İYİ Kİ VARSIN BAŞKANIM

28 Aralık 2017 09:28
İYİ Kİ VARSIN BAŞKANIM

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehirspor'u ziyaret etti. Kurt, Eskişehrispor Başkanı Halil Ünal'la görüştü.

Kulüp Başkanı Halil Ünal ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Vali Hanefi Demirkol tesislerimizde bir araya gelen Kurt, Ünal ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.  Başkan Ünal ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Kazım Kurt Eskişehirspor'un bu zor döneminde sadece bir Belediye Başkanı olmanın dışında "Gerçek bir Eskişehirspor'lu” olarak bütün gücü ve gövdesini ortaya koyarak bir kez daha samimiyetini göstermiş ve ve destek olmaya devam etmektedir. Eskişehirspor Yönetimi ve Eskişehirspor camiası adına kendilerine teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız, Başkanım!" diyerek, Kurt'a isminin yazılı olduğu 26 numaralı forma hediye etti.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ceylan

28 Aralık 2017 12:17
Eskişehirsporu bu zor günlerinde yalnız bırakmayan tek siyasetçi olan Kazım Kurt'u unutmayacağız. Bravo Başkanım.

seyıtgazılı

28 Aralık 2017 10:45
ıkı seyıtgazılı yanyana gelmıs helal olsun kazım başkana zor gundede yuregının temızlıgını gosterdı yolu acık olsun

EsEs

29 Aralık 2017 06:50
Taraftar elbette sizi unutmaz.Nasıl Unakıtan'ı unutmadıysa..

şükrü

29 Aralık 2017 10:44
Bu belediye başkanları sabah akşam kulübü ziyaret ediyor. Her seferinde bir forma veriliyor. Başkanlar evde ESES formasından dolap yaptılar. Artık ziyaretler yetmiyor. Taşın altına elini koysun artık herkes..

ali

28 Aralık 2017 23:48
Kuru kuruya kurbanın olayım.

Huseyin

29 Aralık 2017 10:53
Eses liyim unal benim başkanım değil,
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.