İŞTE YENİ HASTANE

11 Haziran 2018 13:24
İŞTE YENİ HASTANE

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi poliklinik ve laboratuvar hizmetini yapımı tamamlanan yeni hastane binasında vermeye başladı.

Fiziki yapısı ve vatandaşlara sunduğu modern hizmetlerle 5 yıldızlı otel konseptinde inşa edilen tesiste, hastalara konforlu bir tedavi imkanı sunuluyor. Hasta ve yakınlarına en modern tedavi hizmetlerinin sunulabilmesi için tasarlanan hastane binası bekleme sürelerinin azaltılması, hasta ve yakınlarının rahatlığı için akıllı teknolojik sistemlerle dikkati çekiyor.

Toplam altı bloktan oluşan hastane binasının şuan B, C, D, E, F bloklarının alt zemin, zemin, birinci katlarında poliklinik ve laboratuvar hizmeti verilmeye başlanıldı. Toplam 172 poliklinik odası bulunan hastane, yaklaşık 98 bin metrekare kapalı, 76 bin metrekare açık alana sahip. Ayrıca 1070 araç kapasiteli otoparkı bulunmakta. Otopark alanının 676’ i açık, 394’ü kapalı araç park yeri. Engelliler içinde 54 araçlık yer ayrıldı.

Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr.Mustafa Karagülle vatandaşlara kaliteli, güvenilir, ekonomik ve konforlu sağlık hizmeti sunulması hedeflediklerini, Şuan poliklinik, laboratuvar birimleri açılan hastanenin diğer birimlerinin de en kısa zamanda hizmete gireceğini kaydetti.

Yunus Emre Devlet Hastanesi poliklinik ve laboratuvar hizmetini yapımı tamamlanan yeni hastane binasında vermeye başlamasıyla verilen hizmetleri yerinde inceleyen Eskişehir il Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge, Başhekim Uzm.Dr. Mustafa Karagülle ve Destek ve Kalite Hizmetleri müdürü Kurtça Emin Kaya hasta karşılama bankosunda hastaları karşılayıp ilk görüşlerini alarak şifa dileklerini iletti ve yaklaşan bayramlarını kutladı. Poliklinikleri de tek tek inceleyen müdür Bilge burada da hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilenerek geçmiş olsun dileklerini iletip şifa diledi.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

DEVLETİMİZ VAR OLSUN

11 Haziran 2018 19:56
" BU HASTANEYE ENİNDE SONUNDA hepimiz DÜŞECEĞİZ GİBİ , YAPANDAN YAPTIRANDAN " ALLAH RAZI OLSUN .. demek lazım , birgün orada yatağa düşünce yaptığınız haksız ithamlar başbaşa kalırca. iş işten geçmiş olacak .

ali kemal

11 Haziran 2018 16:39
milletin vergileri ile yapılan bir hastahane emeği geçen vesile olanlardan Allah razı olsun

Tayyar

11 Haziran 2018 17:27
Eskişehire hayırlı uğurlu olsun.Ak partiye sallayanlar hastane yollarında utanırsınız umarım.

Hilal CcC

11 Haziran 2018 16:35
Çocuk polikliniği varmı acaba

berkay

17 Haziran 2018 19:19
ahhhh ahhhh nerde o eski 12 kişilik koğuş tarzı hastane odaları, birbirine bakıp gün geçiren nefes alınamayacak kadar iğrenç olan odalar nerdesiniz. Nerdesiniz tuvaletine gittiğinde yapamadan kaçtığımız hastaneler. Ne kadar da güzeldi sabahın 4 ünde 5 inde hastane TEPEBAŞI SSK hastanesinin sıralarında sıra alacam diye beklerken kurulan dostluklar. Ardından ilaç kuyruğunda geçen zaman, ilacı bulamayıpda dışarı sevkler ve eczanelerde aranan ilaçlar güzel günlerdi be. Bizim elimizden bu rezillikleri alarak rahat etmemizi sağlayanlar sizi hiç affetmeyeceğim, evde bakım bile yapıyorsunuz yahu yapmayın kardeşim alışık değil bünye :)

Aras

11 Haziran 2018 13:37
Eski hastane ne olacak acaba herhangi bir bilgi var mı

çok büyük yavvv

12 Haziran 2018 09:03
hastanelerin büyüklüğünden yakınan mualefet ve portakal a bu hastaneler i, bu eserler i , mühim olan bunları yıktırmamak .

SS

13 Haziran 2018 14:08
MİLLETİ HASTA ETTİLER ŞİMDİ HASTAHANE YAPTILAR

***** BEŞ YILDIZLI HİZMET

11 Haziran 2018 15:52
VAYY maaşallah hastaneye hastaneye bak . ONLAR KONUŞURR AK PARTİ YAPAR .

vatandaş

17 Haziran 2018 10:12
muayene ücreti nekadar 70 tl mi?

Esnaf

11 Haziran 2018 17:36
NE gerek var yeni hastaneye. Kim hasta oluyo ki hastane yapıyorsunuz kardeşim. Bu hastayım diyenlerin yarısı hasta değil.Palmiye dikin heykel yapın içimiz açılsın. 1 hafta senfoni dinlemeyince fena oluyorum ben. Neye lazım hastane hava alanı

DiMaria

11 Haziran 2018 16:05
Ne gerek vardı. Eskisiyle çok mutluyduk biz.
TCDD HARABELERİ
TCDD HARABELERİ
Şehir merkezinde yer alan TCDD'ye ait eski lojmanlar ve atölye binaları harabeye dönmüş durumda. Tinercilerin ve kimsesizlerin uğrak noktası haline gelen lojmanların bu görüntüsü Eskişehir'e yakışmıyor.
ZEHİR SANTRALİNİ  YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir’de kurulması planlanan kömürlü termik santrali kapsayan köyler arasında yer alan Alpu’nun Osmaniye, Bahçecik ve Karakamış köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
BELEDİYE İŞÇİLERİ  SEÇİM GÖREVİNDE
BELEDİYE İŞÇİLERİ SEÇİM GÖREVİNDE
Seyitgazi'de belediye işçilerinin zabıtaya ait araçla ilçede dolaşarak, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarının yer aldığı siyasi afişleri asması tepki topladı.
VERİLEN SÖZLER  YERİNE GETİRİLMEDİ
VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ
Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece Bilgin, Sakarya’da ormanlık alanda bacakları ve kuyruğu kesik halde bulunan yavru köpeğin ölümü ile ilgili açıklamada bulundu.
AVCILAR KURALLARA UYMALI
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda 5 şüpheli şahıs yakalandı.
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları karış karış Eskişehir’i dolaşmaya devam ediyor. CHP'liler Sivrihisar ve Günyüzü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İl merkezinde hizmet veren İlçe Müdürlükleri, Kütahya yolu kampüsünde yapılacak yeni hizmet binası ile tek çatı altında toplanıyor.
PANKART ÜZERİNE PANKART
PANKART ÜZERİNE PANKART
Anadolu Üniversitesi'nin yakınındaki alt geçitte Saadet Partisi'nin asmış olduğu pankart üzerine AK Parti pankartı asıldı.