İŞTE PROJENİN DETAYLARI

04 Ağustos 2018 15:02
İŞTE PROJENİN DETAYLARI

Valimiz Sayın Özdemir Çakacak önderliğinde yürütülen, “Hayata Bir ES ver, Eskişehirspor’a Nefes Ver ve 26’da 26 projesi başladı. Projenin detayları açıklandı.

Eskişehirspor'dan yapılan açıklama şöyle: 

“Eskişehirsporumuzun, TRANSFERE ENGEL ve PUAN SİLME “ cezalarına sebep olan borçlarımıza kaynak oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen proje şu şekilde gerçekleşecektir.

  • Projenin Tutarı: Aylık = 26 TL
  • Projenin Süresi: 1 yıl = 312 TL
  • Ödeme şekli: Kredi kartı taksit sistemi ya da banka hesabından ödeme
  • Uygulama şekli: Proje kapsamında çalışan SATIŞ ASİSTANLARI aracılığıyla, dosya kayıt sistemiyle gerçekleştirilecektir.
  • 15 Ağustos Çarşamba günü  itibariyle, İnternet sitemiz üzerinden de kampanyaya katılım yapılabilecek.
  • Kampanya kapsamında toplanan para kulübe değil, sadece bankalara yatırılacak. Eskişehirspor dışında profesyonel bir yapı tarafından uygulanan bu oluşum Eskişehir Valiliği ve Odaların belirlediği kişiler tarafından aylık denetlenecek.
  • Yapılan faaliyetlerin ifade edildiği bilanço internet sitesi ve basın aracılığıyla paylaşılacak.
  • Ayrıca, Dublin Cafe yanında bulunan PassoLİG satış ofisinden de kampanyaya katılım sağlanabilir.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

04 Ağustos 2018 19:01
EsEs diyoruz, EsEs' le yatıp kalkıyoruz , hepimiz EsEs' i çok seviyoruz , öyle ise günde bir çay eksik içip fedakarlık yapma zamanı...Herkesin ekonomik şartları belli ama vazgeçilmez sevdamız için el birliği ile bu çıkmazdan kurtulmalıyız...Karşı çıkıp ben mi yaptım bu borcu ?diyenlere de saygı duyulmalı mutlaka ama hasta Eskişehirspor' umuzu bu hastalıktan kurtarmalıyız... Yoksa her gün borç lafını duymaktan hepimiz hasta olacağız...Kimse nasıl olsa birileri bu kampanyaya katılır diye beklememeli , aynı anda büyük bir katılımla bu sürece destek olmalıyız , ben veriyorum ama başkaları verecek mi ? gibi fesat düşüncelerden uzaklaşıp , sözde değil özde EsEs' li olduğumuzu ve EsEs' in büyüklüğünü cümle aleme göstermeliyiz...

mustafa

04 Ağustos 2018 16:39
umarım istenilen seviyede katılım olur. Es Es için son viraj. Destek olmak lazım.

EsEs

05 Ağustos 2018 13:53
o katıldı mı bu katıldı mı gibi düşünceleri bir tarafa bırakalım.EsEs süper lige çıksın.ayda 2 sigara parası ...bir yıl fedakarlık yapalım.Yönetim bir daha hata yapmaz sanırım.Bütün kurum ve kuruluşlara gidilip destek istensin.Prole ancak öyle başarılı olur.Haydi o sene ,bu sene...

2626

05 Ağustos 2018 13:54
Tam destek verelim.EsEs hakettiği yere gelsin

Ayıp sa Ayıp

05 Ağustos 2018 13:24
Seviyoruz işte , var mı diyeceğin?Eses'le işi olmayanın bunu anlaması çok zor.Sen verme be kardeşim , destek olmanı da beklemiyoruz , maydonoz olupta milleti zehirleme bari.

es es li

04 Ağustos 2018 22:42
nasıl yatıracaz şunu detaylı bi şekilde anlatın yavu .hangi bankaya yatırcazzz. benim sadece maaş kartım var. kredi kartım yok. nasıl yatırcazz anlatınnn

Kemal

04 Ağustos 2018 21:59
Kulüplerimiz şeffaf olmalı. Gelir ve giderler aylık bilonçolar halinde taraftarla paylaşılmalı. Eses süperligte mücedele ederken ard arda 4-5 yıl ligdeki en güzüde oyunculur bu kulüpte parladı ve satıldı paralar ne oldu.

Ayıp

05 Ağustos 2018 00:21
Hiç kimse kusura bakmasın birilerinin çocukları milyonluk arabalarla gezecek sonrada kampanya adı altında milletten para toplanacak. Ayıptır ayıp.
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.