İŞTE O SALDIRGAN

Son Güncelleme : 15 Kasım 2019 16:11
İŞTE O SALDIRGAN

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Hakkı Sağlam'a, saldıran Ümit M. ve saldırganı aracıyla kaçıran Naci K. polisin başarılı çalışmaları sonucu yakalandı.

Kameralarla tespit edildi

Saldırı sonrası kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri şüpheliyi tespit etti. Şüphelinin Adalar'dan Şair Fuzili Caddesi'ne kadar koştuğunu, burada bir arabaya binerek uzaklaştığını belirleyen ekipler, saldırganı ve ona yardım eden şahsı aynı gün yakaladı.

Tutuklandı

Emniyette ifadeye alınan şüpheli, gazeteci Hakkı Sağlam'ın yazılarını takip ettiğini ve bu yazıların hoşuna gitmediği için saldırıyı gerçekleştirdiğini söyledi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen saldırgan tutuklandı. O'na yardım eden kişi ise serbest bırakıldı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bekir yıldırım

15 Kasım 2019 19:08
işsiz güçsüz ipsiz sapsız tiplerdir. iki kitap okumaz fikir beyan ederler. ama insan sayılırlar.

Esnaf

16 Kasım 2019 06:57
Şöyle baktığın zaman, boylu poslu bir adam zannedersin ama,kalleş kahpece saldırıp sonrada korkakça kaçan ,bir berduş ve serseri müsveddesi olduğunu görüyoruz...

Serhat

15 Kasım 2019 22:35
Hızla bozulan toplumun bozuk tipleri bunlar. Ailelerine, eşlerine, dostlarına bakın. Çukur dizisi gibi dizilerden çıkan sakat tipler bunlar. Toplumun çöpleri.

Türk Yılmaz

16 Kasım 2019 05:55
Saldırganın açıklaması bile Hakkı Bey'in yazılarının kalitesini ve haklılığını gösteriyor. Birilerinin talimatı ile yapmıştır kesin de hangi yazı hoşuna gitmemiş acaba?

Bekirin tekiri

15 Kasım 2019 21:36
Bekir yıldırım işsiz olmak ayıp değil, ben yıllardır işsizim iş yok.

Birol söğütkıran

15 Kasım 2019 20:14
Kimin maşası araştırılmalı

ahmet

16 Kasım 2019 11:20
Yazıyı beğenmeme olayı değil bence, saat 9 da gazeteye gideceğini biliyor, planlı saldırı birisi adına yaptığını düşünüyorum.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama