İŞTE YENİ ASGARİ ÜCRET

Son Güncelleme : 29 Aralık 2017 18:12
İŞTE YENİ ASGARİ ÜCRET

Asgari Ücret net 1603 TL olarak açıklandı.

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında son toplantısını gerçekleştirdi. İşçi, iş veren ve hükümet saat 14.00'den beri sıkı bir pazarlık sürdürdü. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu  açıkladı. Asgari ücret 1603 lira oldu!

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

crv osman

29 Aralık 2017 20:23
milletvekili maaşı olsa 5 dk belirlenir bu asg ücret alın teri olunca cok zor belirleniyor iyi ki millet vekili maaşlarını geçmiyor

Hey fatma

03 Ocak 2018 19:06
Ayşe asgari ücret 20 lira giz olurdunuz goktu

Samsung 55

03 Ocak 2018 19:05
Crv osman doğru söylemiş haklı adam millet vekili maaşı olasa 5 dk belirlenir çok zor çok çocukların ısı de zor valla okul okul okul erken kalk git sabahın köründe kalkıp gidiyorlar sonra coçoğunlukla dersleri niye kötü sabahın körü yenim çocuk ne analsin bu millet ne yapıtır beee

salih baba

31 Aralık 2017 23:56
asgari ücreti hükümet patronlara göre belirliyor. milletvekillerinin pek çoğu patronların adamı. haliyle yasa onlara göre çıkacak. bari sendikalarıda kaldırında asgari ücretli sendikalı garibanlar 29 yerine 30 günlük ücret alsınlar.

eses

29 Aralık 2017 19:29
Yine arada goturmusler bir lirayi iki yuz yapamamiss tayyip milleti one surmeyi biliyo ikibinlira yapmiyo kendi milyar eurolarla oynuyo
VATANDAŞ DÜŞÜK  MODELLİ ARAÇ ALIYOR
VATANDAŞ DÜŞÜK MODELLİ ARAÇ ALIYOR
Son aylarda yaşanan kur artışlarının ekonomik dalgalanmalara neden olmasından dolayı vatandaşlar sıfır kilometre araç almak yerine düşük modelli araçlara göz dikti.
ODUNPAZARI  AŞURE DAĞITTI
ODUNPAZARI AŞURE DAĞITTI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Reşadiye Cami, Çarşı Cami ve Tarihi Bölge’de yer alan Kurşunlu Külliyesi önünde Cuma Namazı Çıkışı’nda aşure dağıttı.
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Beylikovalılar Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer hükümetin önceki gün açıkladığı Yeni Ekonomi Programı’nı eleştirerek, “Krizin yükünü yoksulun sırtına yüklediler. Bu programda daha fazla işsizlik, daha fazla yoksulluk, daha fazla zam var” dedi.
KAÇAK SİGARA  OPERASYONU
KAÇAK SİGARA OPERASYONU
Eskişehir'de pilos ekipleri tarafından bir iş yerine düzenlenen operasyonda 233 paket kaçak sigara ve 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi.
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Başarı Eğitim Vakfı, geleceğin girişimcilerini yetiştirmek için protokol imzaladı.
DOĞANÇAYIR YOLU  ASFALTLANDI
DOĞANÇAYIR YOLU ASFALTLANDI
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler sorumluluklarında bulunan mahalle yollarında asfalt kaplama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
Tepebaşı Belediyesi tarafından 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla alzheimer hastaları için eğlence programı düzenlendi.
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Başkan Büyükerşen'e yerel seçimler konusunda iddia edildiği gibi bir rapor hazırlatmadığını söyledi.
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.