KADINLARA TERAPİ OLUYOR

25 Şubat 2020 14:04
KADINLARA TERAPİ OLUYOR

Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri’nde düzenlenen Kağıt Sanatı kursuna katılan kadınlar el becerilerini geliştirirken sosyalleşiyor. Kursiyer kadınlar, Belde Evleri’ndeki ortamın, kendileri için terapi niteliğinde olduğunu söylüyor.

15 kursiyer

Kadınların kağıttan takı ve süs eşyaları ürettikleri kurs, Bahçelievler Belde Evi ve Meslek Edindirme Kurs Merkezi, Hedef Batıkent Belde Evi ve Özdilek Sanat Merkezi’nde yoğun katılım ile sürüyor. Bahçelievler Belde Evi ve Meslek Edindirme Kurs Merkezi'nde, 15 kursiyer kadının katıldığı dersler de keyifli ve nezih bir ortamda gerçekleşiyor.

İlgi çok yüksek

Kurs hakkında bilgiler veren eğitmen Esin Ceviz, “Kağıt Sanatı kursumuz 3 farklı merkezimizde devam ediyor ve derslerimiz güzel ve keyifli geçiyor. Takı ağırlıklı olmak üzere mumluklar, duvar süsleri, lokumluklar, minik şekerlikler gibi ürünler tasarlıyoruz. Hanımların ilgisi çok yüksek, keyifle geliyorlar. Burada aynı zamanda bir terapi ortamı var, katılımcı kadınlar kafalarını dağıtıyor, arkadaşlık ilişkileri gelişiyor” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma