞTİ

Eskişehirspor futbol takımı Polonya'da ilk özel maçını yarın yapacak. 2. lig ekiplerinden Wisla Pulawy ekibiyle saat 14.00'de karşı karşıya gelecek olan siyah kırmızılı takımda teknik kadronun kamp kadrosundaki tüm oyunculara şans vermesi bekleniyor. Teknik Direktör Fuat Çapa, çalışmaların iyi geçtiğini ifade ederek, “ Mevcut kadroyla birlikte Afyon kampına gelecek olan oyuncularımızla eksiklerimizi gidermeye çalışacağız.” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet Yangın

13 Temmuz 2019 10:41
Ben en çok şunu merak ediyorum, sezon bittiği zaman puanımız kaç olacak, büyük ihtimalle -16 ile başlayacağız lige, Sayın Topkaya kongrede esip gürlemişti 9 milyon TL hazır diye, hala daha şu 9 milyonu görmedik, gören var mı acaba ?

bu kadar borç ile

11 Temmuz 2019 17:31
allahın izniyle seneye üçüncü likteyiz.