KALİTE ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE

18 Ağustos 2017 15:09
KALİTE ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenme Teknolojileri Araştırma Geliştirme Birimi bünyesinde 2016-2017 döneminde hayata geçirilen Kalite Elçileri projesinde ilk dönem tamamlandı.

Öğrencilerin öğrenme malzemelerini kullanırken yaşadıkları deneyimleri, bu malzemelerin daha kaliteli olması adına doğrudan ilgililere aktardıkları Kalite Elçileri projesine ilk dönem itibariyle katkı sağlayan tüm kalite elçilerine çeşitli ödüller verildi. Bu ödüller arasında projeye en fazla katkı veren üç kalite elçisine Eskişehir ziyareti ödülü verildi. Bu ödül kapsamında üç elçi, aileleriyle birlikte Eskişehir'i gezme fırsatı yakaladı. Gerçekleştirilen gezide Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi'nden öğretim elemanları ve öğrenciler rehberlik ederken; İzmir, Konya ve Ankara’dan gelen kalite elçileri Eskişehir'in turistik yerleri olan Odunpazarı Evleri, Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkı ve Kent Park gibi mekânları ziyaret etti.

"Bu bizleri motive ediyor"

Eskişehir’i ziyaret ettikleri için mutluluklarını dile getiren kalite elçileri “Daha iyi öğrenebilmek ve diğer öğrencilerin de öğrenmesine katkıda bulunabilmek adına geliştirip kullandığımız öğrenme malzemelerini de sistemdeki yetkililere aktarabiliyoruz; bu malzemelerden diğer öğrenciler de faydalanabiliyor. Bu da Açıköğretim Sistemine daha çok aidiyet hissetmemizi sağlıyor, bizleri motive ediyor” şeklinde konuştu.

Yetkililer, Kalite Elçileri projesinin 2017-2018 öğretim döneminde de hız kesmeden devam edeceğini ve yine projeye katkı sağlayanlara sürpriz ödüller verilmeye devam edileceğini bildirdi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Metin Kıran

18 Ağustos 2017 17:16
Eskişehirli bir kalite elçisi olarak arkadaşlarımı tebrik ediyor hoşgeldiniz diyorum. Bu proje öğrencileri de öğretim sisteminin işleyen bir parçası yapmak adına çok değerli ve takdiri hak eden bir çalışmadır. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Kalite Elçisi

18 Ağustos 2017 21:06
Eskişehir kalite elçisi olarak misafirlerimize hoşgeldiniz diyorum.
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.