İŞTE YENİ HASTANE

11 Haziran 2018 13:24
İŞTE YENİ HASTANE

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi poliklinik ve laboratuvar hizmetini yapımı tamamlanan yeni hastane binasında vermeye başladı.

Fiziki yapısı ve vatandaşlara sunduğu modern hizmetlerle 5 yıldızlı otel konseptinde inşa edilen tesiste, hastalara konforlu bir tedavi imkanı sunuluyor. Hasta ve yakınlarına en modern tedavi hizmetlerinin sunulabilmesi için tasarlanan hastane binası bekleme sürelerinin azaltılması, hasta ve yakınlarının rahatlığı için akıllı teknolojik sistemlerle dikkati çekiyor.

Toplam altı bloktan oluşan hastane binasının şuan B, C, D, E, F bloklarının alt zemin, zemin, birinci katlarında poliklinik ve laboratuvar hizmeti verilmeye başlanıldı. Toplam 172 poliklinik odası bulunan hastane, yaklaşık 98 bin metrekare kapalı, 76 bin metrekare açık alana sahip. Ayrıca 1070 araç kapasiteli otoparkı bulunmakta. Otopark alanının 676’ i açık, 394’ü kapalı araç park yeri. Engelliler içinde 54 araçlık yer ayrıldı.

Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr.Mustafa Karagülle vatandaşlara kaliteli, güvenilir, ekonomik ve konforlu sağlık hizmeti sunulması hedeflediklerini, Şuan poliklinik, laboratuvar birimleri açılan hastanenin diğer birimlerinin de en kısa zamanda hizmete gireceğini kaydetti.

Yunus Emre Devlet Hastanesi poliklinik ve laboratuvar hizmetini yapımı tamamlanan yeni hastane binasında vermeye başlamasıyla verilen hizmetleri yerinde inceleyen Eskişehir il Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge, Başhekim Uzm.Dr. Mustafa Karagülle ve Destek ve Kalite Hizmetleri müdürü Kurtça Emin Kaya hasta karşılama bankosunda hastaları karşılayıp ilk görüşlerini alarak şifa dileklerini iletti ve yaklaşan bayramlarını kutladı. Poliklinikleri de tek tek inceleyen müdür Bilge burada da hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilenerek geçmiş olsun dileklerini iletip şifa diledi.

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

DEVLETİMİZ VAR OLSUN

11 Haziran 2018 19:56
" BU HASTANEYE ENİNDE SONUNDA hepimiz DÜŞECEĞİZ GİBİ , YAPANDAN YAPTIRANDAN " ALLAH RAZI OLSUN .. demek lazım , birgün orada yatağa düşünce yaptığınız haksız ithamlar başbaşa kalırca. iş işten geçmiş olacak .

ali kemal

11 Haziran 2018 16:39
milletin vergileri ile yapılan bir hastahane emeği geçen vesile olanlardan Allah razı olsun

berkay

17 Haziran 2018 19:19
ahhhh ahhhh nerde o eski 12 kişilik koğuş tarzı hastane odaları, birbirine bakıp gün geçiren nefes alınamayacak kadar iğrenç olan odalar nerdesiniz. Nerdesiniz tuvaletine gittiğinde yapamadan kaçtığımız hastaneler. Ne kadar da güzeldi sabahın 4 ünde 5 inde hastane TEPEBAŞI SSK hastanesinin sıralarında sıra alacam diye beklerken kurulan dostluklar. Ardından ilaç kuyruğunda geçen zaman, ilacı bulamayıpda dışarı sevkler ve eczanelerde aranan ilaçlar güzel günlerdi be. Bizim elimizden bu rezillikleri alarak rahat etmemizi sağlayanlar sizi hiç affetmeyeceğim, evde bakım bile yapıyorsunuz yahu yapmayın kardeşim alışık değil bünye :)

Tayyar

11 Haziran 2018 17:27
Eskişehire hayırlı uğurlu olsun.Ak partiye sallayanlar hastane yollarında utanırsınız umarım.

Hilal CcC

11 Haziran 2018 16:35
Çocuk polikliniği varmı acaba

Aras

11 Haziran 2018 13:37
Eski hastane ne olacak acaba herhangi bir bilgi var mı

çok büyük yavvv

12 Haziran 2018 09:03
hastanelerin büyüklüğünden yakınan mualefet ve portakal a bu hastaneler i, bu eserler i , mühim olan bunları yıktırmamak .

