İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

06 Aralık 2017 16:13
İYİ PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri ve ilçe başkanları yeni yönetimi tanıtmak için bir araya geldi.

İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "iktidar partisi 15 yıl iktidarda kalıyorsa ve burada iktidar, partisi ne yapıyor da iktidarda kalıyor sorusu sorulacaksa ondan önce muhalefet partileri ne yapmıyor da iktidar olamıyorlar, mevcut iktidarı iktidardan indiremiyorlar sorusunu sormak gerekir. Bu ve benzeri sorular İYİ Parti'nin kurulmasını elzem hale getirmiştir. Bu topraklar iyi insanlar yetiştirmiştir, onlar insanlara iyiliği öğütlediler, biz de iyi olacağız, insanların iyilikleri çalışacağız, zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız, milletimize inanıyoruz, güveniyoruz" dedi.

HEDEF 3 MİLLETVEKİLİ

Eskişehir'deki hedeflerinde de bahseden İYİ Parti İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, "Hedefimiz Eskişehir' ilinde 3 milletvekilliğini, merkezdeki 3 belediye başkanlığından 2'sini almaktır. Bu büyük bir hedef değildir, elimizi uzatmak yakalamak için yeterlidir" dedi. İYİ Parti Eskişehir Başkanlık Divanı ise şu isimlerden oluştu: İl Başkanı Arslan Kabukçuoğlu, İl Sekreteri İbrahim Dursun, İl Muhasibi Ebru Servi, İl Başkan Yardımcıları Faruk Gültekin, Naci Erdemli, Ahmet Boztepe, Oğuz Dengel, Mehmet Tunca, Arif Geçkalan, Şenel Altun, Nihal Doğruöz, Hasan Gürbüz, Salih Karabacak. Ayrıca Odunpazarı İlçe Başkanı Özlem Ayrancı, Tepebaşı İlçe Başkanı da Mehmet Ektaş olarak açıklandı.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet

06 Aralık 2017 20:13
Adı gibi MHP'den ayrıldıkları İYİ oldu.

Ccc

06 Aralık 2017 21:55
Hayırlı olsun gönülden destekliyorum iyi oldu iyi gelecek

usta

06 Aralık 2017 22:48
sadece ülkücüler dolarsa ters teper.

asi03

08 Aralık 2017 10:25
Hayırlı olacak inşallah..Türkiyem İYİ olacak....

vatansever

08 Aralık 2017 10:18
Hainler, teröristler ve hırsızlar hariç tüm TÜRKİYE'yi kucaklayacak bir alternatif geliyor. Sevgi ve hoşgörü ile ülkemizin birleştirici gücü olacak.

Eses

06 Aralık 2017 23:09
Hayırlı olsun. İnşallah hallkın teveccühüne mazhar olarak en yakın zamanda iktidara yürür ve parlamenter sistemi tekrar hayat geçirirsiniz.

sait

08 Aralık 2017 13:03
İYİ Parti eskişehir teşkilatında görev alan tüm arkadaşları tebrik etmek lazım,iktidar partisi ve belediyelerde iktidar olan partilerden menfaatlenmek varken İyi Parti de görev almalarını takdirle karşılıyorum,sonuçda en büyük kamoyu halk takdir edecek,İYİ olan kazanacak.

ali

07 Aralık 2017 00:49
partilerinin kapısının önünden bile geçemeyenler sığınacak liman buldu.Ancak istasyon çocuğunun aşkı mavi tren gidene kadardır.

ancak chp yi bölerler .

07 Aralık 2017 09:31
" Eski tüfeklerin toplanma merkezi ,, diğer partilerde yer bulamayanlar burada .

window

07 Aralık 2017 09:05
chp lilerden bayağı ilgi görüyor , chp yi bölecek gibi .

ertürk

07 Aralık 2017 00:15
mhp için büyük kazanç iyi ki ayrıldılar
ESKİŞEHİR'DE KAZA:3 YARALI
ESKİŞEHİR'DE KAZA:3 YARALI
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. 
10 BİN LİRAYI GERİ GETİRDİ
10 BİN LİRAYI GERİ GETİRDİ
 Eskişehir'de döviz bürosu çalışanı tarafından fazla 10 bin lira ödeme yapılan vatandaş, kendisine yanlışlıkla verildiğini öğrenince parayı geri getirerek teslim etti.
BASIN MENSUPLARINA SALDIRDILAR
BASIN MENSUPLARINA SALDIRDILAR
Eskişehir'de uyuşturucu madde satıcısı 2 kişi adliyeye sevk edilirken, yakınları tehdit hakaret ve küfürlerle basın mensuplarının üzerine yürüdü. Bu sırada adliyeye giriş yapan uyuşturucu satıcısı önce küfür etti, ardından ise basın mensuplarına 'terbiyesiz' dedi.
ESKİŞEHİR’E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR’E HAYRAN KALDILAR
Türkiye Kent Konseyleri Birliği Buluşması için Eskişehir’e gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Eskişehir'e hayran kaldılar.
KADINLAR SİYASETTE OLMALI
KADINLAR SİYASETTE OLMALI
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Kadın ve Gençlik Kollarını ziyaret etti.
PROTOKOLÜ YENİLEDİLER
PROTOKOLÜ YENİLEDİLER
ESOGÜ ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında Eskişehir’de sığınmacı ve mevsimlik tarım işçisi olarak bulunan kadın ve kız çocukları için yürütülen ortak çalışmaların önümüzdeki yıl da devam etmesi konusunda işbirliği protokolü imzalandı.
MİTİNG ÇAĞRISI
MİTİNG ÇAĞRISI
Alpu Ovası'na kurulması planlanan termik santrale tepki karşı 24 Şubat'ta düzenlenecek mitinge çağrı yapıldı. Miting tertip komitesi adına konuşan ÇYDD Başkanı Sevgi Akmen "Kentimizin geleceğine sahip çıkan duyarlı Eskişehirlileri mitinge bekliyoruz" dedi.
KARACAN: KAPAK OLDU
KARACAN: KAPAK OLDU
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir 6. Olağan Kongresi'ne ilişkin mesajlarını dün sosyal medya hesabından paylaştı. Karacan yerel yönetimlere gönderme yaparak "Engelleniyoruz propagandası ile çirkef algı yönetimi yapanlara Modern Sanat Müzesi kapak oldu" dedi.
OKUL DEĞİL SERSERİ YATAĞI
OKUL DEĞİL SERSERİ YATAĞI
Huzur Mahallesinde132 kişinin arsası olması nedeniyle tadilat yapılamayan Şehit Serkan Özaydın İlköğretim Okulu serseri yatağı haline geldi. 6 yıldır eğitim-öğretime açılamayan okul mahalleliyi mağdur ediyor.