KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

28 Aralık 2016 09:30
KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İl Sağlık Müdürü ve Müdürlük yöneticileri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Tunga Barçın’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret ettiler

Ziyarete Genel Sekreterlik İdari Hizmetler Başkanı Dr.Erdinç Özkurt’ta katıldı.İl Sağlık Müdürü Dr.Ali Mumcu’ya, Müdür Yardımcıları Dr.Babür Mimtaş, Dr.Ferhat Aslan ve Yüksel Solmaz eşlik ettiler. Genel Sekreter Barçın, “Eskişehir’de göreve başladığım andan itibaren Genel Sekreterliğimiz, bağlı hastanelerimizi ve cefakar sağlık çalışanlarımızı tanıma ve yeni projeler üretme aşamasındayız. Durmadan yorulmadan çalışacağız. Bu aşamada ziyaretiniz bizlere moral ve motivasyon verdi. Eskişehir’deki yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmanın arayışı içerisinde olacağız” dedi.

İşbirliği içinde çalışacağız

Barçın, “Başta İl Sağlık Müdürlüğümüz olmak üzere ilimizdeki gerek sağlık kurumları gerekse diğer kurumlarla işbirliği içerisinde olacağız. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederiz”dedi. Göreve yeni başlamasından dolayı Barçın’ı tebrik eden İl Sağlık Müdürü Mumcu, “Yapıcı bir işbirliği içerisinde olacağımıza ve sağlık camiasının gücüne güç katacağınıza inanıyorum. Çalışmalarınızda Başarılar dilerim” dedi. Daha sonra Eskişehir’deki sağlık kurumları ve işleyişi hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Mehmet

28 Aralık 2016 14:10
Evet doğru söylüyorsunuz. Kalite vatandaşın olmazsa olmazı. Hastanelerin içini bir resmedin, kalabalıktan boğulursunuz. Muayeneye giren hekimin önünde kaç kişi var. Yoğun bakımda bile kadın erkek iç içe, hemşireler çekirdek çitliyor. Eczaneye gidersiniz ilaç getirme derdindeler, beklersiniz. Arkasından SSK kesintisi, eszaneye ilaç farkı, hastane muayene ücreti. Evet yaptığız kaliteli hizmet,teşekkür mü edelim. Her yerde olan garibana oluyor,zengin parasını veriyor tedavisini oluyor. Devlet hastanesinde bir yanlış için Hasta haklarına şikayet etmek istedim,ilgili küçük bir bayan bizim hastanemiz beş yıldızlı otel gibi neyi şikayet ediyorsunuz deynce bende ben buraya otele gelmedim,siz mi benim hakkımı koruyacaksınız diyerek oradan ayrıldım. Gerisini siz düşünün. Allah vatandaşın şifasını versin.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama