İYİ PARTİ'DE TOPLU İSTİFA

31 Ağustos 2018 20:38
İYİ PARTİ'DE TOPLU İSTİFA

İYİ Parti Eskişehir İl Teşkilatı toplu istifa etti. İstifa edenlerin İl Başkanı, İl Divan Kurulu Üyeleri ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri olduğu belirtildi.

Yayınladıkları mesajla kamuoyuna duyuran ve istifalar içerisinde İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca'nın da bulunduğu belirtilen açıklamada şu sözler yer alıyor; “Genel Merkezimizin yayınladığı genelge gereği İl Başkanı, İl Divan Kurulu Üyeleri ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri istifa etti.”

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

iyi

01 Eylül 2018 10:30
siyaset pis iş.Namuslu ahlaklı vatandaşın yapacağı iş değil.

kötü

01 Eylül 2018 01:09
Ne iyisi loooo. ?

ÖZKAN

01 Eylül 2018 14:58
BU PARTİ ZATEN PROJE PARTİSİ İDİ BAKTILAR MAMA YOK HEPSİ KIVIRDI

Mhmet

01 Eylül 2018 10:09
İyi parti mi kötü parti mi, ne olduğunu anlayamadan dağıldı. Ayrılıkta azap vardır, birlik ve beraberlikten kuvvet doğar. Demek ki bu arkadaşların milliyetçilik duyguları körelmemiş ki yaptıkları hatayı görmüşler. Allah doğrularla beraberdir.

talha

01 Eylül 2018 13:15
Bu işler başından beri Dümendi CHP'de bu dümenin kaptanı oldu

yirmialtı

01 Eylül 2018 11:55
çıkarcı bunlar ya baktılar burda ekmek kalmadı

usta

31 Ağustos 2018 21:22
Geç bile kaldınız MHP geçersiniz artık....

beyköylü

01 Eylül 2018 12:43
Ayrılıkta şer birlikte hayır vardır,haydi bozkurtlar milliyetçi harekete.
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
Eskişehir'de çevre yolunda ters yönde süratli bir şekilde ilerleyen sürücü, hem kendisini hem de diğer sürücüleri ölümle burun buruna getirdi.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.