İTİRAZ HAKKIMIZI KULLANACAĞIZ

11 Nisan 2020 11:47
İTİRAZ HAKKIMIZI KULLANACAĞIZ

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mustafa Akgören, siyah-kırmızılı camiaya Ruud Boffin’in alacaklarına ilişkin olarak verilen puan silme ve transfer yasağı ile ilgili açıklamada bulundu.


Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,"Tüm camiamızın da yakından bildiği üzere son 3 yıldır geçmiş dönemlerde atılmış imzalarla ilgili kulüp olarak ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Ruud Boffin, kulübümüze 5 sene emek vermiş, camiamız tarafından sevilmiş ve buradan da ciddi paralar kazanmış bir oyuncumuz. Kendisinin alacağı faizleriyle 430 bin Euro gibi bir tutara ulaşmış durumda. Oyuncuyla ve avukatıyla görüştük ve kendisine ödeyebileceğiz tutarı ilettik. Oyuncumuza 75 bin Euro değerinde bir ev ve 100 bin Euro nakit teklif ettik. Kendisi de bu ödeme planına ılımlı yaklaştı. Biz oyuncumuzla anlaştığımızı düşünürken bugün öğle saatlerinde tarafımıza puan silme cezası tebliğ edildi” ifadelerine yer verdi.
İtiraz haklarını da kullanacaklarını belirten Başkan Akgören, korona virüs (Covid-19) nedeniyle tüm dünyanın olağanüstü bir süreçten geçtiğini de sözlerine ekleyerek bu süreçte FIFA’nın tüm organizasyonlarını ertelemişken, bu gibi bir cezanın gündeme gelmesinin kendilerini ayrıca üzdüğünü söyledi.

Yorumlar (16) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Tatar

11 Nisan 2020 12:15
Yürü git işine, bırak bu işleri Tatar. Eğitimi, donanımı birde amigoları kulüpten atacak bir başkana ihtiyacımız var.

bekir yıldırım

11 Nisan 2020 11:55
Geçmiş olsun ES.ES'im. Hesap vermez yöneticiler sayesinde bu hale düşürüldün.

eses

11 Nisan 2020 14:05
bu dosyalar sanki 1 gün önce geldi.. siz sezon sonunda imzalatacağınız en az 80 imzayı düşünün... eşini dostunu oraya teknik direktör basketbol antrenörünü kondisyoner yüzücüyü sportif koordinatör olarak göreve getirirsen sana kimse para vermez... bu takımda bu şekilde küme düşmeye devam eder. siz 5 milyonu yönetici olarak bulamıyorsanız orda herhangi biriside başkalık yapar.

tribün

11 Nisan 2020 12:56
ah ah.... koskocaman eskişehirspor.. onlarca başkan.. tribündeki çakma amigoları indiremediler ya yazık valla yazık.. tabi paranın kokusu iki tarafa da güzel geldi

3426

11 Nisan 2020 12:31
Ne zaman kullanacaksınız?Ortada bir yanlışlık var mı?Gerçekten bir haksızlık yapıldı ise çoktan itiraz etmeliydiniz.Neyi bekliyorsunuz?

Eskişehir26

11 Nisan 2020 13:15
İtiraz hakkını kullanacakmış sın dalgamı geciyorsun çözseydin , kac gündür konuşuluyor cözerdin efendi zaten takımda düştü taraftarın aklı ile dalga geçme bas git.

İsmail

11 Nisan 2020 12:36
Koskoca EsEs ne hale geldi..Rezil rüsva ettiler el aleme. Hala yolumuza devam edeceğiz diyorlar.Yolunuz yanlış . uçurumdan yuvarlandık. hala nereye devam edeceksin..Hedefiniz amatör lig mi.O zaman elinizi çabuk tutun.geldik sayılır.Bir takla kaldı.

serdar 26

11 Nisan 2020 23:18
Eskişehirsporu süperlikten düşüren yöneticilerin %80 inin bu yönetimde olup şimdi de 2.lige kulübü düşürmesi tesadüf mü sizce.

bilek26

12 Nisan 2020 07:28
istifa etmiyor da hala boş boş konuşuyor sizde tribündeki sözde lider ilan edilmişler de sizleri hala destekleyenler el birliğiyle yıktınız kulübü. Ama daha ne yaparsınız amatöre indirirsiniz, bari orada bırakıp gidin de topunuzdan kurtulalım. Siz gidin yeni kulüp kurun tek adam olan taraftar sizin maçlarınıza gitmeyecek biz amatöre düşüreceğiniz takımımızın yanında olacağız.

Murat

11 Nisan 2020 23:12
Harikalar yaratan bir takımdan batağa düşmüş bir takım çıkaran yönetici, taraftar liderlerini kutlamak lazım. Yazıklar olsun bu şehrin sevdasını mahvettiniz.

!

12 Nisan 2020 11:33
Eskişehirspor'u kuranların kemikleri sızlıyordur. Neden Eskişehirsporu bu duruma düşüren eski yönetimlere dava açılmıyor, tüm varlıklarına el konulmuyor.Tüm borçların sebebi olanlardan hesap sorulmuyor. Anlamanın imkanı yok.

Semra Celikkaya

11 Nisan 2020 23:08
Konu bir oyuncu alip almamak olmamali. Transfer yapilamiyorsa alt yapidan cevherler bulunup.cikarilmali ve Eskisehir Eskisehirspor icin adeta seferberlik ilan etmeli. Bu halk Eskisehirsporu sever sahip cikar, para yoksa gonlunu ortaya koyacak insanlara ihtiyaci var Eskisehirsporun ve bu potansiyel Eskisehirde var. Inanmak.gerek once

mustafa

13 Nisan 2020 13:53
edin tabi itirazım var şarkısınıda fon müziği yapın. Siz takımı mahfettiniz o amigolarıda al git burdan. Es Es artık 3 lige kadar düşer. Önünde hiçbir engel yok. Hatta sizin gibi pancarcı gibi destekcileri var.

savaş

12 Nisan 2020 22:03
bedavaya yorum yapmayalım halil ünal mesut hoşcan sorumlu değilmi!

laporte simeone

14 Nisan 2020 18:46
Düştük millet düştük siz (taraftar) hala para kazandırmaya calışın adamlar yedi bitirdi vurun kilidi kapatın uğraşmayın daha fazla bu kulüp batıp sonra 26Şehirspor adıyla amatör ligden başlamalı

Bülent

11 Nisan 2020 12:56
Yazıklar olsun bofin Eskişehirspor da yüceldin, ekmeğini yedin, değer buldun, sevildin, Açmı kaldın,sinek kadar değerin yok gözümde,haram zıkkım olsun,bu zor zamanımızda, senden beklenmeyen bir hareket yaptın,yazıklar olsun.ESKİŞEHİRSPOR Büyüktür yapılanları unutmaz.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama