KADINLAR VE GENÇLER SİYASETTE OLMALI

17 Mart 2018 15:47
KADINLAR VE GENÇLER SİYASETTE OLMALI

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Çok şanslıyız

Eskişehirli kadınlar olarak diğer şehirlerde yaşayan kadınlardan çok şanslı olduklarını ifade eden Aysun Doğramacı “Türkiye’de örnek gösterilen çok kıymetli bir belediye başkanına sahip olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz” dedi.

Örnek kent

Gençlik Kolları Başkanı Berke Akyel ise “Türkiye’de öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir’in örnek kent olarak gösterilmesinde kuşkusuz en büyük pay Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’indir” diye konuştu.

Siyasetin temeli

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükerşen, “Ülkemizde siyasetin temelinde kadınlarımız ve gençlerimiz var. Siyaset ile daha fazla iç içe olmalı, birbirinizi daha fazla cesaretlendirmelisiniz” dedi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mert

18 Mart 2018 10:00
siz gençlerin önünü açamazsınız belediye de ve belediye şirketlerinde kafatasçılık yapılıyor kafası çalışan fikir üreten genç varsa üstüne oynanıyor işten atılıyor falan filan yani siz gençleri kazanamazsınız

Yalcin

17 Mart 2018 23:21
Gençler mi hani nerde yaaa hepsi 70 e merdiven dayamış insanlar gençler nereye saklandi:))

hoca camide

18 Mart 2018 12:46
kadınlar ve gençler siyasette olmalı ve büyükerşeni desteklemeli , aksi olursa olmaz . hoca böyle yaparsa cemaat ne yapar .

mehmet

18 Mart 2018 13:19
Yanlış idare edilmekten dolayı gençler chp'yi seçmiyor. Zamanla baraj sorunu yaşayacak.

koltuk - kanepe

18 Mart 2018 12:13
gençler ve kadınlar siyasette olmalı , size hizmet etmeli , 90 san 100 yaşına kadar . koltuk bırakmak demekki çok zor .

gürcan

18 Mart 2018 15:37
eskilerden fırsat yokki siyaseti gençler yapsın koltukta tutkal var herhalde

Yüksel

19 Mart 2018 00:51
Kanal İstanbul gençlerin tüm sorunlarını çözer?sorun yok?
BASKIN SEÇİM
BASKIN SEÇİM
Emek Partisi (EMEP) İl Sekreteri Yahya Kaya seçimlerin erkene alınması ile ilgili basın açıklaması yaptı.
23 NİSAN KONSERİ
23 NİSAN KONSERİ
Tepebaşı Belediyesi Türk Sanat Müziği Çocuk ve Gençlik Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri ile bayram coşkusunu marş ve şarkılarla yaşattı.
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Hilal Otomativ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklar için etkinlik düzenledi. Gönüllerince eğlenen çocuklara Hilal Otomativ personelleri ve çocukların aileleri de eşlik etti.
DENEYLERLE ÖĞRENDİLER
DENEYLERLE ÖĞRENDİLER
Eğitim Sen Şubesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle sendika binasında çocuklar için düzenlediği atölyelerde, minikler deneyler öğrendi.
SENFONİ BÜYÜLEDİ
SENFONİ BÜYÜLEDİ
Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın bu haftaki konuğu genç piyano sanatçısı Gökhan Aybulus oldu. Eskişehirli Gürer Aykal’ın orkestra şefliğini yaptığı konserde ünlü piyanist ayakta alkışlandı.
SOKAK ORTASINDA BIÇAKLI KAVGA
SOKAK ORTASINDA BIÇAKLI KAVGA
Vişnelik Mahallesi Yenibahçeler Sokak'ta çıkan bıçaklı kavgada bir kişinin yaralandı.
MİNİKLERİN ATATÜRK SEVGİSİ
MİNİKLERİN ATATÜRK SEVGİSİ
Eskişehir Şeker İlkokulunda eğitim gören öğrenciler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Anıtkabir'i ziyaret etti. Bayraklarla Ata'nın huzuruna giden öğrencilerin Atatürk sevgisi görmeye değerdi.
UYUŞTURUCUYA DİKKAT ÇEKTİLER
UYUŞTURUCUYA DİKKAT ÇEKTİLER
Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanlığı uyuşturucu ve madde bağımlılığına dikkat çekmek için "Cehalet" adlı tiyatro oyunu seriledi.
KUTUPLAŞMANIN FAYDASI YOK
KUTUPLAŞMANIN FAYDASI YOK
Demokrat Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci haftalık pazar toplantısında konuştu. Ketenci "16 Nisan referandumundan sonra Türkiye'de siyasi iklim değişerek iki kutupluluk oluştu. İki kutupluluğun Türkiye'ye faydası yok" dedi.