İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

06 Aralık 2017 16:13
İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri ve ilçe başkanları yeni yönetimi tanıtmak için bir araya geldi.

İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "iktidar partisi 15 yıl iktidarda kalıyorsa ve burada iktidar, partisi ne yapıyor da iktidarda kalıyor sorusu sorulacaksa ondan önce muhalefet partileri ne yapmıyor da iktidar olamıyorlar, mevcut iktidarı iktidardan indiremiyorlar sorusunu sormak gerekir. Bu ve benzeri sorular İYİ Parti'nin kurulmasını elzem hale getirmiştir. Bu topraklar iyi insanlar yetiştirmiştir, onlar insanlara iyiliği öğütlediler, biz de iyi olacağız, insanların iyilikleri çalışacağız, zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız, milletimize inanıyoruz, güveniyoruz" dedi.

HEDEF 3 MİLLETVEKİLİ

Eskişehir'deki hedeflerinde de bahseden İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "Hedefimiz Eskişehir' ilinde 3 milletvekilliğini, merkezdeki 3 belediye başkanlığından 2'sini almaktır. Bu büyük bir hedef değildir, elimizi uzatmak yakalamak için yeterlidir" dedi. İYİ Parti Eskişehir Başkanlık Divanı ise şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, İl Sekreteri İbrahim Dursun, İl Muhasibi Ebru Servi, İl Başkan Yardımcıları Faruk Gültekin, Naci Erdemli, Ahmet Boztepe, Oğuz Dengel, Mehmet Tunca, Arif Geçkalan, Şenel Altun, Nihal Doğruöz, Hasan Gürbüz, Salih Karabacak. Ayrıca Odunpazarı İlçe Başkanı Özlem Ayrancı, Tepebaşı İlçe Başkanı da Mehmet Ektaş olarak açıklandı.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet

06 Aralık 2017 20:13
Adı gibi MHP'den ayrıldıkları İYİ oldu.

Ccc

06 Aralık 2017 21:55
Hayırlı olsun gönülden destekliyorum iyi oldu iyi gelecek

usta

06 Aralık 2017 22:48
sadece ülkücüler dolarsa ters teper.

asi03

08 Aralık 2017 10:25
Hayırlı olacak inşallah..Türkiyem İYİ olacak....

Eses

06 Aralık 2017 23:09
Hayırlı olsun. İnşallah hallkın teveccühüne mazhar olarak en yakın zamanda iktidara yürür ve parlamenter sistemi tekrar hayat geçirirsiniz.

vatansever

08 Aralık 2017 10:18
Hainler, teröristler ve hırsızlar hariç tüm TÜRKİYE'yi kucaklayacak bir alternatif geliyor. Sevgi ve hoşgörü ile ülkemizin birleştirici gücü olacak.

sait

08 Aralık 2017 13:03
İYİ Parti eskişehir teşkilatında görev alan tüm arkadaşları tebrik etmek lazım,iktidar partisi ve belediyelerde iktidar olan partilerden menfaatlenmek varken İyi Parti de görev almalarını takdirle karşılıyorum,sonuçda en büyük kamoyu halk takdir edecek,İYİ olan kazanacak.

ali

07 Aralık 2017 00:49
partilerinin kapısının önünden bile geçemeyenler sığınacak liman buldu.Ancak istasyon çocuğunun aşkı mavi tren gidene kadardır.

ancak chp yi bölerler .

07 Aralık 2017 09:31
" Eski tüfeklerin toplanma merkezi ,, diğer partilerde yer bulamayanlar burada .

window

07 Aralık 2017 09:05
chp lilerden bayağı ilgi görüyor , chp yi bölecek gibi .

ertürk

07 Aralık 2017 00:15
mhp için büyük kazanç iyi ki ayrıldılar
VATANDAŞ DÜŞÜK  MODELLİ ARAÇ ALIYOR
VATANDAŞ DÜŞÜK MODELLİ ARAÇ ALIYOR
Son aylarda yaşanan kur artışlarının ekonomik dalgalanmalara neden olmasından dolayı vatandaşlar sıfır kilometre araç almak yerine düşük modelli araçlara göz dikti.
ODUNPAZARI  AŞURE DAĞITTI
ODUNPAZARI AŞURE DAĞITTI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Reşadiye Cami, Çarşı Cami ve Tarihi Bölge’de yer alan Kurşunlu Külliyesi önünde Cuma Namazı Çıkışı’nda aşure dağıttı.
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Beylikovalılar Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer hükümetin önceki gün açıkladığı Yeni Ekonomi Programı’nı eleştirerek, “Krizin yükünü yoksulun sırtına yüklediler. Bu programda daha fazla işsizlik, daha fazla yoksulluk, daha fazla zam var” dedi.
KAÇAK SİGARA  OPERASYONU
KAÇAK SİGARA OPERASYONU
Eskişehir'de pilos ekipleri tarafından bir iş yerine düzenlenen operasyonda 233 paket kaçak sigara ve 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi.
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Başarı Eğitim Vakfı, geleceğin girişimcilerini yetiştirmek için protokol imzaladı.
DOĞANÇAYIR YOLU  ASFALTLANDI
DOĞANÇAYIR YOLU ASFALTLANDI
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler sorumluluklarında bulunan mahalle yollarında asfalt kaplama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
Tepebaşı Belediyesi tarafından 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla alzheimer hastaları için eğlence programı düzenlendi.
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Başkan Büyükerşen'e yerel seçimler konusunda iddia edildiği gibi bir rapor hazırlatmadığını söyledi.
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.