KALKINMA HEDEFLERİNİ KONUŞTU

06 Aralık 2019 14:37
KALKINMA HEDEFLERİNİ KONUŞTU

AK Parti Eskişehir Milletvekili ve AKPM Üyesi Prof. Dr. Emine Nur Günay, AKPM Sosyal İşler, Sağlık ve Sürdürülebilir Kalkınma Komitesi’nin Paris’te gerçekleşen toplantısında konuştu.

2030 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (SKH) için ülkelerin bir birlik içerisinde çalışması gerekliliğine vurgu yapan Günay, ‘’17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefinin amacı insanlığın ve gezegenin refahı için geleceğe yönelik bir plan. Ancak bu hedeflerin gerçekleşmesi her düzey yönetişimde sistemik bir yaklaşım ve ortak eylem gerektirdiği gibi ülkelerin birbirine bağımlı olduğu gerçeğini de ortaya koymaktadır.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ercan

06 Aralık 2019 19:01
kalkındıkmı

Vatandas

07 Aralık 2019 19:20
Kalkınmanın yolu belli tbmm ye kapağı attınmı kalkındın gitti adaleti bitirdiniz kalkınan sadece sizinkiler hadi hayırlısı.

Raif özen

06 Aralık 2019 19:34
Ne gerek var emine hanım böyle ciddi devlet meselelerine . Eskişehire gel nerede bir olumsuzluk var oraya damla halk dalkavukluğu yap , kadınları otobüse doldur ankaraya , çanakkaleye götür , saksıda on tane palmiye ağacını porsuğun kenarına koy , köprübaşında orayı burayı masrafsız makyajla dünya birincisi olursun .

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama