İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

06 Aralık 2017 16:13
İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri ve ilçe başkanları yeni yönetimi tanıtmak için bir araya geldi.

İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "iktidar partisi 15 yıl iktidarda kalıyorsa ve burada iktidar, partisi ne yapıyor da iktidarda kalıyor sorusu sorulacaksa ondan önce muhalefet partileri ne yapmıyor da iktidar olamıyorlar, mevcut iktidarı iktidardan indiremiyorlar sorusunu sormak gerekir. Bu ve benzeri sorular İYİ Parti'nin kurulmasını elzem hale getirmiştir. Bu topraklar iyi insanlar yetiştirmiştir, onlar insanlara iyiliği öğütlediler, biz de iyi olacağız, insanların iyilikleri çalışacağız, zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız, milletimize inanıyoruz, güveniyoruz" dedi.

HEDEF 3 MİLLETVEKİLİ

Eskişehir'deki hedeflerinde de bahseden İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "Hedefimiz Eskişehir' ilinde 3 milletvekilliğini, merkezdeki 3 belediye başkanlığından 2'sini almaktır. Bu büyük bir hedef değildir, elimizi uzatmak yakalamak için yeterlidir" dedi. İYİ Parti Eskişehir Başkanlık Divanı ise şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, İl Sekreteri İbrahim Dursun, İl Muhasibi Ebru Servi, İl Başkan Yardımcıları Faruk Gültekin, Naci Erdemli, Ahmet Boztepe, Oğuz Dengel, Mehmet Tunca, Arif Geçkalan, Şenel Altun, Nihal Doğruöz, Hasan Gürbüz, Salih Karabacak. Ayrıca Odunpazarı İlçe Başkanı Özlem Ayrancı, Tepebaşı İlçe Başkanı da Mehmet Ektaş olarak açıklandı.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet

06 Aralık 2017 20:13
Adı gibi MHP'den ayrıldıkları İYİ oldu.

Ccc

06 Aralık 2017 21:55
Hayırlı olsun gönülden destekliyorum iyi oldu iyi gelecek

usta

06 Aralık 2017 22:48
sadece ülkücüler dolarsa ters teper.

asi03

08 Aralık 2017 10:25
Hayırlı olacak inşallah..Türkiyem İYİ olacak....

Eses

06 Aralık 2017 23:09
Hayırlı olsun. İnşallah hallkın teveccühüne mazhar olarak en yakın zamanda iktidara yürür ve parlamenter sistemi tekrar hayat geçirirsiniz.

vatansever

08 Aralık 2017 10:18
Hainler, teröristler ve hırsızlar hariç tüm TÜRKİYE'yi kucaklayacak bir alternatif geliyor. Sevgi ve hoşgörü ile ülkemizin birleştirici gücü olacak.

sait

08 Aralık 2017 13:03
İYİ Parti eskişehir teşkilatında görev alan tüm arkadaşları tebrik etmek lazım,iktidar partisi ve belediyelerde iktidar olan partilerden menfaatlenmek varken İyi Parti de görev almalarını takdirle karşılıyorum,sonuçda en büyük kamoyu halk takdir edecek,İYİ olan kazanacak.

ali

07 Aralık 2017 00:49
partilerinin kapısının önünden bile geçemeyenler sığınacak liman buldu.Ancak istasyon çocuğunun aşkı mavi tren gidene kadardır.

ancak chp yi bölerler .

07 Aralık 2017 09:31
" Eski tüfeklerin toplanma merkezi ,, diğer partilerde yer bulamayanlar burada .

window

07 Aralık 2017 09:05
chp lilerden bayağı ilgi görüyor , chp yi bölecek gibi .

ertürk

07 Aralık 2017 00:15
mhp için büyük kazanç iyi ki ayrıldılar
ERDOĞAN'A YERLİ OTOMOBİL YANITI
ERDOĞAN'A YERLİ OTOMOBİL YANITI
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerli otomobil projesi üzerinden kendisine yaptığı eleştiriye cevap verdi. İnce, "Erdoğan ile İnce arasındaki fark şu: O otomobilin kaportasını ben beynini yapmak istiyorum" dedi.
UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN
UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,"Türkiye'nin geleceği için asla umutsuzluğa kapılmayalım. Bu güzel ülkede hepimiz huzur içinde yaşayacağız. Bunun sözünü veriyorum" dedi.
SİVRİHİSARLI KADINLARA İNTERNETİ ANLATTILAR
SİVRİHİSARLI KADINLARA İNTERNETİ ANLATTILAR
Türk Telekom, 24 il 34 farklı noktada gerçekleştireceği Teknoloji Seferberliği özelinde Sivrihisar’a geldi. Proje kapsamında teknoloji sınıfı olarak tasarlanan Gezici Eğitim TIR’ında kadınlara internet eğitimi verildi.
BECERİLER ORTAYA ÇIKARILMALI
BECERİLER ORTAYA ÇIKARILMALI
Vali Özdemir Çakacak, Atayurt Okulları tarafından bu yıl 16'ncısı gerçekleştirilen Bilim Proje Fuarını gezdi.
REDDETTİKLERİNİ VAAT OLARAK SUNUYORLAR
REDDETTİKLERİNİ VAAT OLARAK SUNUYORLAR
Demokrat Parti (DP) haftalık pazar toplantısında konuşan İl Başkanı Nazım Dölekçekiç iktidarı eleştirdi. Dölekçekiç “Daha önce reddettikleri yasa tasarılarını şimdi vaat olarak sunuyorlar” dedi.
SAADETTEN SALDIRI TEPKİSİ
SAADETTEN SALDIRI TEPKİSİ
Saadet Partisi haftalık pazar toplantısında konuşan Halkla İlişkiler ve Karargah Başkanı Mehmetali Perçintürk Saadet Partililere düzenlenen saldırı hakkında konuştu. Perçintürk “Bu yaşananlar siyasetteki şiddet dilinin eseridir” dedi.
TEK İSTEĞİ AKÜLÜ ARAÇ
ATAÇ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ
ATAÇ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Oklubalı Mahallesi’nde ikamet eden Dedeoğlu çiftine konuk oldu.
ŞEHRİN GÜZİDE KURUMLARINDAN
ŞEHRİN GÜZİDE KURUMLARINDAN
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ataç “ETO şehrimizin güzide kurumlarından” dedi.