SS

13 Haziran 2018 14:08
MİLLETİ HASTA ETTİLER ŞİMDİ HASTAHANE YAPTILAR

Doğu

28 Haziran 2018 19:10
Tayyar gardaş Devletin görevi halkına en iyi hizmeti vermektir vergilerimizle yapıldı hayırlı olsun güzel olmuş

vatandaş

17 Haziran 2018 10:12
muayene ücreti nekadar 70 tl mi?

***** BEŞ YILDIZLI HİZMET

11 Haziran 2018 15:52
VAYY maaşallah hastaneye hastaneye bak . ONLAR KONUŞURR AK PARTİ YAPAR .

Esnaf

11 Haziran 2018 17:36
NE gerek var yeni hastaneye. Kim hasta oluyo ki hastane yapıyorsunuz kardeşim. Bu hastayım diyenlerin yarısı hasta değil.Palmiye dikin heykel yapın içimiz açılsın. 1 hafta senfoni dinlemeyince fena oluyorum ben. Neye lazım hastane hava alanı

DiMaria

11 Haziran 2018 16:05
Ne gerek vardı. Eskisiyle çok mutluyduk biz.
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
786 YILDIR AYAKTA DURUYOR
Anadolu'nun en büyük ahşap direkli camilerinden olan, Sivrihisar Belediyesinin yaptığı başvuru sonrası 2016'da UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesine eklenen Ulu Cami, 786 yıldır ihtişamını kaybetmeden ayakta duruyor.
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI
Eskişehir’de, bir apartmana gece geç saatlerde giren iki hırsız bisiklet çalarken güvenlik kameralarına yakalandı. Bisiklet sahibi Aytaç Korum, 3 ay önce büyük zahmetlerle aldığı ve arkadaşı gibi gördüğü bisikletinin bulunmasını istiyor.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefonda kendisini polis olarak tanıtan şüphelinin yönlendirmesiyle bankadan 100 bin lira çekmeye çalışan 86 yaşındaki kişi, dolandırılmaktan son anda kurtarıldı.
ŞEHRİN TARİHİNE  IŞIK TUTULUYOR
ŞEHRİN TARİHİNE IŞIK TUTULUYOR
Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerinin çalışmalar yaptığı Şarhöyük Kazı Alanı'nda bulunan 4 bin yıl öncesine ait kalıntılar Eskişehir'in tarihine ışık tutuyor.
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, trafik yoğunluğunun üst seviyelere çıktığı bayram tatilinde trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu.
SIRA DIŞI MESLEKLER  ÇOCUKLARLA BULUŞTU
SIRA DIŞI MESLEKLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Espark Alışveriş Merkezi’nde Sıra Dışı Meslekler'de gerçekleşen etkinliklerde, tüm çocuklar henüz var olmayan meslekleri deneyimledi.
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu’nun organize ettiği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Sazova Göleti’nde yapılan yarışların ardından gerçekleştirilen kupa töreni ile tamamlandı.
SARAR'A TEŞEKKÜR
SARAR'A TEŞEKKÜR
Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Karagülle ve idari mali işler Müdürü Yüksel Solmaz, Sarar Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’ı ziyaret ederek hastaneye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
MİHALGAZİ’DE  SİNEMA KEYFİ
MİHALGAZİ’DE SİNEMA KEYFİ
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.