İYİ Kİ VARSIN BAŞKANIM

28 Aralık 2017 09:28
İYİ Kİ VARSIN BAŞKANIM

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehirspor'u ziyaret etti. Kurt, Eskişehrispor Başkanı Halil Ünal'la görüştü.

Kulüp Başkanı Halil Ünal ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde bir araya gelen Kurt, Ünal ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  Başkan Ünal ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Kazım Kurt Eskişehirspor'un bu zor döneminde sadece bir Belediye Başkanı olmanın dışında "Gerçek bir Eskişehirspor'lu” olarak bütün gücü ve gövdesini ortaya koyarak bir kez daha samimiyetini göstermiş ve ve destek olmaya devam etmektedir. Eskişehirspor Yönetimi ve Eskişehirspor camiası adına kendilerine teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız, Başkanım!" diyerek, Kurt'a isminin yazılı olduğu 26 numaralı forma hediye etti.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ceylan

28 Aralık 2017 12:17
Eskişehirsporu bu zor günlerinde yalnız bırakmayan tek siyasetçi olan Kazım Kurt'u unutmayacağız. Bravo Başkanım.

seyıtgazılı

28 Aralık 2017 10:45
ıkı seyıtgazılı yanyana gelmıs helal olsun kazım başkana zor gundede yuregının temızlıgını gosterdı yolu acık olsun

EsEs

29 Aralık 2017 06:50
Taraftar elbette sizi unutmaz.Nasıl Unakıtan'ı unutmadıysa..

şükrü

29 Aralık 2017 10:44
Bu belediye başkanları sabah akşam kulübü ziyaret ediyor. Her seferinde bir forma veriliyor. Başkanlar evde ESES formasından dolap yaptılar. Artık ziyaretler yetmiyor. Taşın altına elini koysun artık herkes..

ali

28 Aralık 2017 23:48
Kuru kuruya kurbanın olayım.

Huseyin

29 Aralık 2017 10:53
Eses liyim unal benim başkanım değil,
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.