İTFAİYEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

07 Kasım 2018 12:12
İTFAİYEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Eskişehir İtfaiyesi personeli, lösemi hastalığına destek vermek amacıyla maskelerini takarak farkındalık etkinliğine destek oldu. 

LÖSEV’in “2 Kasım’da maskeni tak, lösemili çocuklara umut ol” farkındalık etkinliğine bir destek de Eskişehir İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerinden geldi. İtfaiye ekipleri, lösemi hastalığına dikkat çekmek için beyaz maske takarak objektifin karşısına geçti. Tüm Yerel-Sen Eskişehir İl Temsilciliği ile ortak yapılan farkındalık etkinliğinde yaklaşık 20 personel itfaiye aracının önünde fotoğraf çektirdi. 
Konuyla ilgili konuşan Tüm Yerel-Sen Eskişehir İl Temsilcisi Çağdaş Erkayman, “LÖSEV’in başlatmış olduğu ‘Maskeni tak, lösemili çocuklara umut ol’ farkındalık etkinliğine biz de destek vermek istedik. Lösemili çocuklarımıza destek vermek adına, mesaiye maske takarak başladık. İl temsilciliğimiz ve Eskişehir İtfaiye Dairesi Başkanlığı olarak birlikten kuvvet doğar dedik maskemizi taktık. Amacımız tedavisi uzun süren lösemi hastalığına ve lösemili çocuklara dikkat çekmek” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gececi

07 Kasım 2018 14:20
Sosyal mesajınızı aldım var olun. Bacayı kac paraya temizliyonuz?

mustafa

07 Kasım 2018 12:37
Pazar günü Eskişehirspor macında Altes kale arkası tribün olarak maske takarak farkındalık yarattı.