İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

06 Aralık 2017 16:13
İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri ve ilçe başkanları yeni yönetimi tanıtmak için bir araya geldi.

İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "iktidar partisi 15 yıl iktidarda kalıyorsa ve burada iktidar, partisi ne yapıyor da iktidarda kalıyor sorusu sorulacaksa ondan önce muhalefet partileri ne yapmıyor da iktidar olamıyorlar, mevcut iktidarı iktidardan indiremiyorlar sorusunu sormak gerekir. Bu ve benzeri sorular İYİ Parti'nin kurulmasını elzem hale getirmiştir. Bu topraklar iyi insanlar yetiştirmiştir, onlar insanlara iyiliği öğütlediler, biz de iyi olacağız, insanların iyilikleri çalışacağız, zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız, milletimize inanıyoruz, güveniyoruz" dedi.

HEDEF 3 MİLLETVEKİLİ

Eskişehir'deki hedeflerinde de bahseden İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "Hedefimiz Eskişehir' ilinde 3 milletvekilliğini, merkezdeki 3 belediye başkanlığından 2'sini almaktır. Bu büyük bir hedef değildir, elimizi uzatmak yakalamak için yeterlidir" dedi. İYİ Parti Eskişehir Başkanlık Divanı ise şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, İl Sekreteri İbrahim Dursun, İl Muhasibi Ebru Servi, İl Başkan Yardımcıları Faruk Gültekin, Naci Erdemli, Ahmet Boztepe, Oğuz Dengel, Mehmet Tunca, Arif Geçkalan, Şenel Altun, Nihal Doğruöz, Hasan Gürbüz, Salih Karabacak. Ayrıca Odunpazarı İlçe Başkanı Özlem Ayrancı, Tepebaşı İlçe Başkanı da Mehmet Ektaş olarak açıklandı.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet

06 Aralık 2017 20:13
Adı gibi MHP'den ayrıldıkları İYİ oldu.

usta

06 Aralık 2017 22:48
sadece ülkücüler dolarsa ters teper.

Ccc

06 Aralık 2017 21:55
Hayırlı olsun gönülden destekliyorum iyi oldu iyi gelecek

asi03

08 Aralık 2017 10:25
Hayırlı olacak inşallah..Türkiyem İYİ olacak....

vatansever

08 Aralık 2017 10:18
Hainler, teröristler ve hırsızlar hariç tüm TÜRKİYE'yi kucaklayacak bir alternatif geliyor. Sevgi ve hoşgörü ile ülkemizin birleştirici gücü olacak.

Eses

06 Aralık 2017 23:09
Hayırlı olsun. İnşallah hallkın teveccühüne mazhar olarak en yakın zamanda iktidara yürür ve parlamenter sistemi tekrar hayat geçirirsiniz.

sait

08 Aralık 2017 13:03
İYİ Parti eskişehir teşkilatında görev alan tüm arkadaşları tebrik etmek lazım,iktidar partisi ve belediyelerde iktidar olan partilerden menfaatlenmek varken İyi Parti de görev almalarını takdirle karşılıyorum,sonuçda en büyük kamoyu halk takdir edecek,İYİ olan kazanacak.

ali

07 Aralık 2017 00:49
partilerinin kapısının önünden bile geçemeyenler sığınacak liman buldu.Ancak istasyon çocuğunun aşkı mavi tren gidene kadardır.

ancak chp yi bölerler .

07 Aralık 2017 09:31
" Eski tüfeklerin toplanma merkezi ,, diğer partilerde yer bulamayanlar burada .

window

07 Aralık 2017 09:05
chp lilerden bayağı ilgi görüyor , chp yi bölecek gibi .

ertürk

07 Aralık 2017 00:15
mhp için büyük kazanç iyi ki ayrıldılar
BÜYÜKŞEHİR MECLİS'İNDE GERGİNLİK
BÜYÜKŞEHİR MECLİS'İNDE GERGİNLİK
Dün akşam gerçekleşen Büyükşehir Belediye meclisinde gergin anlar ve sert diyaloglar yaşandı. Bizim Şehir Bülteni'nde çıkan "Baraj yatırımını 2018 programından çıkarmanın adı engelleme değil de nedir" başlıklı habere AK Partili meclis üyeleri tepki gösterdi.
1 MİLYONLUK  ATM VURGUNU
1 MİLYONLUK ATM VURGUNU
Aralarında Eskişehir'in de yer aldığı 6 farklı ilde ATM’lere taktıkları düzeneklerle kopyaladıkları hesap kartlarından yaklaşık 1 milyonluk vurgun yapan 5 kişilik Romanya uyruklu çete 11 aylık takibin sonunda yakalandı.
Müebbet ceza alınca avukatlarını dava etti
Müebbet ceza alınca avukatlarını dava etti
Eskişehir’de işlediği cinayet suçundan müebbet hapis cezası alan şahıs, sözlü savunma yapmadıkları gerekçesiyle baba-oğlu avukatlarından davacı oldu.
ÜNİVERSİTEDE PROTESTO
ÜNİVERSİTEDE PROTESTO
ESOGÜ'de Kudüs protestosu düzenlendi.
TÜLOMSAŞ'TA  ÖNEMLİ TOPLANTI
TÜLOMSAŞ'TA ÖNEMLİ TOPLANTI
TCDD ve Bağlı Ortaklıklar toplantısı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal başkanlığında gerçekleştirildi.
CİNAYETTE 'İFTİRA' İDDİASI
CİNAYETTE 'İFTİRA' İDDİASI
Eskişehir’de 15 yaşındaki genci göğüsünden bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen Aleyna İ.’nin yargılanmasına başlandı. 
KUDÜS TEPKİSİ
KUDÜS TEPKİSİ
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Eğitim Sen Eskişehir Şubesi tarafından ABD'nin Kudüs kararına tepki açıklaması yapıldı. 
AKBAŞ'LAR 'POLİS KÖPEĞİ' OLUYOR
AKBAŞ'LAR 'POLİS KÖPEĞİ' OLUYOR
İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen "Asayiş Devriye Köpeği Olarak Kangal ve Akbaş Yetiştirme Projesi" kapsamında Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinden alınan 10 Akbaş cinsi çoban köpeği, eğitimin ardından kentin asayişi için görevlendirilecek.
TRAFİK CANAVARI KURBANI OLDU
TRAFİK CANAVARI KURBANI OLDU
Eskişehir'de, bir otomobilin çarptığı 23 yaşındaki üniversite öğrencisi genç yapılan tüm müdahalelere rağmen kuratılamadı.