KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

04 Kasım 2019 15:15
KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü kaçak ve sahte içki imal ticaretine yönelik gerçekleştirdiği operasyonda birçok etil alkol ele geçirdi. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün sürdürdüğü çalışmalar kapsamında 1 şahıs hakkında adli tahkikat başlatıldı. Şüpheli şahıstan; 156 adet 1 lt'lik Etil Alkol, 14 şişe el yapımı içki, 6 adet içki aroması, kiti ele geçirildi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

04 Kasım 2019 20:02
Bizim gibi vergi adaletinin olmadığı, dolaylı vergilerin insanları ezdiği yerlerde maalesef yasadışı üretim tetiklenir. Siz alkol ürünlerine %300-400 oranında ötv, kdv, v.s. bindirirseniz adam kaçak üretip %200 zamlı satsa dahi sizin satış fiyatınızın çok altında kalır. Kaçak imalatı yapan da bu ölçekteki karı görünce bu riske girer. Vergi adaleti sağlanmadıkça, üreterek kalkınan bir toplum olmadıkça bu suçlar azalmaz. Tam tersine artar.

Ceylan

05 Kasım 2019 08:17
Normal içki tüketen kaldı mı ki ? Fiyatlardan sonra...

Sezgin

04 Kasım 2019 19:47
Hiçbirşey yapılmıyor. Cezai işlem uygulayıp, ileri tarihe mahkemeye çağırıyorlar. Adamlar tekrar kaçak satmaya devam ediyorlar. Madem yakalanıyor bu insanlar, bu insanların toptan aldığı mercii neresi, oralara neden üretim yasağı ve büyük cezalar kesilmiyor. Herşey sistemsiz ve günübirlik. Vergi veren insanların işleri berbat, kaçak satanlar milyoner.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama