KAGE ÜLKESİNE DÖNDÜ

13 Temmuz 2018 16:50
KAGE ÜLKESİNE DÖNDÜ

Eskişehirspor ile el sıkışmasına karşın Adana Demirspor'dan teklif aldığı ileri sürülen Herve Kage krizi çözülemedi. İmza atmasına karşın peşinat konusunda sorun çıkartıp ülkesine dönen Kage yeniden Eskişehir'e döneceğini ifade ettiği ileri sürüldü.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

EsEs

13 Temmuz 2018 17:35
Bu nasıl anlaşma..daha yeni imza attı.Yoksa başka nedenler mi var.Taraftar olarak elbette bu tür sorunları üzülüyoruz.Yönetim bir açıklama yapar herhalde..

Adnan Doğan

13 Temmuz 2018 23:34
Sayın başkan, sizin tecrübeleriniz bizden çok yalnız bir atasözü hatırlatmak isterim Taşıma su ile değirmen dönmez. Bizler Eskişehir'i benimseyerek kentin havasını soluyan gençlerden kurulu bir takım istiyoruz.Geçen sezon son maçta galip gelen mütevazi gençlerin nesi vardı.Keşke 5sezon sonrası için şampiyonluk sözü söyleyip o gençleri seyretseydik.

EsEs

14 Temmuz 2018 01:05
Bu adam imza atmadımı.Neden ülkesine döndü.Birisi çıkıp açıklar herhalde.

Suat Avni..

16 Temmuz 2018 11:53
Çok zor işimiz bu sene....Başkan niye tekrar görev aldı?Vamı çözebilen....

taraftar

13 Temmuz 2018 18:46
koca eskişehir nerdeeen nereye tüh allah kahretmesin doğru düzgün futbolcu kalmadı.

AOD

15 Temmuz 2018 05:11
Böyle adamlarla lig bitmez.Koyun Fırat Can ı 50 tane kage yapar

ESES

14 Temmuz 2018 15:23
zeki mürende bizi görecekmi
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.