paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

06 Aralık 2017 16:13
İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri ve ilçe başkanları yeni yönetimi tanıtmak için bir araya geldi.

İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "iktidar partisi 15 yıl iktidarda kalıyorsa ve burada iktidar, partisi ne yapıyor da iktidarda kalıyor sorusu sorulacaksa ondan önce muhalefet partileri ne yapmıyor da iktidar olamıyorlar, mevcut iktidarı iktidardan indiremiyorlar sorusunu sormak gerekir. Bu ve benzeri sorular İYİ Parti'nin kurulmasını elzem hale getirmiştir. Bu topraklar iyi insanlar yetiştirmiştir, onlar insanlara iyiliği öğütlediler, biz de iyi olacağız, insanların iyilikleri çalışacağız, zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız, milletimize inanıyoruz, güveniyoruz" dedi.

HEDEF 3 MİLLETVEKİLİ

Eskişehir'deki hedeflerinde de bahseden İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "Hedefimiz Eskişehir' ilinde 3 milletvekilliğini, merkezdeki 3 belediye başkanlığından 2'sini almaktır. Bu büyük bir hedef değildir, elimizi uzatmak yakalamak için yeterlidir" dedi. İYİ Parti Eskişehir Başkanlık Divanı ise şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, İl Sekreteri İbrahim Dursun, İl Muhasibi Ebru Servi, İl Başkan Yardımcıları Faruk Gültekin, Naci Erdemli, Ahmet Boztepe, Oğuz Dengel, Mehmet Tunca, Arif Geçkalan, Şenel Altun, Nihal Doğruöz, Hasan Gürbüz, Salih Karabacak. Ayrıca Odunpazarı İlçe Başkanı Özlem Ayrancı, Tepebaşı İlçe Başkanı da Mehmet Ektaş olarak açıklandı.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet

06 Aralık 2017 20:13
Adı gibi MHP'den ayrıldıkları İYİ oldu.

Ccc

06 Aralık 2017 21:55
Hayırlı olsun gönülden destekliyorum iyi oldu iyi gelecek

usta

06 Aralık 2017 22:48
sadece ülkücüler dolarsa ters teper.

asi03

08 Aralık 2017 10:25
Hayırlı olacak inşallah..Türkiyem İYİ olacak....

Eses

06 Aralık 2017 23:09
Hayırlı olsun. İnşallah hallkın teveccühüne mazhar olarak en yakın zamanda iktidara yürür ve parlamenter sistemi tekrar hayat geçirirsiniz.

vatansever

08 Aralık 2017 10:18
Hainler, teröristler ve hırsızlar hariç tüm TÜRKİYE'yi kucaklayacak bir alternatif geliyor. Sevgi ve hoşgörü ile ülkemizin birleştirici gücü olacak.

sait

08 Aralık 2017 13:03
İYİ Parti eskişehir teşkilatında görev alan tüm arkadaşları tebrik etmek lazım,iktidar partisi ve belediyelerde iktidar olan partilerden menfaatlenmek varken İyi Parti de görev almalarını takdirle karşılıyorum,sonuçda en büyük kamoyu halk takdir edecek,İYİ olan kazanacak.

ali

07 Aralık 2017 00:49
partilerinin kapısının önünden bile geçemeyenler sığınacak liman buldu.Ancak istasyon çocuğunun aşkı mavi tren gidene kadardır.

ancak chp yi bölerler .

07 Aralık 2017 09:31
" Eski tüfeklerin toplanma merkezi ,, diğer partilerde yer bulamayanlar burada .

window

07 Aralık 2017 09:05
chp lilerden bayağı ilgi görüyor , chp yi bölecek gibi .

ertürk

07 Aralık 2017 00:15
mhp için büyük kazanç iyi ki ayrıldılar
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
Araç muayene istasyonu çalışanları sendikaya üye oldukları için işten atıldıkları gerekçesi eylem başlattı. Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Yönetimi işçileri ziyaret etti.
BAŞKAN KURT  FUARI GEZDİ
BAŞKAN KURT FUARI GEZDİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarını gezdi. Eski Kültür Bakanlarından Ercan Karakaş’ın da eşlik ettiği gezi de Başkan Kurt, yazarlar, yayın evi sorumluları ve okuyucular ile bir araya geldi.